Zobacz wyniki ankiety: Jakie gadżety powinniśmy zamówić?

Głosujących
213. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • T-shirty

    48 22.54%
  • Koszulki polo

    47 22.07%
  • Bluzy

    51 23.94%
  • Kurtki

    39 18.31%
  • Smycze

    53 24.88%
  • Kubki

    63 29.58%
  • Tablice "Parking Alfaholików"

    24 11.27%
  • Etui na dokumenty

    69 32.39%
  • Inny projekt ramek niż obecnie

    23 10.80%
  • Inny - napiszę w poście

    17 7.98%
Ankieta wielokrotnego wyboru
Strona 1 z 17 1234567891011 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 168

Temat: Jakie gadżety chcielibyście w następnej kolejności?

  1. #1
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar Administracja
    Dołączył
    02 2009
    Auto
    8C Bi Turbo + NO2
    Postów
    19

    Domyślnie Jakie gadżety chcielibyście w następnej kolejności?

    Do tej pory ruszyliśmy ze sprzedażą skrzynek e-mail i ramkami pod tablice rejestracyjne.

    Wpływy ze sprzedaży tych gadżetów chcemy przeznaczyć na zamówienie kolejnych gadżetów. Pytanie do Was: jakie chcielibyście gadżety?

    Projekty graficzne w sprawie przyszłych gadżetów zostaną przedyskutowane w tym dziale, możliwe, że zorganizujemy konkurs z nagrodami na najlepszy projekt.

    Tymczasem czekamy na opinie. Jeśli ktoś zna firmę, która produkuje ciekawe gadżety, które są dobrej jakości - proszę pisać.

  2. #2
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar alces1
    Dołączył
    07 2007
    Mieszka w
    Żegocina
    Auto
    AR 159 JTDm Ti, AR Giulietta Sport, AR Spider 3.0 V6
    Postów
    6,673

    Domyślnie

    Oddałem głos.
    Jeśli chodzi o kurtki, a konkretnie polary, to kupiłem ostatnio polar u kolegi z alfaclubu (u nas też jest zalogowany jako: arktos). Poprosiłem o nadruk na plecach "www.alfaholicy.org" i polar mam już w domu. Koszt o ile dobrze pamiętam to około 85zł z wysyłką.
    Kwota niewielka, więc nie spodziewałem się cudów, a tymczasem otrzymałem na prawdę gruby, dobrze uszyty, delikatny w dotyku polar w kolorze głębokiej czerni. Z przodu na piersi wyhaftowane logo AR, pod którym napis "cuore sportivo" i jak wspomniałem na plecach czerwonymi nićmi haft "www.alfaholicy.org"
    Jeśli byłoby zainteresowanie takimi polarami, to można dowiedzieć się szczegółów właśnie u arktos'a.
    Pozdrawiam.
    - Rafał

    Sprzedam naklejki: koniczynki QV 3D
    http://www.forum.alfaholicy.org/pozo..._dostepne.html

  3. #3
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    09 2008
    Mieszka w
    Mikluszowice
    Auto
    Była Alfa Romeo 146 2.0 TS, jest Fiat Bravo II Sport
    Postów
    68

    Domyślnie

    Myślę, że polarki to jest bardzo dobry pomysł Pozdrawiam
    " Alfa Romeo (...) to styl życia, niezwykle oryginalny sposób pojmowania pojazdu silnikowego. Coś, czego nie da się zdefiniować.”- bez komentarza.

  4. #4
    Użytkownik Romeo Avatar koles_02
    Dołączył
    06 2008
    Mieszka w
    Toruń
    Auto
    AR 166 2,4JTD 10v CF2 EDC15 99' 140KM Grigio Chiaro
    Postów
    612

    Domyślnie

    Może ramki klubowe tylko w wersji chrom. Np coś takiego: tylko z napisem klubowym?

    " - elegancka pomiędzy sportowymi
    - sportowa pomiędzy eleganckimi
    - fascynująca piękność w segmencie E"

  5. #5
    scoobi83
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał wojtek7551 Zobacz post
    Myślę, że polarki to jest bardzo dobry pomysł Pozdrawiam
    popieram polarek to dobry pomysł

  6. #6
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Qki
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Zamość, Lublin
    Auto
    AR 156 2.4 JTD 20V
    Postów
    974

    Domyślnie

    Bluzy i T-shirty są dobrym pomysłem jednak DOBREJ JAKOŚCI. Nie mówię że zrobicie złej, ale oglądając takie gadżety z innych "akcji" widać koszulkę za 2 zł z bazaru, bluzę za 10 zł z allegro i nadruk wykonany naprasowanką. Wszystko by było ok jeśli to by kosztowało równowartość tego co się w to włożyło czyli 15-20 zł max. a takie coś kosztuje od 50 zł w wzwyż bo jest na to branie, i ja się nie dziwie, sam może bym tak robił i zarabiał..

    Jednak jak w przyszłości będziecie robić coś w tym kierunku to ta koszulka niech kosztuje swoje, bluza jeszcze więcej ale niech to będzie produkt na prawdę do noszenia i na dwa lata co najmniej.. Co mam na myśli mówiąc "do noszenia": bluza - służy głównie na zimniejsze dni, więc powinna być solidnej grubości, z dobrymi szwami i pełną gamą rozmiarów, do tego musi być ciekawa ale broń Boże nie jak z jarmarku (wszędzie Alfa, Alfaholicy, scudetto, zielono-czerwono-czarno-biała-srebrne gwiazdki).. Jakiś delikatny napis, wszywki na rękawach i dość.. Czytaj: tak żeby można było w niej iść na uczelnię/do pracy/jak i na spot Alfaholików. Podobnie jest z koszulkami. Niech to nie będą koszulki za kilka złotych z bazaru, tylko troszkę grubszy materiał, dobre szycie, z ładnymi wykończeniami i również stonowanymi grafikami na nich. Myślę że każdy wolał by wydać sporo więcej za dobrej jakości gadżet i w ładnym wydaniu, niż coś taniego, aby tylko było, raz założyć, poświecić na spocie i tyle..

    Tyle ze mnie..


  7. #7
    Emeryt Fachowiec
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Giulia 2.0 Turbo 200KM '17
    Postów
    2,169

    Domyślnie

    Cytat Napisał Qki Zobacz post
    Bluzy i T-shirty są dobrym pomysłem jednak DOBREJ JAKOŚCI.
    Święta racja. Dlatego fajnie by było jakby osoby, które zamawiały już koszulki napisały w jakiej firmie to robiły i jak było z trwałością.

    Odnośnie projektu koszulek i innych gadżetów - przegłosuje się. Nikt tutaj samodzielnie decyzji nie podejmie. Gadżety są dla wszystkich, a nie dla 2 osób.

  8. #8
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Qki
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Zamość, Lublin
    Auto
    AR 156 2.4 JTD 20V
    Postów
    974

    Domyślnie

    No tak, główna myśl mojego postu (bo sie rozpisałem) to lepiej DROŻEJ i lepiej (nie każdy musi kupować, a kto chce kupić to już będzie miał na dłużej), niż TANIEJ i byle jak..


  9. #9
    scoobi83
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Qki Zobacz post
    No tak, główna myśl mojego postu (bo sie rozpisałem) to lepiej DROŻEJ i lepiej (nie każdy musi kupować, a kto chce kupić to już będzie miał na dłużej), niż TANIEJ i byle jak..
    popieram

  10. #10
    Miss Alfaholicy 2011 Alfa i Omega Avatar bija22
    Dołączył
    04 2008
    Mieszka w
    Rymanów Zdrój
    Auto
    Alfa Romeo 156 2.5 V6
    Postów
    307

    Domyślnie

    no oczywiscie, wole dac stowe za pozadna koszulke nic 20 zeta za scierke, taka jest prawda. niech beda to solidne tkaniny, nie made in Vietnam najlepiej polskie, zadne prasowanki, bo ja tak sobie moge w domu zrobic. wyszywane, haftowane, niescieralne, nie blaknace. poza tym wsrod gadzetow chetnie widzialabym recznik, koc polarowy, flage (wyszywana)...dywaniki do samochodu cos w typie moich bijowych ale ladniejsze...kubki byly, kufle, kieliszki wsio poprostu, ja sobie zazycze niedlugo recznie malowana bombke na choinke. jak bede ja miala w rece to wrzuce foty...
    bija22 i Alfa156 V6 są powody do mruczenia
    ...i do płaczu

    http://imageshack.us/photo/my-images/37/nnnh.jpg/

Podobne wątki

  1. Projektujemy gadżety..
    Utworzone przez flatbeet w dziale Sklep
    Odpowiedzi: 1018
    Ostatni post / autor: 27-02-2016, 18:17
  2. Jakie alufelgi chcielibyście wrzucić do swojej 147-mki ;) ?
    Utworzone przez blademan89 w dziale 147
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 01-07-2013, 19:52
  3. 2.4JTD 10V vs 2.4JTD 20V - jeździł ktoś w tej kolejności?
    Utworzone przez szerszeń w dziale 166
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 02-01-2012, 08:49

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory