Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Temat: Help! hilfe! pomaszczi!

  1. #1
    BumekSpider
    Gość

    Domyślnie Help! hilfe! pomaszczi!

    Pisałem o tym w innym poście ale sprawa jest dla mnie na tyle "gardłowa", że pozwoliłem sobie utworzyć nowy temat. Poszukuję i to pilnie zegarów do mojego Spiderka (2.0TS, 1995rok) Za radą szanownych kolegów bez zbędnego gdybania zaprowadziłem moją Bellę do Elektronikomechanika (okazało się że jest dobry w Kaliszu) i ten po ciężkich bojach doprowadził instalację elektryczną do ładu, ale niestety bez zegarów odpowiednich dla tego modelu ani dudu Proszę pomóżcie, może ktoś wie gdzie można takie zdobyć?? (zaczynam się obawiać, że cena nie będzie grała roli - w granicach rozsądku ofc.)

  2. #2
    Korczu
    Gość

    Domyślnie

    oni maja mase czesci do alf(sprawdzenie -uczciwi)

    http://www.allegro.pl/item214501500_...eugot_406.html

    abo jeszcze tutaj (nie mialem do czynienia)

    http://www.allegro.pl/item214902518_...eo_spider.html

  3. #3
    BumekSpider
    Gość

    Domyślnie

    Dzięki za linki.
    do tych pierwszych dzwoniłem ale są w trakcie przeprowadzki,może pojutrze mi coś odpowiedzą. Do tych drugich właśnie wysłałem maila, zobaczymy co odpowiedzą

  4. #4
    Korczu
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał BumekSpider
    Dzięki za linki.
    do tych pierwszych dzwoniłem ale są w trakcie przeprowadzki,może pojutrze mi coś odpowiedzą
    cos mi sie wydaje ze to sciema z ich strony! jaka przeprowadzka?? oni maja 2 ogromne hale od lat w tym samym miejscu!dziwna sprawa... :roll: zadzwon tam i zapytaj o cos np. do 156(obojetnie co) i zobaczysz czy tez cos powie o przeprowadzce :? moze mu sie szukac nie chcialo,albo najzwyczajnie w swiecie nie ma!

    a tak swoja droga to po co ci zegary,przeciez tobie liczniki nie chodzily az zegary miales.czytales mojego posta w poprzednim temaci odnosnie błedu Kana?

    pozdrawiam

  5. #5
    BumekSpider
    Gość

    Domyślnie

    Z tymi gośćmi z gliwic to jest tak, że w czwartek poprzez allegro kupiłem koło dojazdowe na zapas, od razu wysłałem kase no i.... do dziś cisza. Już wcześniej do nich mailowałem czy mają do Spidera części i... cisza, więc zadzwoniłem dzisiaj do nich i powiedzieli mi że mają bur.. bałagan związany z przeprowadzką(?) i mam zadzwonić pojutrze. A z tymi zegarami to jest tak jak wcześniej pisałem jadę 50km/h a on mi 100 albo więcej pokazuje. Facet sprawdzał na kompie i ze skrzyni biegów (silnika? - nie wiem gdzie to jest w Alfie) sygnał idzie dobry, dopiero w zgarach chocki klocki. Ponoć te które mam są albo od 2.0 turbo albo od 3.0 A swoją drogą wiązki przewodów strasznie rdza niszczy. Do serwisu aż siębojęiść spytaćskolko za takie zegary bo pewnie z butów wyskoczę

  6. #6
    Korczu
    Gość

    Domyślnie

    ja mialem to samo w mercedesie vito i to był bład tzw KANA! wiec jesli dobry elektryk jest dobrym elektrykiem to bedzie wiedział co z trym zrobic i co to jest blad kana ! ja zegarow nie musiałem wymieniac!bo jest to zupełnie nie potrzebne!

  7. #7
    BumekSpider
    Gość

    Domyślnie

    ok, powiem mu to. pewnie będzie wiedział o co chodzi. Ale teraz postawił diagnozę że to nie takie zegary, a wcześniej nie mówiłem mu, że te które są nie są oryginalne. Ooobyś miał rację Korczu

  8. #8
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Auto
    166 JTD
    Postów
    2,650

    Domyślnie

    Cytat Napisał BumekSpider
    Ponoć te które mam są albo od 2.0 turbo albo od 3.0
    :shock:

    sprawdz dokladnie jeszcze raz ta elektryke, Twoja GTVka to jeszcze zaden cud elektroniki nie jest i pierwszy lepszy elektryk powinien sobie poradzic

  9. #9
    BumekSpider
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Alfista
    Twoja GTVka to jeszcze zaden cud elektroniki nie jest i pierwszy lepszy elektryk powinien sobie poradzic
    Szanowny Padre Moderatore, sorry za wyrażenie ale Ty sobie chyba żartujesz... nie twierdzę że moj Spiderek to szczyt techniki ale pierwszy lepszy elektryk???? To ja już bym wolał żeby moja Alfa stała niż ma się nią zajmować pierwszy lepszy elektryk. Poza tym wydaje mi się że Padres Moderatores powinno być stać na bardziej konstruktywne komentarze,
    pozdrawiam

  10. #10
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Auto
    166 JTD
    Postów
    2,650

    Domyślnie

    no pierwszy lepszy ale z doswiadczeniem, wybacz ze nie dodalem tego waznego szczegółu nie chcialem Cie urazic :wink:

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 18-02-2015, 13:14
  2. [156] [156]Centralny zamek POMOCY!!!HELP!!!!HILFE!!
    Utworzone przez doldi w dziale 156
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 23-12-2008, 18:48

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory