Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: [166] Dysk twardy vs. ICS

  1. #1
    origin
    Gość

    Domyślnie [166] Dysk twardy vs. ICS

    Witam,
    przetrząsnąłem forum, lecz nie udało mi się znaleźć wątku dotyczącego montażu w AR 166 dysku twardego, który mógłby być używany jako "magazyn muzyczny".

    Na rynku są dostępne wzmocnione dyski, stworzone specjalnie do samochodów, jak np. 2,5–calowa Toshiba MK8057GSC |(80 GB)...

    Nie jestem specem od elektroniki, więc chciałbym podpytać fachowców – czy podpięcie go pod ICS w ogóle wchodzi w rachubę?

  2. #2
    Dawid166
    Gość

    Domyślnie

    ICS sam z siebie nie odtwarza MP3, wiec sam dysk na nic ci się nie zda. Taki dysk musisz albo podłączyć do odtwarzacza z funkcją USB host albo włożyć do obudowy z opcją odtwarzania. Jak to zrobisz (np. rozwiążesz kwestie zasilania) to spotkasz dwa problemy:
    - sterowanie - nie będziesz mógł sterować tym urządzneim z poziomu ICSa (tylko np. pilotem), a dodatkowo jeśli zdecydujesz się na taką obudowę o jakiej piszę będziesz musiał podłączyć ją do ekranu ICSa, temat szeroko omówiony odnośnie DVD,
    - przeniesienie sygnału audio z odtwarzacza na system samochodowy, czyli w skrócie aux in na ICSie. Sposobów na osiągnięcie tego efektu jest kilka, żaden nie jest oczywisty, każdy był wielokrotnie omawiany, ostatnio w tym dziale ze dwa - trzy tygodnie temu.

  3. #3
    origin
    Gość

    Domyślnie

    OK, dziękuję z odpowiedź... Obawiałem się, że łatwo nie będzie...

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory