Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17

Temat: Blacharz i lakiernik - Wrocław

  1. #1
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar rain
    Dołączył
    10 2009
    Mieszka w
    Niziny
    Auto
    Stilo 1.9 JTD, Brava_HGT
    Postów
    734

    Domyślnie Blacharz i lakiernik - Wrocław

    Jako że moja bella została na parkingu walnięta przez nieznanego sprawce, muszę na własna rękę znaleźć jakiegoś dobrego lakiernika.

    Wgniotkę mam na tylnym błotniku, wielkości talerza akurat na przetłoczeniu, więc potrzebuje specjalistę który to ładnie wypuka/wyrzeźbi/ nałoży szpachlę aby śladu nie było (chcę uniknąć wycinania błotnika) i tak dobierze lakier aby różnica była niewidoczna.

    Liczy się dla mnie jakość usługi.

    Poleca ktoś kogoś?
    Co posiadam: Fiat Brava 2.0 20V 155KM, Opel Meriva A
    Co mi się przez łapki przewinęło:
    Alfa Romeo: 156 1.8 TS, 156 2.4 M-JET, 166 3.2 V6 24V Lancia: Lybra 2.4 JTD, Delta 1.8ie, Thesis 2.4 JTD Hyundai: Lantra 1.6 GLS, BMW: E90 320d, Fiat: Stilo 1.9 8v, Brava 80 16v, Brava 80 16v, Brava 100 16v, Marea 155 20v, Renault: Laguna III 2.0 16v

  2. #2
    Redaktor naczelny Romeo Avatar fiergloo
    Dołączył
    09 2006
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Alfa Romeo 166 2.5 V6 24v FL/ Alfa Romeo 159 TBi
    Postów
    2,660

    Domyślnie

    Na Niskich Łąkach za pocztą w kierunku mostu jest Blacharka Leśniewski czy jakoś tak.

    I na Paprotnej jak się wjeżdża na przeciwko Marino trzeba skręcic za stróżówką w lewo i jechac do końca gdzie kupa wypadkowych samochodów stoi. Tam też możesz spróbowac.
    http://fiergloo.blogspot.com lub http://fiergloo.pl/ - moje spojrzenie na motoryzację
    2007-2008: Alfa Romeo 164 3.0 V6 12v
    2008-2018: Alfa Romeo 164 3.0 V6 12v Automat
    2014-....: Alfa Romeo 166 2.5 V6 24v FL
    2018-2021: Lancia Kappa 2.4 JTD 10v
    2021-....: Alfa Romeo 159 1750TBi

  3. #3
    ViP Maniak resoraków Avatar majk
    Dołączył
    01 2007
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    ALFY
    Postów
    668

    Domyślnie

    a błotnik tylny jest odkręcany !!!!!

  4. #4
    Użytkownik Świeżak Avatar grzesb156
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Wroclaw
    Auto
    Byla -156fl 1,9jtd jest 159 2.4
    Postów
    99

    Domyślnie

    Na strachowicach przed lotniskiem, ul Wardzynskich 16 , Blacharstwo i lakiernictwo sa solidni i maja bardzo dobrego lakiernika.

  5. #5
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar rain
    Dołączył
    10 2009
    Mieszka w
    Niziny
    Auto
    Stilo 1.9 JTD, Brava_HGT
    Postów
    734

    Domyślnie

    Cytat Napisał majk Zobacz post
    a błotnik tylny jest odkręcany !!!!!
    Trzeba wycinać....

    Niestety.

    Obawiam się że jak źle zabezpieczy to będzie rdzewieć na łączeniach. Wole mieć troszkę szpachelki i miejscowe malowanie.

    Dzięki grzesb156 za konkretne info, podjadę tam popytać.
    Co posiadam: Fiat Brava 2.0 20V 155KM, Opel Meriva A
    Co mi się przez łapki przewinęło:
    Alfa Romeo: 156 1.8 TS, 156 2.4 M-JET, 166 3.2 V6 24V Lancia: Lybra 2.4 JTD, Delta 1.8ie, Thesis 2.4 JTD Hyundai: Lantra 1.6 GLS, BMW: E90 320d, Fiat: Stilo 1.9 8v, Brava 80 16v, Brava 80 16v, Brava 100 16v, Marea 155 20v, Renault: Laguna III 2.0 16v

  6. #6
    Użytkownik Rowerzysta Avatar seboq
    Dołączył
    08 2009
    Auto
    156 2.0 TS Sportpack 2000r.
    Postów
    74

    Domyślnie

    podlaczam sie do tematu.. mnie niestety przed wczoraj pewna Pani uszkodzila na parkingu pod domem. Mam lekkie wgniecenie w nadkolu. Bede naprawial z jej ubezpieczenia. Zastanawiam sie czy nie zazadac zeby naprawiali mi auto w ADFie. Rzeczoznawca wstepnie powiedzial ze bedzie malowanie nadkola i drzwi zeby odcien sie nie rzucal w oczy. Jak mysliscie warto oddac do ASO, czy moze sa lepsze serwisy blacharskie?

  7. #7
    Administrator ds. gadżetów Maniak resoraków Avatar flatbeet
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Świdnica
    Auto
    AR Brera 2.4 JTDm
    Postów
    876

    Domyślnie

    Ja mam pytanko w podobnym temacie - jakieś dobre pół roku temu kogoś naszła wena by kluczykiem przerysować mi pół boku i tak jeżdżę już z tym właśnie od pół roku. Ale czas się tego pozbyć a przy okazji kilku innych mniejszych 'chmurek'.
    Z tego co się orientuję to chyba większość zakładów nawet przy drobnym zarysowaniu maluje od razu cały element, ja właśnie szukam jakiegoś zakładu, który zajmie się tylko samym zarysowaniem ale zrobi to tak by śladu nie było. Znacie może jakiś taki zakład który zajmuje tzw auto detalingiem? Mam kilka drobnych usterek plus właśnie to przerysowanie kluczykiem a chciałbym się wreszcie tego pozbyć ale nie za cenę malowania całego elementu
    Ktoś może coś polecić? Może ktoś już korzystał gdzieś z takich usług?

    Bo ja znalazłem taką sieć 'S Plus' która właśnie zajmuje się niby likwidacją małych szkód komunikacyjnych bez malowania całych elementów - ma być to szybsze i tańsze niż tradycyjne metody. Napisałem do nich z prośbą o wycenę, załączyłem zdjęcia z opisem usterek iiiiii... dostałem odpowiedź... 2.900zł brutto Ja nie wiem jakie są ceny za malowanie całego elementu we Wrocławiu, u nas w Świdnicy malują za 200zł no więc wychodzi na to że taniej mnie wyjdzie tradycyjne malowanie.. usterki mam na 8 elementach więc zapłacę za to normalnie 1.600zł.. tylko, że właśnie nie chce dla jednej drobnej ryski, której nie da się niestety usunąć żadną pastą polerską, malować np. całego błotnika..

    zdjęcia jakie im wysłałem do wyceny..
    http://img714.imageshack.us/img714/6201/aaawun.jpg

    uważacie że jest to roboty za 2.900zł ? no chyba nie a może ja się mylę /przypominam że auto detaling to malowanie tylko uszkodzonych fragmentów a nie całych elementów/

  8. #8
    Użytkownik Romeo Avatar twardy
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Bielawa/Wroc
    Auto
    Była 156 20V, chwilowo jakieś Mitsu
    Postów
    1,765

    Domyślnie

    flatbeet - pamiętaj, że trzeba prawdopodobnie cieniować, więc Ty masz prawie cały samochód do malowania.
    Ja mam do pomalowania przednie błotniki, zderzak, maskę. Lakiernik wyliczył ~1500zł (do łapy, czyli pewnie wyjdzie ok 2000zł z niespodziankami).
    Natomiast ASO wyliczyło w AUDATEX'ie tak, że dochodzą jeszcze nowe emblematy Gugiaro, cieniowanie drzwi, regulacja maski i jakieś tam pierdoły... Łącznie brutto 4000 z kawałkiem.

  9. #9
    Użytkownik Rowerzysta Avatar RobertWroc
    Dołączył
    04 2010
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Alfa Romeo 159 2.2JTS
    Postów
    354

    Domyślnie

    Ja wam mogę polecić warsztat na ul. Gałczyńskiego 14 we Wrocławiu.
    Ceny nie za duże, można się targować, pełne wyposażenie włącznie z ramą i całą resztą,
    części zamienne albo kupujesz sam , albo kupują Ci w sklepie, albo jadą do Poznania na giełdę.Po prostu mówisz ile chcesz i możesz dać za daną część.
    Oczywiście jeżeli dowód został zatrzymany , oddają samochód z przeglądem powypadkowym.
    Można robić za gotówkę lub na rozliczenie z ubezpieczalnią.
    W razie rozliczenia można samochód postawić u nich i już oględziny rzeczoznawca robi przy fachowcach, więc za bardzo nie na kombinuje.
    telefon :
    503 519 572
    71 368 15 26
    Ostatnio edytowane przez RobertWroc ; 13-05-2010 o 18:55

  10. #10
    Darkand
    Gość

    Domyślnie

    Witam wszystkich sympatyków Alfy Co prawda nie jestem posiadaczem włoskiego cudeńka, ale pomóc zawsze mogę.. Wszelkie drobne naprawy lakiernicze świadczy firma FleshCar z Wrocławia. www.fleshcar.pl a ceny niższe niż tradycyjnych napraw Pozdrawiam!

Podobne wątki

  1. Dobry Blacharz Lakiernik WROCŁAW i okolice
    Utworzone przez seba_ratmed w dziale Dolnośląskie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 23-08-2015, 20:25
  2. Blacharz lakiernik
    Utworzone przez czarna2288 w dziale Lubuskie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 12-01-2014, 22:34
  3. #Blacharz/Lakiernik
    Utworzone przez szyda6 w dziale Wielkopolskie
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 07-10-2012, 20:19
  4. blacharz lakiernik
    Utworzone przez ziulek61 w dziale 156
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 14-08-2012, 18:50

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory