Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: problem z głośnikami AR 166

  1. #1
    mysiora
    Gość

    Domyślnie problem z głośnikami AR 166

    Witam wszystkich.
    Mam maly problem w mojej alfie. Zmienilem caly ICS i od tego momentu przestaly mi grac glosniki na tylnej półce. W przednich i tylnich drzwiach wszystko gra. Prosze o jakies informacje w czym moze byc problem i jak sobie z tym poradzic. Jestem nowy na forum i jesli ten temat byl poruszany to przepraszam. Pozdrawiam wszystkich i czekam na info.

  2. #2
    Alfa166Nero
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał mysiora Zobacz post
    Witam wszystkich.
    Mam maly problem w mojej alfie. Zmienilem caly ICS i od tego momentu przestaly mi grac glosniki na tylnej półce. W przednich i tylnich drzwiach wszystko gra. Prosze o jakies informacje w czym moze byc problem i jak sobie z tym poradzic. Jestem nowy na forum i jesli ten temat byl poruszany to przepraszam. Pozdrawiam wszystkich i czekam na info.
    Sprawdzałeś w ustawieniach audio czy masz aktywowane DSP ? To na początek, potem pozostaje Ci jeszcze sprawdzenie czy kabelki dobrze podłączyłeś z tyłu ICSa.

  3. #3
    mysiora
    Gość

    Domyślnie

    Dzieki za info. Ale powiedz mi o co chodzi z ta aktywacja DSP?Wytłumacz jak prostemu chlopu. Pozdrawiam i czekam na odpowiedz.

  4. #4
    Alfa166Nero
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał mysiora Zobacz post
    Dzieki za info. Ale powiedz mi o co chodzi z ta aktywacja DSP?Wytłumacz jak prostemu chlopu. Pozdrawiam i czekam na odpowiedz.
    Musisz wejść w ICS w audio (przycisk na ics), potem już pokrętłem wejść w ustawienia i tam powinna być opcja DSP a przy niej kwadracik do zaznaczenia "ptaszkiem". Jeśli "ptaszka" nie ma to znaczy, że funkcję DSP masz nieaktywną i trzeba ją zaznaczyć. Nie powiem Ci teraz krok po kroku, bo żona jeździ bellą i już tak dobrze nie pamiętam jak to leciała, ale opcja włączenia/wyłączenia DSP jest na pewno. Oczywiście pod warunkiem, że DSP masz, a zakładam że tak jest, skoro wcześniej Ci działało.

Podobne wątki

  1. Problem z głośnikami
    Utworzone przez dawid2092 w dziale 147
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 06-02-2015, 14:09
  2. Radio - problem z głośnikami?
    Utworzone przez Naur w dziale 147
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 16-08-2012, 11:44
  3. problem z głośnikami
    Utworzone przez arturro_sko w dziale 147
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 29-04-2012, 14:21
  4. Problem z głośnikami/radiem CD
    Utworzone przez kami_l w dziale 156
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 08-11-2010, 21:47
  5. problem z głośnikami
    Utworzone przez darksio88 w dziale 147
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 30-01-2010, 22:51

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory