Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Temat: Alfa 147 i 156 [Diesel]

  1. #1
    alfainterested
    Gość

    Domyślnie Alfa 147 i 156 [Diesel]

    Witam wszystkich!

    To moj pierwszy post na tym forum, znajomy mi je polecil abym sie Was - drodzy forumowicze doradzil.

    Interesuja mnie 2 auta:

    Alfa Romeo 147, 2001r., 1900cm3, 115KM
    link: http://otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C7668913

    oraz

    Alfa Romeo 156 1.9JTD-115KM..PEŁNA-OPCJA.., 2001r., 1900cm3, 115KM
    link: http://otomoto.pl/alfa-romeo-156-1-9...C10300190.html

    Chcialbym sie Was doradzic, czy sa one godne uwagi, czy odrazu widac ze jednak auta sa wypadkowe i dorazu rzucaja sie w oczy jakies szczegoly,
    i wstepnie jak wyglada serwisowanie tych aut.

    Z gory dziekuje!

  2. #2
    Użytkownik Znawca Avatar PiterR
    Dołączył
    09 2009
    Mieszka w
    Wadowice/Kraków
    Auto
    Była - AR147..
    Postów
    1,399

    Domyślnie

    co do 147 wyglada w miare ok. Na scudetto nie ma dwoch żeberek oraz na dole zderzaka po stronie kierowcy jest jakies pękniecie, przynajmniej tak to wyglada. Chyba nic więcej na podstawie tych zdjęc nie uda się stwierdzić.
    Today we are living our future memories..

  3. #3
    przem_ar33
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał PiterR Zobacz post
    co do 147 wyglada w miare ok. Na scudetto nie ma dwoch żeberek oraz na dole zderzaka po stronie kierowcy jest jakies pękniecie, przynajmniej tak to wyglada. Chyba nic więcej na podstawie tych zdjęc nie uda się stwierdzić.
    Zderzak jeszcze pogięty trochę jest obok scudetto przy plastikowym odboju od strony pasażera. Ogólnie chyba tylko ten zderzak był puknięty.
    Pedały nie są zbyt wytarte, tylko że Niemiec jak kupuje diesla to z myślą o większych przebiegach ale to może ja mam jakieś teorie spiskowe
    156 nie ma podanego przebiegu, na 6 zdjęciu widać trochę pedał sprzęgła i wygląda na mocno wytarty, zamontowana kratka jest czyli chyba od przedstawiciela auto a oni aut nie oszczędzają chyba że to kratka ot tak dla ozdoby

  4. #4
    alfainterested
    Gość

    Domyślnie re:

    Dzieki za odpowiedzi, jak dodzwonie sie do delikwenta od 147 podziele sie dodatkowymi informacjami i postaram sie o wiecej lepszej jakosci zdjec.

    Pozdrawiam!

  5. #5
    Pingwin
    Gość

    Domyślnie

    odpuść auto z kratką, zdecydowanie odpuść. Było używane jako firmowe i to nie przez prezesa. Moze i było serwisowane ale takie auta starzeją się trzy razy szybciej.

  6. #6
    Użytkownik Romeo Avatar andro34
    Dołączył
    12 2007
    Mieszka w
    Płońsk-holandia
    Auto
    Alfa Romeo 156 1,9 JTD 2005r i AR 147 JTDm 2005r.
    Postów
    1,235

    Domyślnie

    ta 147 wygląda całkiem ok,ale przebieg wydaje się raczej nie oryginalny.sugerowałbym coś w pobliżu 200 tyś.km.
    nie oszukujmy się,to przecież 8-śmio letni diesel...
    zdjęcia dużo nie mówią,trzeba by auto dokładnie sprawdzić pod każdym względem.

    pozdrawiam!!!


    moja druga ulubienica...

  7. #7
    thing
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał andro34 Zobacz post
    ta 147 wygląda całkiem ok,ale przebieg wydaje się raczej nie oryginalny.sugerowałbym coś w pobliżu 200 tyś.km.
    nie oszukujmy się,to przecież 8-śmio letni diesel...
    zdjęcia dużo nie mówią,trzeba by auto dokładnie sprawdzić pod każdym względem.

    pozdrawiam!!!
    dokładnie, 8 letnie auto z zachodu nie stoi pod domem tylko jeździ.

    w 156 brakuje z przodu zaślepki haka i maska źle spasowana od strony kierowcy.

  8. #8
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    09 2008
    Mieszka w
    Mikluszowice
    Auto
    Była Alfa Romeo 146 2.0 TS, jest Fiat Bravo II Sport
    Postów
    68

    Domyślnie

    Dla mnie 156-stka wygląda na bardzo wymęczoną. Przebieg nie podany. Ogólnie zarzyn. Co do 147-ki zdjęcia tak porobione żeby więcej ukryć niż pokazać( zdjęcia pod kątem, brak fotki fotela kierowcy)- ogólnie takie "handlarskie myki" . Sam niedawno szukałem 147 w dieslu dla taty i powiem szczerze, że poniżej 20 tysi to sam badziew. Pozdrawiam
    " Alfa Romeo (...) to styl życia, niezwykle oryginalny sposób pojmowania pojazdu silnikowego. Coś, czego nie da się zdefiniować.”- bez komentarza.

  9. #9
    Użytkownik Romeo Avatar andro34
    Dołączył
    12 2007
    Mieszka w
    Płońsk-holandia
    Auto
    Alfa Romeo 156 1,9 JTD 2005r i AR 147 JTDm 2005r.
    Postów
    1,235

    Domyślnie

    Cytat Napisał wojtek7551 Zobacz post
    Sam niedawno szukałem 147 w dieslu dla taty i powiem szczerze, że poniżej 20 tysi to sam badziew. Pozdrawiam
    zgadzam się z kolegą!poszukiwania 147-ki zacząłem od takiej kwoty,ale nie było co do ręki wziąć.okazało się że trzeba było dołożyć prawie drugie tyle żeby kupić przyzwoity samochód.
    wiele ciekawych alf mozna znaleźć w niemczech,są może ciut droższe ale warte swej ceny.
    popatrz tutaj:

    http://szukaj.pl.mobile.eu/pojazdy/m...tring=&lang=pl

    i tu:

    http://www.autoscout24.pl/


    moja druga ulubienica...

  10. #10
    alfainterested
    Gość

    Domyślnie re:

    Dziekuje, za szczegolowe odpowiedzi.

    Jestem pod wrazeniem jak wiele mozna wywnioskowac, ze wstepnych ogledzin.

    To prawda - zainteresowalem sie alfa 147 i 156, gdyz przyciagnal mnie stosunek ceny do roku produkcji, auta z takim wyposazeniem przeciez sa duzo drozsze. Obudziliscie mnie w pore zanim kupilem auto 'do remontu'.

    W takim razie znalazlem dwie kolejne propozycje nad ktorymi sie zastanawiam obydwie 147:

    http://otomoto.pl/alfa-romeo-147-C10338785.html

    Tutaj facet dosyc skrupulatnie opisuje zarysowane drzwi i niesprawna kontrolke. Wydaje mi sie byc wiarygodny. Powiem szczerze pasuje mi ta opcja, nie wiecie ile kosztuje naprawa tamtej kontrolki?

    Tutaj juz bez dokladnego opisu: http://otomoto.pl/alfa-romeo-147-sup...C10221885.html

Podobne wątki

  1. Alfa Romeo 159 1.9 Diesel VS GT 1.9 Diesel
    Utworzone przez damiansmoke w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 40
    Ostatni post / autor: 25-10-2014, 10:23
  2. [159] Alfa 159 diesel vs. LPG
    Utworzone przez Pysznie w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 16-09-2012, 18:57
  3. Alfa 166 3.0 vs BMW 3.0 diesel
    Utworzone przez prologiusz w dziale 166
    Odpowiedzi: 41
    Ostatni post / autor: 23-02-2012, 16:34
  4. Alfa 156 2,4 diesel??
    Utworzone przez makar w dziale 156
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 30-09-2010, 10:32

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory