Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: Potrzebna krew

  1. #1
    KUBAS
    Gość

    Arrow Potrzebna krew

    Koledzy, mojego kuzyna dziewczyny kuzynka ma białaczkę i potrzebuje krwi.
    Mojego kuzyna może i kojarzycie ma zielono czarną 145... Krew trzeba oddać na Wojska Poleskiego w krwiodastwie ,-- MARTA BIENIEK HEMATOLOGIA - UNIA LUBELSKA.
    Ja osobiście nigdy nie oddawłem krwi ale w takiej sytuacji jednak trzeba pomóc i podejme się tego wyzwania.
    Zastanawiam się tak, bo jeśli było by parę osób chętnych do oddania krwi to można by się zgadać i razem podjechać...
    Grupa krwi nie ma różnicy.

    Czekam na Waszą szybką odpowiedz.

    Pozdrawiam

  2. #2
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar wojsaw
    Dołączył
    03 2008
    Mieszka w
    Kołbaskowo/Szczecin
    Auto
    AR 166 3.0 V6
    Postów
    205

    Thumbs up

    Ja też nigdy nie oddawałem krwi ,jeżeli moja się przyda to jadę z wami.Podaj godzinę o której jedziemy.

    Patrz Kubas jaki zbieg okoliczności dzisiaj jadąc przez rondo Uniwersyteckie machałem właśnie jemu .

  3. #3
    KUBAS
    Gość

    Domyślnie

    To może coś znacz
    Poczekamy jeszcze czy koś chętny się znajdzie , a jutro dowiem się od której do której tam można oddać krew.

  4. #4
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar kln
    Dołączył
    10 2008
    Mieszka w
    ZGR
    Auto
    156 1.9JTD16V '03 FL
    Postów
    227

    Domyślnie

    Ja oddaję regularnie co 2 miesiące (co tyle można) i namawiam innych do tego. Od tego nie umiera się, nie czuję się słabo za to pomaga się innym, bo kto wie czy każdy z nas nigdy nie będzie potrzebował krwi. No i przy okazji regularnie mam wyniki morfologii i na inne wirusy. Przed oddaniem nie jedzcie nic tłustego, bo wtedy Wasza krew nikomu nie pomoże, tylko pójdzie do spalenia.

  5. #5
    jasiu486
    Gość

    Domyślnie

    ja tez oddaje regularnie i moge dopiero oddać za jakieś 3 moze 4 tygodnie

  6. #6
    KUBAS
    Gość

    Domyślnie

    http://www.krwiodawstwo.szczecin.pl/lefja_kontakt.htm

    Tu są napisane godziny kiedy można oddać krew i inne info. zdawało mi się ze jest to troszkę łatwiejsze... Muszę jakoś skombinować chyba dzień wolny, bo po oddaniu krwi to ryzykownie siadać za kółko auta...

  7. #7
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar kln
    Dołączył
    10 2008
    Mieszka w
    ZGR
    Auto
    156 1.9JTD16V '03 FL
    Postów
    227

    Domyślnie

    Ogólnie to przy oddaniu krwi mogą Tobie wypisać zwolnienie z pracy, więc w tej kwestii problemu nie ma, z urlopu wypoczynkowego nie musisz korzystać. Po oddaniu krwi nigdy nie było mi słabo, zero negatywnej reakcji organizmu i po oddaniu krwi rano normalnie chodzę do pracy, zanoszę zwolnienia "jaki dobry jestem - mam zwolnienie, ale przyszedłem" i na koniec miesiąca powiększają mi wypłatę

  8. #8
    KUBAS
    Gość

    Domyślnie

    U mnie tak nie ma ... robie na ''dziko'' więc czy zwolnienie przyniose czy nie to i tak niezbyt pomoże. A ja ogólnie ostatnio jestem przepracowany, wiec bał bym się siadajac za kółko ciężarówki ...

Podobne wątki

  1. Sprzęgło - chyba krew mnie zaleje! Pomóżcie :)
    Utworzone przez MTechnix w dziale 156
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 06-05-2012, 22:22
  2. Pilnie potrzebna krew O RH-
    Utworzone przez Baśka13 w dziale Kujawsko-pomorskie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 13-05-2011, 17:49

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory