Strona 1 z 4 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 37

Temat: Alfa Romeo 156 v6 z Chorzowa!

  1. #1
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Pawcio
    Dołączył
    01 2007
    Mieszka w
    Bełchatów
    Auto
    Alfa Romeo 159 1750 TBI
    Postów
    614

    Question Alfa Romeo 156 v6 z Chorzowa!

    Witam wszystkich kolegów Alfaholików! Myślę i powoli rozglądam się za Alfą 156 2.5 v6!
    Spodobał mi się ta z Chorzowa,tylko że jest z komisu,a z nimi różnie bywa?!
    Może któryś z kolegów mieszka blisko,albo zna tę Alfę i może coś więcej o niej powiedzieć,może ją już oglądał?
    http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C10874657

  2. #2
    Użytkownik Rowerzysta Avatar MaCias
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Centrum
    Auto
    soon alfa 166
    Postów
    87

    Domyślnie

    wg mnie maska jest źle spasowana widać do od razu

  3. #3
    Użytkownik Fachowiec Avatar QBA
    Dołączył
    03 2007
    Mieszka w
    Częstochowa
    Auto
    ALFA 166 SWAP 3.0+Q2 / ALFA 166 2.4 20v FL 180 HP/Jumper 2.8 JTD /Fiat Regata/Alfa 147 JTD 8v
    Postów
    2,633

    Domyślnie

    Cytat Napisał maciasek Zobacz post
    wg mnie maska jest źle spasowana widać do od razu
    Nie rozumie jak można oceniać auto po fotkach na allegro... może poprostu ma odbojnik wkręcony jeden obrót za mało :| a tu juz podejrzenia że bita
    Na bezwypadkowe.pl pewnie odrazu zmieszali by alficzke z błotem bo jedna szczelinka nie równa.
    Jak dla mnie ta alfa nie wygląda źle, poczekamy może ktoś obejrzy i powie co i jak, bardzo ładnie utrzymana.
    http://www.flar-ital.pl/ - CZĘŚCI ZAMIENNE- SERWIS: Lancia, Fiat, Alfa Romeo
    USŁUGI AUTOLAWETĄ- POMOC DROGOWA

  4. #4
    Użytkownik Rowerzysta Avatar MaCias
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Centrum
    Auto
    soon alfa 166
    Postów
    87

    Domyślnie

    Cytat Napisał QBA Zobacz post
    Nie rozumie jak można oceniać auto po fotkach na allegro... może poprostu ma odbojnik wkręcony jeden obrót za mało :| a tu juz podejrzenia że bita
    Na bezwypadkowe.pl pewnie odrazu zmieszali by alficzke z błotem bo jedna szczelinka nie równa.
    Jak dla mnie ta alfa nie wygląda źle, poczekamy może ktoś obejrzy i powie co i jak, bardzo ładnie utrzymana.
    Pytałeś o ocenę to ci napisałem ,

  5. #5
    Użytkownik Znawca Avatar marshall
    Dołączył
    03 2009
    Mieszka w
    śląsk kręcę się tu i tam
    Auto
    jakieś alfy
    Postów
    1,055

    Domyślnie

    jutro chyba tam bede wiec Ci ja zobacze wkońcu to w chorzowie lecz jedno wiem o ty komisie czesto maja auta wystawione których juz nie maja na placu lub poprostu sa w super cenie a tak naprawde nie ma ich w ofercie taka super reklama sam wiem bo mieli auto wystawione które chciałem kupic a auta juz dawni nei było ...
    Zaczęło się niewinnie od pięknej 147 po 30sztuce tej marki stwierdzam że virus Alfa działa
    Aktual:
    AR 166FL 3.0 v6
    AR GT
    AR 166FL 2.4jtd 20v
    Zastava 750

  6. #6
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Pawcio
    Dołączył
    01 2007
    Mieszka w
    Bełchatów
    Auto
    Alfa Romeo 159 1750 TBI
    Postów
    614

    Domyślnie

    Cytat Napisał marshall Zobacz post
    jutro chyba tam bede wiec Ci ja zobacze wkońcu to w chorzowie lecz jedno wiem o ty komisie czesto maja auta wystawione których juz nie maja na placu lub poprostu sa w super cenie a tak naprawde nie ma ich w ofercie taka super reklama sam wiem bo mieli auto wystawione które chciałem kupic a auta juz dawni nei było ...
    Marshall byłbym Ci ogromnie wdzięczny gdybyś ją dokładnie obejrzał!(i każdemu innemu jeśli może ją obejrzeć) Przedwczoraj dzwoniłem to ją jeszcze mieli,poprosiłem o dodatkowe fotki foteli,kiery i komory silnika i mi przysłali! Wygląda obiecująco,ale gdybyś ją zobaczył,obejrzał,ewentualnie się nią przejechał było by super!!!
    p.s na przesłanych fotkach jest jedna widoczna obcierka i druga bardzo delikatna,ale co mnie niepokoi to to że na pasie przednim nie ma żadnych naklejek,tylko tabliczkę znamionową,a to może według mnie sugerować małe bum...
    Chyba że jestem w błędzie to proszę o sprostowanie!?

  7. #7
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Pawcio
    Dołączył
    01 2007
    Mieszka w
    Bełchatów
    Auto
    Alfa Romeo 159 1750 TBI
    Postów
    614

    Domyślnie

    Kurcze pieczone i nikt jej nie oglądał?
    Szkoda bo ja mam 250km i głupio było by jechać na darmo?!

  8. #8
    Użytkownik Fachowiec Avatar slavol
    Dołączył
    06 2008
    Mieszka w
    Chodzież
    Auto
    Ford
    Postów
    2,191

    Domyślnie

    No niestety kupno alfy wymaga poświęceń. A tak nawiasem to Śląsk się szczyci największą ilością klubowiczów, a jak konkretnie prosisz to jak makiem zasiał. Ładna, a jak stan techniczny będzie przyzwoity to bierz. Pas przedni nawet jak był wymieniany nie oznacza że ta alfa była kiedyś przystankiem autobusowym. I moja rada - postaraj się jechać z posiadaczem v6 bo z tym silnikiem auto działa magicznie na potencjalnego kupca i trzeba kogoś z zimną głową. No i rzeczy do sprawdzenia jest ciut więcej, a jak nie masz doświadczenia z takim napędem (v6) i mocą możesz łatwo popaść w depresje próbując doprowadzić ją do ładu (trudno o rzetelny serwis, o kosztach nie wspomnę)
    Życzę powodzenia i jak najszybciej dołącz do klubu V6. Masz pytania lub wątpliwości, chętnie pomogę.
    Mustang 2012 3.7 V6 , na razie musi wystarczyć...

  9. #9
    thing
    Gość

    Domyślnie

    niezła maszyna i za rozsądne pieniądze, fotele to ma boskie
    jeśli nikt nie sprawdzi będziesz zmuszony sam jechać i dokładnie obejrzeć

    kierownica, gałka i fotel coś za bardzo przetarte jak na ten przebieg prawda?
    Ostatnio edytowane przez thing ; 13-12-2009 o 15:35

  10. #10
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Pawcio
    Dołączył
    01 2007
    Mieszka w
    Bełchatów
    Auto
    Alfa Romeo 159 1750 TBI
    Postów
    614

    Domyślnie

    Cytat Napisał slavol Zobacz post
    No niestety kupno alfy wymaga poświęceń. A tak nawiasem to Śląsk się szczyci największą ilością klubowiczów, a jak konkretnie prosisz to jak makiem zasiał. Ładna, a jak stan techniczny będzie przyzwoity to bierz. Pas przedni nawet jak był wymieniany nie oznacza że ta alfa była kiedyś przystankiem autobusowym. I moja rada - postaraj się jechać z posiadaczem v6 bo z tym silnikiem auto działa magicznie na potencjalnego kupca i trzeba kogoś z zimną głową. No i rzeczy do sprawdzenia jest ciut więcej, a jak nie masz doświadczenia z takim napędem (v6) i mocą możesz łatwo popaść w depresje próbując doprowadzić ją do ładu (trudno o rzetelny serwis, o kosztach nie wspomnę)
    Życzę powodzenia i jak najszybciej dołącz do klubu V6. Masz pytania lub wątpliwości, chętnie pomogę.
    Dziękuje za wsparcie! W sumie jestem klubowiczem Lancia Klub Polska i powiem szczerze że jak ktoś u nas prosi o sprawdzenie jakiegoś autka to niestety jest podobnie...
    Jeśli chodzi o moc to jestem (tak mi się wydaję?) trochę obeznany bo mam Lancię Kappe 2.0 16vt 205KM i 300Nm więc chyba 195KM na kolana mnie nie powali?
    Powiedz proszę na co konkretnie trzeba zwrócić uwagę przy 156 v6? Jakie są jej punkty zapalne? Sam użytkujesz więc będziesz wiedział najlepiej?!

Podobne wątki

  1. Wyjazd do Chorzowa
    Utworzone przez alfastyczny w dziale Śląskie
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 21-09-2014, 08:30
  2. Biała 156 2.0 z Chorzowa
    Utworzone przez DyKy13 w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 10-08-2013, 11:47
  3. Alfa 156 1.9 JTD MJet z Chorzowa
    Utworzone przez juustyna w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 01-08-2012, 13:30
  4. Alfa Romeo 156 z Chorzowa
    Utworzone przez Graffis w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 07-06-2012, 18:26

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory