Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19

Temat: Alfa Romeo 75 2.4 TD

  1. #1
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar Gregu155
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    AR 147 JTD 8v
    Postów
    486

    Domyślnie Alfa Romeo 75 2.4 TD

    ....Kurde blaszka....gdybym wstawił do gratki czy allegro nie miał bym z tym problemu a tak...coś mnie podkusiło żeby ogłosić się na forum.Po mail-ach które dostałem, między innymi od GUNIOZAURA (pozdrawiam)...Zmieniło się moje myślenie na tyle że sprzedaż jej nie jest już taka pewna...Gdy wczoraj ja umyłem, wyczyściłem w środku łza się zakręciła w oku....I możecie mi wierzyć lub nie...(moja dziewczyna tez mi w to nie chce uwierzyć)...ale prędzej chyba sprzedam 156 2.5 V6..(bo tego jest dużo) niż 75...w której to zakochałem się odkąd mój wujek ją sprowadził...A wyobraźcie sobie jak na dzieciaka 10-12 letniego działa napis TURBO PRESS na konsoli AR75......Już wtedy wiedziałem że kiedyś będzie moja.Więc liczę na waszą opinie(pomocy!!!!!)...Bo jakby nie było wciąz jestem świerzak na forum....

    NO ALFA NO FUN
    Załączone obrazy Załączone obrazy Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20091228157.jpg
Wyświetleń:	806
Rozmiar:	88.9 KB
ID:	8561   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20091228158.jpg
Wyświetleń:	380
Rozmiar:	92.5 KB
ID:	8562  

  2. #2
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar 145Q
    Dołączył
    03 2008
    Mieszka w
    Piotrków Trybunalski/Wrocław
    Auto
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD M-Jet 2004
    Postów
    735

    Domyślnie

    Dobry pomysł...

    Sprzedaj 156 a swoją 75 zrób coś na podobieństwo tej:



    A o tytuł królowej spotów nie musisz się martwić

  3. #3
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar Milano_155
    Dołączył
    01 2008
    Mieszka w
    DW
    Auto
    Alfa Romeo 166 2.5 V6
    Postów
    278

    Domyślnie

    AR 75 z dieslem to rarytas. Troche trzeba ja poprawic wizualnie, ale mysle ze bedzie dobrze
    Il cuore ha sempre ragione.

    Senza cuore saremmo solo macchina...

  4. #4
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar Rocky147
    Dołączył
    12 2009
    Mieszka w
    Gorlice
    Auto
    147 JTD 8V 115 km
    Postów
    288

    Domyślnie

    O kurde...kolego. Też bym miał dylemat. Bardzo mało jeździ 75-ątek (bo w ogóle zawsze ich było mało), a to ostatnia z tych prawdziwych Alf Jeździ taka jedna po Gorlicach...czerwone cudeńko.
    Szkoda żeby twoja Alfka miała wpaść w ręce jakiegoś "barbarzyńcy"
    Jeśli masz fundusze aby przywrócić autko do stanu "idealnego" aby nadal mało w sobie i na sobie pełną witalność to daj spokój ze sprzedażą.....
    Ostatnio edytowane przez Rocky147 ; 29-12-2009 o 22:05

  5. #5
    ViP Romeo
    Dołączył
    06 2007
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    AR 75 2.0 TS 148KM, 1988r, Talbot Matra Rancho, 125p '71, 126p '85 Łada 2103
    Postów
    2,996

    Domyślnie

    odpowiem Ci na moje oko a obserwuje to auto od roku koszt przowrócenia go do stanu bdb wg moich kryteriow to ok 15-20 tys) szerzej rozwine wypowiedz jutro bo padam na ryjek 48h na nogach:/

  6. #6
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar Gregu155
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    AR 147 JTD 8v
    Postów
    486

    Domyślnie

    Cytat Napisał amigas Zobacz post
    odpowiem Ci na moje oko a obserwuje to auto od roku koszt przowrócenia go do stanu bdb wg moich kryteriow to ok 15-20 tys) szerzej rozwine wypowiedz jutro bo padam na ryjek 48h na nogach:/


    ehh Myślisz że aż tyle...???Mam pytanie. Jak obserwujesz to auto od roku, skoro ogłoszenie jest od 4 dni. I nigdy wcześniej jej nie chciałem sprzedać...Śledzisz mnie Pozdrawiam.

  7. #7
    ViP Romeo
    Dołączył
    06 2007
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    AR 75 2.0 TS 148KM, 1988r, Talbot Matra Rancho, 125p '71, 126p '85 Łada 2103
    Postów
    2,996

    Domyślnie

    dopeiro wstalem auto stoi na retkini kolo kosza nie ma takie 75 w lodzi coby mi umknela zaraz popisze wiecej

  8. #8
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar Gregu155
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    AR 147 JTD 8v
    Postów
    486

    Domyślnie

    ..no tak myślałem że to ktoś po sąsiedzku(świat jest mały)...Od 2-ch miesięcy trwa jej reinkarnacja....To może ty mi wyrwałeś znaczek alfy z klapy????...Bo mi ktos podprowadził...

  9. #9
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar Rocky147
    Dołączył
    12 2009
    Mieszka w
    Gorlice
    Auto
    147 JTD 8V 115 km
    Postów
    288

    Domyślnie

    Cytat Napisał amigas Zobacz post
    odpowiem Ci na moje oko a obserwuje to auto od roku koszt przowrócenia go do stanu bdb wg moich kryteriow to ok 15-20 tys) szerzej rozwine wypowiedz jutro bo padam na ryjek 48h na nogach:/
    Autka nie widziałem więc nie będę nawet próbował polemizować...
    Ale za taką sume to można by było zrobić (tak mi sie wydaje):
    -remont silnika, skrzyni biegów (ale czy jest konieczny??)
    -malowanie całej budy (ale czy ma to sensowne uzasadnienie.??)
    -remont całego zawieszenia (nie wiadomo trzy tego wymaga...)
    -Alufelgi, zderzaki, lampy i inne akcesoria (jeżeli są uszkodzone)
    W tedy mogło by to tyle kosztować

  10. #10
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar Gregu155
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    AR 147 JTD 8v
    Postów
    486

    Domyślnie

    No też mi się tak wydaje...Orientuje się w cenach i usług i częsci do alfy 75...Jeśli chodzi o mechanike nie jest tak najgorzej...blacha blacha i jeszcze raz blacha do zrobienia jest...Ale jeśli już się odwarze to na pewno nie wydaje mi się żebym upchną w nią 20 tysi. Umówmy się że interesuje się tym modelem od przeszło 10 lat...Zawsze gdy wchodziłem w neta to szukałem jakiś nowych ogłoszeń 75...
    Do dziś pamiętam jak w 2005 roku znalazłem 75 Turbo na sprzedaż od Jacka Ziomka...Ten otóż pan przesłał mi link do dodatkowych zdjęć i zobaczyłem jak to powinno zostać prawidłowo zrobione....do gołej śrubki i od nowa wszystko wkładane...wtedy mamy pewnosć co do sprawności auta, jeżdzimy praktycznie nowym AR 75...Gdy wysłałem mu maila z pytaniem ile kosztuje ta alfa i ile hajsu w nią poszło to powiedział mi że cena licytowana na allegro czyli 13 tys to jeszcze za mało na zwrot kosztów.....ale podkreślam to był kapitalny remont...

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory