Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Gdzie kupić mieszek/osłonę drążka skrzyni biegów? Trudno wymienić?

  1. #1
    d-wozniak
    Gość

    Domyślnie Gdzie kupić mieszek/osłonę drążka skrzyni biegów? Trudno wymienić?

    Cześć,
    Czy ktoś z Was wymieniał kiedyś skórzany mieszek/osłonę drążka skrzyni biegów? Czy jest to trudne? Skóra w mojej 159 wyschła i pękła (moja wina )
    i nie wygląda to ładnie. Może wiecie, gdzie taki mieszek można kupić - allegro zawiodło, a wiadomo, że czego nie ma na allegro, to nie istnieje!
    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Tuti ; 04-11-2010 o 11:56

  2. #2
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Belfer
    Dołączył
    01 2007
    Mieszka w
    Gorlice
    Auto
    Chwilowo: 156 GTA Q2, 159 TBI, Lancia Phedra FL, 147 2.0 3D, RAV4 04' i GT JTD
    Postów
    7,543

    Domyślnie

    Twój mieszek prawdopodobnie nie był ze skóry, tylko z dermy skoro pękł. Skóra nie pęka sama z siebie i z tego co pamiętam, to 159 w tamtych rocznikach nawet z tapicerką skórzaną miały dermę z zapinaniem koło gałki. Ja szyję takie rzeczy i mam z tym do czynienia na co dzień, ale trochę daleko mieszkasz, żeby się tym dobrze zająć. Te z Allegro nie są nawet takie złe, jeśli trafisz na kogoś, kto ma pojęcie i szyje to ze skóry homologowanej, typowo motoryzacyjnej (nie absorbuje wilgoci, nie odbarwia się itp). Problem jest dopiero z dopasowaniem, bo skóra jest dużo grubsza od dermy i czasem trzeba coś podpiłować lub obciąć.

  3. #3
    d-wozniak
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Belfer27 Zobacz post
    Twój mieszek prawdopodobnie nie był ze skóry, tylko z dermy skoro pękł. Skóra nie pęka sama z siebie i z tego co pamiętam, to 159 w tamtych rocznikach nawet z tapicerką skórzaną miały dermę z zapinaniem koło gałki. Ja szyję takie rzeczy i mam z tym do czynienia na co dzień, ale trochę daleko mieszkasz, żeby się tym dobrze zająć. Te z Allegro nie są nawet takie złe, jeśli trafisz na kogoś, kto ma pojęcie i szyje to ze skóry homologowanej, typowo motoryzacyjnej (nie absorbuje wilgoci, nie odbarwia się itp). Problem jest dopiero z dopasowaniem, bo skóra jest dużo grubsza od dermy i czasem trzeba coś podpiłować lub obciąć.
    Dzięki za uświadomienie - mieszek faktycznie jest zapinany na zatrzask. A na ile skomplikowane jest zamontowanie czegoś takiego w 159?

  4. #4
    mim79
    Gość

    Domyślnie

    jeśli szukasz mieszka na biegi ze skóry to polecam ci tą Firmę - jakiś czas temu kupowałem u nich i jestem bardzo zadowolony, mój kumpel tez brał od nich, nie mieli wprawdzie mieszka do jego auta, ale przesłał im swój i uszyli mu - wygląda rewelacyjnie, zaryzykuję strwierdzenie, że nawet lepiej niż oryginał ;-) bo możesz sobie wybrać i kolor skóry i kolor nici

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 96
    Ostatni post / autor: 23-06-2014, 17:42
  2. [147] Gdzie kupić poduszkę skrzyni biegów ?
    Utworzone przez prz3m8555 w dziale 147
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 28-11-2013, 20:50
  3. [159] Jak zdjąć mieszek drążka zmiany biegów alfa 159
    Utworzone przez Piotrek w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 14-04-2012, 21:47

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory