Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17

Temat: Klamka - wzięła i się ....

  1. #1
    Kulka
    Gość

    Cool Klamka - wzięła i się ....

    Panowie (i Panie?)
    Problem jest taki, że poszukuję do mojej Alfy 155 klamki zewnętrznej lewej przedniej - tej, która pozwala kierowcy wejść do auta inaczej niż ja to ostatnio robię - czyli normalnie.
    Szrocisko na Mierzynie posiada tylko jedną i to niemożliwą do odkręcenia, Allegro nie oferuje ich również.
    Stąd pytanie lokalne - zanim powieszę je na forum ogólnym - może ktokolwiek widział? Ktokolwiek wie? Ktokolwiek ma?

    Na pewno w Waszych przepastnych garażach macie takich na pęczki - a ja potrzebuję tylko jednej - już nawet nie mówię, że w słusznym kolorze Alfa Rosso Gdybym miała garaż, też pewnie bym ich miała z dziesięć, ale jakoś tak głupio pod blokiem położyć

    Czekam na sygnał w nadziei, że będę mogła zaprzestań ćwiczeń akrobatycznych, które pozwalają wchodzić przez szyberdach ....

    Pozdrawiam.

  2. #2
    KUBAS
    Gość

    Domyślnie

    Powodzenia w poszukiwaniach... ja kiedys miałem ten sam problem, i rozwiązałem go u Rosika, tego co juz dawno zapomniał o ekipie i o tym forum, wiem że miał dwie 155 i ja z jednej brałem klamki ale które to nie pamiętam. a odnośnie szrotu na mierzynie to tam nigdy nic nie mogłem dostac, więc szkoda jest tam się tłuc po tych dziurach i czego kolwiek szukać...lepiej może podjechać do chłopaków na Mierzynie

  3. #3
    Kulka
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał KUBAS Zobacz post
    .lepiej może podjechać do chłopaków na Mierzynie
    Kubas - możesz szerzej?


    A co do Rosika - to też mi przemknął przez myśl - ale on już jest bardziej "Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie" niż moja złamana klamka
    Chyba, że czyta z ukrycia ... i jutro na prv dostanę info - Kulko, klamka do odbioru już dziś

    Pozdrawiam

  4. #4
    KUBAS
    Gość

    Domyślnie

    Na mierzynie... jadąc w strone Lubieszyna nie skręcasz na krzyżówce na stobno tylko lecisz prosto i jakies 250m po lewej stronie (ostatni domek ) jest warsztat i tam tez posiadają częsci do włoszek

  5. #5
    Kulka
    Gość

    Domyślnie

    Dzięki Kubas - to już jakiś inny trop - spróbuję, choć nie wiem czemu mam przeczucie, że nie dostanę jej tam...

  6. #6
    Moderator Fachowiec Avatar Lukasz A.
    Dołączył
    03 2007
    Mieszka w
    Koszalin/Szczecin
    Auto
    155 2.5 V6
    Postów
    2,690

    Domyślnie

    Klamkę można bez problemu dostac na Allegro
    http://moto.allegro.pl/item875151670..._oryginal.html
    a tak nawiasem to klameczka pasuje rowniez z tylnych lewych drzwi wiec mozna napisac do gosci ktorzy posiadaja 155 na czesci.
    Alfa Romeo 155 1.8 T.S. 1992-pozostały piękne wspomnienia 03.09.2017
    Alfa Romeo 155 2.5 V6 1992
    Alfa Romeo 155 2.0 Q4 1992

    I wszystkie są czerwone

  7. #7
    ViP Rowerzysta Avatar jazzu
    Dołączył
    07 2008
    Mieszka w
    Szczecin
    Auto
    AR 156 SW 1.8 TS (2001)
    Postów
    380

    Smile

    http://moto.allegro.pl/item875151670..._oryginal.html

    91 PLN - Świat zmierza ku zagładzie. Przecież to rozbój w biały dzień, to cena z montażem ?!

    Tu już lepiej może być i kolor jakiś znajomy....
    http://moto.allegro.pl/item866891413...romeo_155.html
    I właściwie kto wódki nie pije ten jest wywrotowcem, tak świadomie uszczuplającym dochody państwa - bezideowcem...

  8. #8
    Użytkownik Ogier Avatar dachu
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Szczecin
    Auto
    brak
    Postów
    192

    Domyślnie

    Rozbój w biały dzień to mało powiedziane.Płacić tyle za klamkę szczególnie do tego modelu alfy.Świnie wykorzystują to że mała dostępność części i sobie walą ceny z kosmosu.
    była:AR 166 2.4jtd 136km 99r.,
    było:Bmw E39 525 tds touring,
    było:Bmw e38 725 96r.

  9. #9
    Kulka
    Gość

    Domyślnie

    Sprawozdanie z placu boju
    - adres w Mierzynie, o którym pisał Kubas - na głucho zamknięty, żadnej kartki, telefon nie odpowiada,
    - sprzedawca, o którym pisał jazzu - posiada tylko prawe klamki i ani pół lewej (za to mnóstwo innych fajnych rzeczy)
    - moto akuku - to ogłoszenie widziałam zanim założyłam temat na forum - ale zbójeckość tej oferty jakoś mnie zniechęciła - nie potrzebuję nowej, tylko sprawnej, a różnicę w cenach - czyli 50 zł - wolałabym znaleźć niż zgubić
    - najciekawsze jest to, że mechanik, który dokręca różne urwane przeze mnie (i nie tylko) rzeczy w mojej Alfie podał mi cenę z katalogu sprzed 4 lat - 120 zł - wrrrrr

    I tak oto jestem w punkcie wyjścia - ale to nie znaczy, że się poddaję
    Może komuś z Was uda się gdzieś namierzyć lewą klamkę - w dobrej cenie- wtedy koniecznie proszę o info

    Pozdrawiam.

  10. #10
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar kln
    Dołączył
    10 2008
    Mieszka w
    ZGR
    Auto
    156 1.9JTD16V '03 FL
    Postów
    227

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kulka Zobacz post
    - adres w Mierzynie, o którym pisał Kubas - na głucho zamknięty, żadnej kartki, telefon nie odpowiada
    Parę kroków dalej chłopaki grzebią w warsztacie, "biuro" otwarte jest raczej tylko przy okazji wystawiania rachunków. Aczkolwiek nie wydaje mi sie zeby mieli klamke do 155.

Podobne wątki

  1. znaczek ALFA ROMEO skąd się wzięła nazwa i herb !!
    Utworzone przez PHOENIX w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 22-01-2017, 22:55
  2. Klamka
    Utworzone przez konrad53 w dziale 147
    Odpowiedzi: 77
    Ostatni post / autor: 10-11-2015, 23:52
  3. Skąd się wzięła nazwa ALFA ROMEO
    Utworzone przez zieloo007 w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 20-09-2009, 10:37
  4. [145] Co to za maź i skąd się wzięła ???
    Utworzone przez lukaswisniewski w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 27-03-2008, 22:07

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory