Strona 4 z 11 PierwszyPierwszy 1234567891011 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 110

Temat: [Temat organizacyjny] PIKNIK ALFA ROMEO+WIELE ATRAKCJI ZAPIS

  1. #31
    Piotr
    Gość

    Domyślnie

    ja mam takie pytanie, czy nocleg jest wliczony w opłatę za zlot ?

    Mam również propozycję
    Z tego co udało mi się wyczytac będzie możliwośc przejechania dystansu 1/4mili na fotelu pasażera w jakimś szybkim aucie. Ja osobiście zrezygnowałbym z tego pomysłu. Miałem okazję prowadzic już Kadeta GSI, który przyspiesza do setki w niecałe 6s cwartke pokonuje w czasie 14.3 i powiem Wam, że wrażenia nie są jakieś super. Moim zdaniem można z tego zrezygnowac aby zaoszczędzic pieniędzy, a w zamian dodac jakieś inne atrakcje. Wiele osób twierdzi, że Alfy super jeżdżą po zakrętach także dlaczego nie zronbic jakiegoś mini OESu. Sam na przełomie 2003-2005 roku zorganizowałem kilka takich imprez. Koszty takiej "zabawy" są naprawdę niskie (ot kilka opon lub pachołków + taśma) a zabawa super. Myślę, że obeszłoby się bez nagród ale jeśli są one wymagane to komplet pucharów (za trzy miejsca) kosztuje niecałe 150zł, cena zawiera wygrawerowanie tabliczek. Do zabezpieczenia trasy wystarczy garstka ludzi bo i prędkości nie będą zbyt duże. Jeśli będziemy uważali, że gdzieś można pojechac za szybko to wystarczy ustawic tam pachołek i już zmniejszamy prędkośc np. przed zakrętem.
    Myśmy zawsze robili tak, że drukowaliśmy zestaw kart dla sędziów i karty drogowe dla startujących (z góry wiedzieliśmy ilu startujących możemy się spodziewac). Do tego dochodziły Dyplomy, które również nie są jakoś specjalnie drogie (raz szarpnęliśmy się również na puchary). Zloty zawsze były bezpłatne i cieszyły się sporym zainteresowaniem. Do pomiaru czasu służył najzwyklejszy stoper, meta start-stop. Jak widzicie koszty są naprawdę niewielkie a zabawa napewno sporo lepsza niż np. przejazd jakimś szybkim autem dystansu 402,5m
    Imprezy były na tyle ciekawe, że pewnego dnia dostaliśmy propozycję zorganizowania czegoś takiego podczas Mistrzostw Polski Car Audio 2004. Fotki zamieszczam poniżej:






    Co o tym wszystkim myślicie ?
    Moim zdaniem lepiej zorganizowac coś takiego niż nudawe zawody na 1/4mili

    Pozdrawiam :wink:

  2. #32

  3. #33
    bassman
    Gość

    Domyślnie

    Wezcie pod uwage ze niektorzy beda jechali z daleka i chca tam tez wrocic wiec sprawnosciowka jest oki jesli wymaga od kierowcy wiecej niz od samochodu (chyba zle to ujalem). Chodzi mi o to zeby nie tyrac samochodu (bo trzeba nim wrocic) a pokazac umiejetnosci kierowcy.

  4. #34
    bassman
    Gość

    Domyślnie

    Pomysl z terenowka i quadem uwazam za trafiony w 100%, pokaze czy umiemy jezdzic tylko Alfa czy umiemy tez sie dostosowac do innych warunkow.

  5. #35

  6. #36
    Użytkownik Rowerzysta Avatar marekm
    Dołączył
    07 2006
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    służy do jazdy, a nie do oglądania
    Postów
    443

    Domyślnie

    Cytat Napisał Piotr
    Imprezy były na tyle ciekawe, że pewnego dnia dostaliśmy propozycję zorganizowania czegoś takiego podczas Mistrzostw Polski Car Audio 2004.
    W 2004 roku na tych placach jeździły też alfy:




    dwie moje uwagi:
    1. to nie wyscig z pełnym zabezpieczeniem a forma KJSu/kręciołka - porozmawiajcie z lokalnym automobilklubem - budżet powinien się zamknąć w kwocie kilkuset złotych (z obsluga sedziow, wynajeciem placu, dyplomami)
    2. tak patrze na plan zlotu i jedna myśl mi się narzuca - troche mało ducha AR w tym zlocie alfsitów

  7. #37
    ViP Znawca Avatar Rafał
    Dołączył
    02 2006
    Mieszka w
    Kozy k/Bielsko-Biała
    Auto
    164 Q4 , Giulietta QV, 164 - 2 szt , Alfa Galaxy / BUSSO Stelvio Super 280KM/ Spider ph2
    Postów
    1,627

    Domyślnie

    jeśli jestes w stanie zrobic to w takich kosztach chetnie ci pomoge - jestem otwarty na propozycje - i wtedy dzieki tobie duch Alfy sie moze pojawi !!!

    A prezesa PZ-MOTU znam osobiście P. Pytel- i od niego mam info o organizacji rajdów i odcinków specjalnych.
    Apropo mamy zaproszenie on org. rajd wisły - ieliminacje do m . europy w dniach 15- 17 09 06 w Szczyrku. parking do dyspozycji !

  8. #38
    Użytkownik Rowerzysta Avatar prezesjm
    Dołączył
    06 2006
    Mieszka w
    DANKOWICE
    Postów
    87

    Domyślnie

    Rafale - z tym Żarem, to tam chyba nie da się już wjechać na samą górę, przy lotnisku i dolnej stacji kolejki jest mało miejsca na zaparkowanie kilkudziesięciu aut.
    LANCIA KAPPA V6, Fiat CROMA 2.0, Fiat CROMA V6, RITMO 1,5 ie - 32V i 550 kM w sumie
    www.lanciapolska.org/forum - forum Lancii

  9. #39

  10. #40
    Użytkownik Znawca Avatar bimsky
    Dołączył
    07 2006
    Mieszka w
    Alwernia
    Auto
    Toyota Camry + 75 3.0M
    Postów
    1,485

    Domyślnie

    To ja w takim razie się dopisuję do listy. Właściwie, jesteśmy zdecydowani na 100%, ale oczywiście nie można przewidzieć absolutnie wszystkiego. Więc, jeśli nie wydarzy się do tego czasu nic złego, to się zjawimy.

Podobne wątki

  1. [Temat organizacyjny] Gorzów Wielkopolski - spot
    Utworzone przez bobryt w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 16-01-2009, 15:33
  2. [Temat organizacyjny] Spocik podkarpacie?
    Utworzone przez kubatron w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 26-10-2008, 23:27
  3. [Temat organizacyjny] Zdjęcia z zlotu 09-10.09.2006.
    Utworzone przez siwy144 w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 10-09-2006, 17:41
  4. [Temat organizacyjny] Piknik Bielsko -Biała PŁATNOŚCI
    Utworzone przez Rafał w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 08-08-2006, 23:02
  5. [Temat organizacyjny] bydgoszcz ...
    Utworzone przez KUBAS w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 30-04-2006, 13:14

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory