Strona 1 z 5 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 48

Temat: Warsztat na polnocy Krakowa

  1. #1
    Użytkownik Rowerzysta Avatar porterneon
    Dołączył
    02 2009
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Stelvio Veloce
    Postów
    395

    Domyślnie Warsztat na polnocy Krakowa

    Witam.
    Czy ktos z frumowiczow zna i poleci jakis dobry warsztat na polnocy Krokowa lub moze w jakiejs miejscowosci pod Krakowem (na polnoc od miasta) w ktorym mozna serwisowac swoja alfe?
    Prosze nie piszcie o Saskiej bo tam mnie oszukano i nie pojade tam wiecej.

  2. #2
    Użytkownik Znawca Avatar PiterR
    Dołączył
    09 2009
    Mieszka w
    Wadowice/Kraków
    Auto
    Była - AR147..
    Postów
    1,399

    Domyślnie

    bardzo duzo osob z krk serwisuje sie u P.Żyły. Gdzie ma dokładnie serwis to nie wiem, z tego co kojarze to jakos w strone myślenic, więc nie bardzo Twoj kierunek tutaj masz nr tel :

    012 654 90 90
    605 329 685
    Today we are living our future memories..

  3. #3
    Użytkownik Rowerzysta Avatar porterneon
    Dołączył
    02 2009
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Stelvio Veloce
    Postów
    395

    Domyślnie

    Tez bywam u Pana Zyly, teraz warsztat ma w Mogilanach (na poludnie od Krakowa). Niestety jakosc swiadczonych uslug mocno spadla a do tego mam dosc daleko do Mogilan. W warsztacie jest wiecej ucznoiw nic fachowcow co odbija sie na jakosci uslugi.

  4. #4
    lenny
    Gość

    Domyślnie

    do tej pory serwisowałem auta (Mondeo, Polonez) u Banasika na Piastów (ceny rozsądne i fachowo), ale z Bellą jeszcze w tym serwisie nie byłem...
    mam nadzieję, że jak najdłużej nie będę musiał, ale pierwszą wizytę planuję właśnie tam
    Myślę, że wszystko zależy od tego co chcesz robić, bo jeżeli mechanikę to ok, może to być zwykły serwis, ale jak już trzeba się podpiąć pod kompa to ciężko znaleźć naprawdę dobrego fachowca, kwestię ceny tutaj kompletnie pomijam...

  5. #5
    Użytkownik Rowerzysta Avatar porterneon
    Dołączył
    02 2009
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Stelvio Veloce
    Postów
    395

    Domyślnie

    Czyzby nie bylo dobrego warsztatu samochodowego, znajacego sie na alfach na polnocy Krakowa?

  6. #6
    Edziu
    Gość

    Domyślnie

    czesc

    A możesz napisać co Cię zniechęciło do Saskiej? Pytam bo sam niebawem się tam chce wybrać.
    Na ul bajecznej na przeciwko Polinaru robią też włoszczyznę. Generalnie jestem zadowolony choć długo to trwało.

  7. #7
    mrutyś
    Gość

    Domyślnie

    ja serwisuje na saskiej i jestem zadowolony. Może kogoś zraził ten serwis ale uważam Panów z Saskiej za jeden z najlepszych serwisów i nigdy nie zdarzyło mi się aby zrobili coś "na sztukę" zawsze odbierałem samochód zrobiony bardzo dobrze.
    a na czym polegało to oszustwo?? Bo osobiście nie spotkałem osoby, która by powiedziała że panowie z Saskiej źle naprawili samochod

    Cytat Napisał porterneon Zobacz post
    Tez bywam u Pana Zyly, teraz warsztat ma w Mogilanach (na poludnie od Krakowa). Niestety jakosc swiadczonych uslug mocno spadla a do tego mam dosc daleko do Mogilan. W warsztacie jest wiecej ucznoiw nic fachowcow co odbija sie na jakosci uslugi.
    niestety tak to jest jak tnie się koszty...

  8. #8
    Administrator ds. zlotów Romeo Avatar LIGAR
    Dołączył
    06 2009
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    było sobie 156 SW 2.4 JTD 2001 rok 180 ps...
    Postów
    809

    Domyślnie

    i ja też przyłącze sie do stwierdzenia że warsztat w mogilanach ma niewiele wspólnego z jakością o jakiej pisano na forum. Ja wyjechałem od nich z pęknięta szyba. Skutek wymiana i portfel szczuplejszy o 570 zł Najbardziej boli fakt że była oryginalna
    Niestety ale właściciel zamiast pilnować interesów ma ważniejsze rzeczy do zrobienia.
    Czeka mnie na dniach wymiana drążka stabilizatora i nie chciałbym mieć dodatkowych kosztów jak ostatnio. Problem w tym że alternatywy nie znam.
    Przygody z naprawą "sprawnego" 2.0 TB V6 - http://www.forum.alfaholicy.org/gtv_...e_2_0_tb.html?

    Gtv 2.0 V6 TB '99 + bonusy -> http://www.forum.alfaholicy.org/nasz...ioholikow.html

  9. #9
    mrutyś
    Gość

    Domyślnie

    z tego co wiem w miejscu gdzie dawniej był serwis P. Żyły został jego główny mechanik... myślę że to jest alternatywa

  10. #10
    Użytkownik Rowerzysta Avatar porterneon
    Dołączył
    02 2009
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Stelvio Veloce
    Postów
    395

    Domyślnie

    Cytat Napisał Edziu Zobacz post
    czesc

    A możesz napisać co Cię zniechęciło do Saskiej? Pytam bo sam niebawem się tam chce wybrać.
    Na ul bajecznej na przeciwko Polinaru robią też włoszczyznę. Generalnie jestem zadowolony choć długo to trwało.
    Na saskiej wymienialem rozrzad. Goscie odkrecajac rolki zerwali wewnetrzny bolec, ktory zapobiega obroceniu sie rolki na wale. Zamiast wymienic caly komplet to wkrecili taka uszkodzona rolke. Nie trzeba bylo dlugo czekac, rolka sie obrocila, rozrzad przeskoczyl i rozwalilo glowice silnika. Oczywiscie nie poczuwali sie do winy.
    Mechanik u ktorego naprawilem awarie (w Gdyni - bo tam mi sie wszystko syplo) wyraznie stwierdzil, ze to wlasnie ta rolka byla przyczyna awarii. Tak wiec warsztat na saskiej omijam szerokim lukiem.

Podobne wątki

  1. 147 z krakowa
    Utworzone przez zetka# w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 13-03-2014, 16:23
  2. AR 147 - ok. Krakowa
    Utworzone przez kajzer w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 23-05-2013, 11:29
  3. AR 147 z Krakowa
    Utworzone przez andy1980 w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 09-07-2011, 23:09
  4. AR 156 1.9 JTD z Krakowa
    Utworzone przez xelotyx w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 20-01-2010, 23:55

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory