Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: Ar 147

  1. #1
    tom90
    Gość

    Domyślnie Ar 147

    Jestem aktualnie na poszukiwaniu samochodu . Bardzo spodobała mi się właśnie AR 147 . Słyszałem kilka opini o tym samochodzie mogły mi ktoś powiedzieć kto posiada taki samochód w dieslu jak się sprawuje ??

    Co sadzicie o tej AR 147 ??

    http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C10403386

    Byłem ją oglądać i wszystko fajnie tylko ten przebieg nie za mały ?

    Z góry dziękuje za odpowiedzi

  2. #2
    Użytkownik Romeo Avatar andro34
    Dołączył
    12 2007
    Mieszka w
    Płońsk-holandia
    Auto
    Alfa Romeo 156 1,9 JTD 2005r i AR 147 JTDm 2005r.
    Postów
    1,235

    Domyślnie

    witam!!!
    alfa prezentuje się bardzo ładnie,no i ten rzadki kolor...
    co do przebiegu to może być oryginalny,choć wcale nie musi.
    ja swoją alfę kupiłem z przebiegiem 50 tyś.km trzy miesiące temu,przebieg potwierdzałem w serwisie na przeglądzie.

    jeśli masz jakieś wątpliwości to jedź do ASO,zresztą stan auta i wnętrze wszystko ci powiedzą.


    moja druga ulubienica...

  3. #3
    tom90
    Gość

    Domyślnie

    A jak się Tobie sprawuje samochód ?? Jakie jest spalanie miej więcej , miałeś jakieś poważniejsze usterki ??

  4. #4
    Użytkownik Romeo Avatar andro34
    Dołączył
    12 2007
    Mieszka w
    Płońsk-holandia
    Auto
    Alfa Romeo 156 1,9 JTD 2005r i AR 147 JTDm 2005r.
    Postów
    1,235

    Domyślnie

    Cytat Napisał tom90 Zobacz post
    A jak się Tobie sprawuje samochód ?? Jakie jest spalanie miej więcej , miałeś jakieś poważniejsze usterki ??
    zaraz po zakupie alfy wymieniłem tylko olej w silniku,od tego momentu przejechałem nią 6 tyś.km.
    z samochodem nie mam żadnych problemów i nic nie szwankuje,średnie spalanie oscyluje w granicach 7 l.


    moja druga ulubienica...

  5. #5
    Marcuss
    Gość

    Domyślnie

    Dokładnie, środek auta prwdę Ci powie. Przy tym przebiegu wszystko powinno być jak prawie nowe, bez jakichś przetarć. A co do silnika, to pośród produkowanych dieslów JTD najlepiej znosi polskie paliwo i jest bardzo cichutki...Jak z cenami to nie wiem bo jeszcze mi się nic nie zepsuło ;D Pozdrawiam

  6. #6
    tom90
    Gość

    Domyślnie

    Aha dzięki za odpowiedz. Cena ostateczna za auto to 25 500 zł ponieważ auto jest sprowadzone z Włoch i za dokumenty 1500 zl a za samochód 24 000 . Z tego co widziałem to miał gałkę od zmiany biegów jest trochę zużyta . A co do ceny to co sądzicie ??
    Ostatnio edytowane przez tom90 ; 11-11-2009 o 14:00

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory