Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: zapowierza sie

  1. #1
    beziorek
    Gość

    Domyślnie zapowierza sie

    Witam! mam taki problem po prekreceniu stacyjki i odczekaniu az zgasnie kontrolka od swiec przez jekies kolejne dziesiec sekund slysze pracujaca pompe paliwa czyli uklad sie zapowietrza zalozylem zaworek zwrotny miedzy filtrem a pompa wtryskowa i nic to nie dalo i moje pytannie brzmi czy w dobrym miejscu go zalozylem i co moze powodowac zapowietrzanie sie bo teraz nie moge w ogóle odpalic auta.Pozdrawiam beziorek

  2. #2
    Użytkownik Ogier Avatar lubo89
    Dołączył
    11 2009
    Mieszka w
    Nowy Dwór Mazowiecki, Poland
    Auto
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm 8v 120KM (166KM) 2008r.
    Postów
    173

    Domyślnie

    Ale to, że pompka chodzi to normalne i nie znaczy wcale, że układ się zapowietrza.

  3. #3
    Keeperek
    Gość

    Domyślnie

    U mnie przyczyną zapowietrzania było źle dociśnięte szybkozłącze na jednym z przewodów paliwowych. Docisnąłem je aż "pstryknęło" i po problemie, zapowietrzenie objawiało się dziwnym szumem podczas pracy pompki paliwa, a po długim postoju nie dało się uruchomić auta bo całe paliwo spływało spowrotem do baku.

  4. #4
    Użytkownik Alfa i Omega
    Dołączył
    05 2009
    Mieszka w
    olsztyn
    Auto
    alfa romeo156 1.9jtd 98r
    Postów
    362

    Domyślnie

    Cytat Napisał Keeperek Zobacz post
    U mnie przyczyną zapowietrzania było źle dociśnięte szybkozłącze na jednym z przewodów paliwowych. Docisnąłem je aż "pstryknęło" i po problemie, zapowietrzenie objawiało się dziwnym szumem podczas pracy pompki paliwa, a po długim postoju nie dało się uruchomić auta bo całe paliwo spływało spowrotem do baku.
    A w którym miejscu było źle dociśnięte??

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory