Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: Do zrobienia deal na części...

  1. #1
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar aquarius01
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Lancia Phedra 2.2 JTD 2003
    Postów
    614

    Domyślnie Do zrobienia deal na części...

    Moi drodzy...

    Sam osobiście nie bardzo wiem jak to zorganizować, ale jest do zrobienia dobry interes. Jest sobie pewna Alfa 145 w "bokserku" 1.6 z uszkodzonym napędem do kupienia w Warszawie. Z mojego punktu widzenia jest atrakcyjna ze względu na kolor. Jestem w kontakcie z właścicielem i mogę dość poważnie powalczyć z ceną. Jest jednak problem - mnie ona cała nie jest potrzebna. Chciałbym z niej jedynie kilka elementów (zderzaki, błotniki, listwy progowe, tapicerkę tylnej klapy, felgi i może jeszcze jakieś pierdoły wspólne z TS'em - z racji posiadania TS'a tylko te elementy mnie interesują). Do wzięcia była by cała reszta a cena jest atrakcyjna za całość, więc uważam, że warto. Może jest ktoś z Warszawy, kto mógł by samochód obejrzeć z bliska. Moja propozycja jest taka aby zawiązać spółdzielnię i wspólnie zakupić to auto, odprowadzić do kogoś w okolicy W-wy, gdzie można by całość rozebrać i części rozdzielić (mogę zająć się organizacją transportu - mam podpisaną umowę ramową z firmą kurierską) a resztę zutylizować. Moje loco niestety to wyklucza bo całość staje się nieopłacalna, ale może da się to z Waszą chęcią i pomocą zorganizować ? Jak ktoś będzie zainteresowany to dokładniejsze informacje na PW, aby nie zaśmiecać działu. Myślę, że koszty łącznie z utylizacją będą sporo niższe niż zakup części od handlarzy na alledrogo. Warunek musi pojawić się ktoś z okolic W-wy, kto będzie miał gdzie i czas aby się tym zająć inaczej nie widzę sensu. Osobiście mogę zaoferować swoją pomoc w miarę moich możliwości. Czekam na Wasze opinie

    Nie muszę chyba dodawać, że do takiego dealu potrzebni są ludzie poważni. Do omówienie będzie kwestia podziału kosztów, udziału czasowego. Myślę, że dorośli ludzie szybko i skutecznie potrafią się w tych kwestiach dogadać, więc jestem pełny optymizmu
    Ostatnio edytowane przez aquarius01 ; 12-02-2010 o 21:12
    Pozdrawiam
    Zbyszek
    Lancia Phedra 2.2 JTD 2003 była AR 145 1.6 TS 1997

  2. #2
    Pingwin
    Gość

    Domyślnie

    chyba alfa w bokserkach? fajna? ))) a moze alfa z bokserkiem? jak jeszcze można? Polska język dobra))

  3. #3
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar aquarius01
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Lancia Phedra 2.2 JTD 2003
    Postów
    614

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pingwin Zobacz post
    chyba alfa w bokserkach? fajna? ))) a moze alfa z bokserkiem? jak jeszcze można? Polska język dobra))
    "Polska jenzyk dobra jenzyk" Ubrałem tego "bokserka" w cudzysłów będzie mniej raziło

    Rozmywamy jednak temat. Prosiłbym jednak o wpisy związane z tematem wątku
    Pozdrawiam
    Zbyszek
    Lancia Phedra 2.2 JTD 2003 była AR 145 1.6 TS 1997

  4. #4
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar Carlos71
    Dołączył
    08 2009
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    była 145 1.4 TS Pack Sport, jest GT 1.9 JTD
    Postów
    241

    Domyślnie

    Wydaje mi się, że mam błotnik w takim kolorze jak Twoja alfa na balkonie czeka na przemalowanie i założenie zakupiłem go z alfy 146 ze szrotu we Wrocławiu

  5. #5
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar aquarius01
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Lancia Phedra 2.2 JTD 2003
    Postów
    614

    Domyślnie

    Cytat Napisał Carlos71 Zobacz post
    zakupiłem go z alfy 146 ze szrotu we Wrocławiu
    Przemalowanie ? Toż to barbażyństwo wielkie A który to szrot ?

    A może ja zakupię inny kolor i się wymienimy ?
    Pozdrawiam
    Zbyszek
    Lancia Phedra 2.2 JTD 2003 była AR 145 1.6 TS 1997

  6. #6
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar Carlos71
    Dołączył
    08 2009
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    była 145 1.4 TS Pack Sport, jest GT 1.9 JTD
    Postów
    241

    Domyślnie

    szrot na swojczyckiej 99, ogłasza sie na auto giełdzie. Auto jest z 2000r. i z tego co widziałem ma całe wnetrze w idealnym stanie jakbys cos potrzebowal, bo z blachami ciezko bo ma caly bok od strony kierowcy przejechany.
    Jak mozesz to wpadnij na zlot 21 (niedziela) o godz. 12.00 pod milenijny to pogadamy

  7. #7
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar aquarius01
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Lancia Phedra 2.2 JTD 2003
    Postów
    614

    Domyślnie

    Cytat Napisał Carlos71 Zobacz post
    szrot na swojczyckiej 99, ogłasza sie na auto giełdzie. Auto jest z 2000r. i z tego co widziałem ma całe wnetrze w idealnym stanie jakbys cos potrzebowal, bo z blachami ciezko bo ma caly bok od strony kierowcy przejechany. Jak mozesz to wpadnij na zlot 21 (niedziela) o godz. 12.00 pod milenijny to pogadamy
    Swojszycka to niedaleko mnie - wybiorę się w wolnej chwili. Co do zlotu to niestety nie dam rady - ma już konkretne plany na ten termin, ale następnym razem czemu nie
    Pozdrawiam
    Zbyszek
    Lancia Phedra 2.2 JTD 2003 była AR 145 1.6 TS 1997

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 07-02-2012, 08:51
  2. ALFA ROMEO 156 skóry czy jest możliwość zrobienia loga?
    Utworzone przez Johnson w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 08-09-2011, 08:09
  3. [145] z kilkoma rzeczami do zrobienia, czy kupić?
    Utworzone przez Evendi w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 21-05-2009, 18:54

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory