Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Temat: kupie - pomocy czy warto?

  1. #1
    piotreksupercar
    Gość

    Domyślnie kupie - pomocy czy warto?

    witam chce kupić 156- z tym ze nie wiem czy to dobra decyzja- ja jestem za, ale nie wiem czy to serce czy rozum

    http://www.autogielda.pl/sprzedam_al...II97FJ7KK.html

  2. #2
    Użytkownik Znawca Avatar PiterR
    Dołączył
    09 2009
    Mieszka w
    Wadowice/Kraków
    Auto
    Była - AR147..
    Postów
    1,399

    Domyślnie

    cos bardzo niska cena..duzo przejechane, rocznik 1998. i do tego nie jest nigdzie zaznaczone, ze bezwypadkowy...moze sie okazac ze trzeba duuuzo dolozyc do tego autka...moze sie jeszcze wstrzymaj i poszukaj czegos lepszego
    Today we are living our future memories..

  3. #3
    haribomaster
    Gość

    Domyślnie re: kupie - pomocy czy warto

    Witam ja jestem posiadaczem belli od maja i w moim aucie nic poważnego się nie dzieje. kupiłem swe cacko za 9000 plus około 1500 rejestracja bo był sprowadzony. dodam iz rocznik 1999 2.0 nie uważam iż to drogo zaznaczywszy iż mam full opcje ze skora i 4 poduszkami. Co do auta o ktore pytasz to nie ma tu żadnego zdjęcia w środku ( stan siedzeń, pedałów, zaślepek od poduszek też powinnien ci dużo powiedzieć ) Moja podpowiedz jest taka iż nie rezygnuj z marki AR w dobrym stanie przyniesie ci tylko radość ( ten ryk silnika) jednak samochód ze zdjęć wygląda jakoś bidnie moim zdaniem. Zastanów sie nad nim dobrze i wszystko posprawdzaj. jeden moj znajomy kupił 156 w podobnej cenie co ty zamierzasz i siedzi już około miesiąca w warsztacie. Fajnie jest kupić coś w okazji tylko trzeba pamiętać iż naprawdę ciężko na nie trafić.

    Pozdrawiam i powodzonka

  4. #4
    newalf
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał piotreksupercar Zobacz post
    witam chce kupić 156- z tym ze nie wiem czy to dobra decyzja- ja jestem za, ale nie wiem czy to serce czy rozum

    http://www.autogielda.pl/sprzedam_al...II97FJ7KK.html
    jak chcesz naprawdę dobrą alfę to ci swoją polecam

  5. #5
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar DeeS
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Zabrze-Ruda Śląska
    Auto
    AR 156 2.5 V6 Q2
    Postów
    433

    Domyślnie

    Cytat Napisał haribomaster Zobacz post
    Witam ja jestem posiadaczem belli od maja i w moim aucie nic poważnego się nie dzieje. kupiłem swe cacko za 9000 plus około 1500 rejestracja bo był sprowadzony. dodam iz rocznik 1999 2.0 nie uważam iż to drogo zaznaczywszy iż mam full opcje ze skora i 4 poduszkami. Co do auta o ktore pytasz to nie ma tu żadnego zdjęcia w środku ( stan siedzeń, pedałów, zaślepek od poduszek też powinnien ci dużo powiedzieć ) Moja podpowiedz jest taka iż nie rezygnuj z marki AR w dobrym stanie przyniesie ci tylko radość ( ten ryk silnika) jednak samochód ze zdjęć wygląda jakoś bidnie moim zdaniem. Zastanów sie nad nim dobrze i wszystko posprawdzaj. jeden moj znajomy kupił 156 w podobnej cenie co ty zamierzasz i siedzi już około miesiąca w warsztacie. Fajnie jest kupić coś w okazji tylko trzeba pamiętać iż naprawdę ciężko na nie trafić.

    Pozdrawiam i powodzonka
    Hmm zalogowalem sie tu aby sprzedac swaja Alfe? Hmm pierwszy post nie ladnie pierw trzeba sie przedstawic :



    Piotreksupercar co do tej alfy to tak z obrazka nic nie mozna wywnioskowac obowiazkowo trzeba ja zobaczyc z bliska i posprawdzac no i podlaczyc do kompa co do przebiegu na ten rocznik to jest niski. Popros kogos z forum o jej sprawdzenie. Najlepiej alfe kupci od uzytkownikow forum ja moja 3 dni temu sprzedalem.
    AR 156 2.5 V6 Q2
    AR 145 JTD '99 byla
    AR 156 2.0 TS byla

  6. #6
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar _cichyy_
    Dołączył
    06 2008
    Mieszka w
    czestochowa
    Auto
    Była AR 159 jtdm, Jest : BMW E66 750Li
    Postów
    459

    Domyślnie

    Cena raczej jak najbardziej normalna, początki produkcji 156, benzyna bez gazu... takie ceny ma alfa...
    Przebieg jeśli nie cofany to naprawde nieduży jak na rok 98, a właśnie taka mentalność ludzi że większość powie że za duży przebieg i dlatego tak często w polsce zbija się po 50-150 tyś km żeby klient był zadowolony.
    Bezwypadkowy... nie napisane, więc pewnie coś było a nie musi go odrazu wykluczać, ale przy tym roku i cenie za auto nie można zbyt wiele wymagać, to nie salon i takie auto nowe już nigdy nie będzie.

    Ogólnie auto zarejestrowane, z ceny może coś utargujesz, zobaczyć jechać zawsze można, przemyśleć i podjąć decyzje.
    Ostatnia z Alf : Alfa Romeo 159 ,
    Teraz: Mercedes CLS 55 AMG & Suzuki SV 1000S

    OD DUŻEGO SILNIKA LEPSZY JEST ? ..... JESZCZE WIĘKSZY SILNIK

  7. #7
    ViP Rowerzysta Avatar b.piotrus
    Dołączył
    05 2008
    Mieszka w
    Otmuchów
    Auto
    Alfa Romeo GT 1,9 JTD, Mazda CX-7 2,3
    Postów
    402

    Domyślnie

    Musisz pamietać o jednym- chcbyś kupił naprawdę fajną sztuke, to te 2-3tys. zł musisz mieć w odwodzie na podstawowe sprawy związane ze świeżo kupionym samochodem typu- olej, rozrząd, inne płyny, coś w zawieszeniu itp. No a jak trfisz pechowo, to przy tej cenie zakupu może się w najgorszym przypadku okazać, że dołożysz drugie tyle- nie napalaj się, tylko sprawdź dokładnie, jak z oględzin bedzie wszystko ok. to zainwestuj jeszcze te 200zł na sprawdzenie w jakimś konkretnym serwisie, warsztacie(na pewno nie w serwisie polecanym przez sprzedającego oczywiście ). Na Gniezno uważaj- tamte okolice nie cieszą się dobrą sławą jeżeli chodzi o "okazje".
    Powodzenia i samej radości z jazdy, jak już znajdziesz tą swoją
    Alfa Romeo GT 1,9JTD, Mazda CX-7 2,3,

  8. #8
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar rooshyo
    Dołączył
    04 2008
    Mieszka w
    NBR - Niebezpiecznie Blisko Rosji;)
    Auto
    Służbowe 500 koni
    Postów
    548

    Domyślnie

    Pierdzielenie o szopenie, co to za gadanie w ogóle, że jak z Gniezna to coś z nim jest nie tak?? Ludzie, ogarnijcie się... Moje zdanie jest takie, że auto jest kupione w pl salonie i ma (wg ogłoszenia oczywiście) pełną dokumentację a to zajebisty plus... moja poprzednia Alfa była taka i nie żałuję że ją kupiłem... Co do przebiegu myślę że jak na polskie drogi 171 tysi przy tym roczniku i przy tej pojemności bez gazu jest jak najbardziej realne. Może ta alfka nie wygląda jakoś powalająco, nie ma zjawiskowych felg 18' jak niektóre sprowadzane, ale coś za coś...Felgi można sobie kupić jakie się chce, a można nie kupować i jeździć jak jest, a jak się sypnie mechanika w jakimś sprowadzonym dieslu rocznik 98 i przebieg "120tys" to jeździć się nie da.
    Do czego zmierzam - myślę, że Alfa warta przynajmniej bliższych oględzin! pozdrawiam//rooshyo
    Ostatnio edytowane przez rooshyo ; 13-11-2009 o 14:52

  9. #9
    ViP Rowerzysta Avatar b.piotrus
    Dołączył
    05 2008
    Mieszka w
    Otmuchów
    Auto
    Alfa Romeo GT 1,9 JTD, Mazda CX-7 2,3
    Postów
    402

    Domyślnie

    Cytat Napisał rooshyo Zobacz post
    Pierdzielenie o szopenie, co to za gadanie w ogóle, że jak z Gniezna to coś z nim jest nie tak??
    A gdzie ja kolego napisałem, że z nim jest coś nie tak? Napisałem tylko, że okolice Gniezna nie cieszą się dobrą sławą, czyli w domyśle- trzeba szczególnie dobrze sprawdzić samochód przed zakupem. Akurat mieszkam koło Paczkowa- też "zagłębie" różnych "okazji" i wiem co i z czego potrafią zrobić tamtejsi fachowcy, a wiem, że okolice Gniezna charakteryzują się podobnymi "cudami", stąd moja uwaga.
    Alfa Romeo GT 1,9JTD, Mazda CX-7 2,3,

Podobne wątki

  1. Co warto obejrzeć w Poznaniu lub gdzie warto przysiąść?
    Utworzone przez Pietia w dziale Wielkopolskie
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 08-12-2011, 15:18
  2. warto czy nie warto Alfa Romeo GT 1.9
    Utworzone przez rifle w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 18-10-2010, 17:45

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory