Strona 1 z 4 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 35

Temat: Problem z kodem ICS

  1. #1
    Użytkownik Romeo Avatar Matt21
    Dołączył
    07 2007
    Mieszka w
    Szopie
    Auto
    Po-Jeep Grand Cherokee - luźno spasowany, wysokoobrotowy 1.6 TS
    Postów
    796

    Domyślnie Problem z kodem ICS

    Witam wszystkich. Byłem dzis w ASO po odbiór dłuuugo oczekiwanej karty kodowej, dostałem co widac na zdjęciach, chodziło mi o kod ICS i chyba go mam lecz pisze NAV CODE i kod 4233, wpisuje go a tu nic, 3 próba i blokada na godzine. A kod wpisuje tak pokrętełkiem wybieram 4233 i naciskam CONFERMA i nic sie nie dzieje nadal prosi o kod. Czy robie coś nie tak, czy mam ponownie odwiedzic juz bardziej wrogo nastawiony serwis Alfy?? ;// Bo jesli mimo moich uprzedzeń, ze chodzi mi o ICS dostałem inny kod to źle sie to dla nich skończy. :twisted:
    DIESEL POWER - BEZ DYMU NIE MA OGNIA !!
    Honda CBR 929 - DYMU BRAK OGIEŃ POZOSTAŁ









  2. #2
    Dj_Direct
    Gość

    Domyślnie

    z tego co wiem to kod ICS nie znajduje sie na zadnej karcie....
    przynajmniej ja nie mam na karcie kodowej i tak tez panowie w ASO w BB mnie poinformowali, ze kazdorazowo kiedy potrzebowali uzyskac kod ICS, to musieli wyciagac radio i z niego zczytac jakis inny na podstawie ktorego dopiero producent byl w stanie przyslac ICS. Ale nie w formie zadnej karty ani niczego takiego, wiec zapewne w twoim przypadku jest podobnie....

  3. #3
    Użytkownik Romeo Avatar Matt21
    Dołączył
    07 2007
    Mieszka w
    Szopie
    Auto
    Po-Jeep Grand Cherokee - luźno spasowany, wysokoobrotowy 1.6 TS
    Postów
    796

    Domyślnie

    I tak własnie było, tydzien temu byłem w ASO, wyciagnęli radio spisali jakies nr, chcieli też nr nadwozia, spisali co trzeba i powiedzieli abym za tydzien zadzwonił. tak zrobiłem, mówili ze to kod ICS a nie działa. pomocy bo wydałem juz na to prawie 500zł i jak nie bedzie działac to mnie coś trafi.Miał ktos podobny problem??Czy ten kod który dostałem to wogóle ICS?
    DIESEL POWER - BEZ DYMU NIE MA OGNIA !!
    Honda CBR 929 - DYMU BRAK OGIEŃ POZOSTAŁ









  4. #4
    Dj_Direct
    Gość

    Domyślnie

    kod ICS jest 4ro cyfrowy, to fakt. Ale na moje oko to dostales kod do NAVI, pytanie tylko czy w ogole posiadasz taka opcje w swoim samochodzie??
    ja mialem ten sam problem z kodem ICS, ale w moim przypadku prostsze okazalo sie zatelefonowanie do salonu w DE, w ktorym auto zostalo zakupione jako nowe i tam mieli wszystkie jego dane, wlacznie z kodem ICS wlasnie i po ustaleniu kto byl pierwszym wlascicielem, oraz numeru VIN, mila Pani szybko podala mi kod ICS. W ASO w BB kazali czekac 2 tygodnie, ale sie nie zdecydowalem. w ciagu dokladnie niecalej minuty mialem to telefonicznie. jedno co mi powiedzieli na 100% to to ze ICS Code nie wystepuje na zadnej karcie kodowej, jaka mozna zamowic. Pieron wie czy to prawda... ale Fiat Auto Poland w Bielsku chyba wie co mowi.

  5. #5
    Użytkownik Romeo Avatar Matt21
    Dołączył
    07 2007
    Mieszka w
    Szopie
    Auto
    Po-Jeep Grand Cherokee - luźno spasowany, wysokoobrotowy 1.6 TS
    Postów
    796

    Domyślnie

    A mi cały czas mówili ze to ICS i męczyłem ich o to jak mogłem, że to własnie o ten kod mi chodzi ciagle zapewnieli ze na karcie przychodzi z Włoch, szczerze odradzam ASO w Rzeszowie, nie znaja sie na niczym i obsługa okropna, mam ich auto a traktuja człowieka jak wroga. Miał jeszcze ktos podobny kłopot chce coś wiedziec na ten temat abym mógł przy mojej nastepnej wizycie (juz mało przyjacielskiej) coś nieco im wygarnąć. , kase wzięli, a w zamian dale mi chyba jakiś bezużyteczny kod, pociąć się można zaczynam powoli załować mojego zakupu, krew mi sie gotuje poprostu.
    DIESEL POWER - BEZ DYMU NIE MA OGNIA !!
    Honda CBR 929 - DYMU BRAK OGIEŃ POZOSTAŁ









  6. #6
    Użytkownik Romeo Avatar Matt21
    Dołączył
    07 2007
    Mieszka w
    Szopie
    Auto
    Po-Jeep Grand Cherokee - luźno spasowany, wysokoobrotowy 1.6 TS
    Postów
    796

    Domyślnie

    taaaak i 500zł szlag trafi bedę ich wałkował do oporu, jak tam w czwartek wpadne to zatrzesę tym ASO, kase wzieli z uśmiechem a teraz lipa.
    DIESEL POWER - BEZ DYMU NIE MA OGNIA !!
    Honda CBR 929 - DYMU BRAK OGIEŃ POZOSTAŁ









  7. #7
    Sysio166
    Gość

    Domyślnie

    To jest kod od navi, karta z kodem od ICS jest szara, z tworzywa i ma napis CODE CARD ICS. Powinien tam być numer seryjny kompa i 4ro cyfrowy kod. Jak chcesz moge zdjęcie na maila ci puścic.

  8. #8
    Użytkownik Romeo Avatar Matt21
    Dołączył
    07 2007
    Mieszka w
    Szopie
    Auto
    Po-Jeep Grand Cherokee - luźno spasowany, wysokoobrotowy 1.6 TS
    Postów
    796

    Domyślnie

    Jak tylko masz możliwosc to bede wdzieczny mail kiszkaxx@poczta.fm, jak tam wpadne do Rzeszowa to krew sie poleje i bynajmniej nie moja. czyli dali mi kod do navi, a wałkowałem tyle razy ICS mi potrzeba. ehhh tępota ludzka nie zna granic. :>>>
    DIESEL POWER - BEZ DYMU NIE MA OGNIA !!
    Honda CBR 929 - DYMU BRAK OGIEŃ POZOSTAŁ









  9. #9
    ViP Romeo
    Dołączył
    06 2006
    Mieszka w
    Potworów/Radom
    Auto
    Alfa 33 Permanent 4, Alfa 166 2.4 Jtd, Alfa 156 SW 1.9 jtdm 16v
    Postów
    516

    Domyślnie

    Ja mam takie 3 karty jak zablokuje ics to wpisuje kod ze srodkowej czasami woła kod do nawi ten z pierwszej karty a trzecia jest to kod kluczyka.

    Ty potrzebujesz środkowej karty.
    Alfa 33 Permanent 4
    Alfa 166 2,4 Jtd ---- Była
    Alfa 33 1,4 imola ---- Była
    Alfa 156 Sport Wagon 1,9 16v Jtdm

  10. #10
    Użytkownik Romeo Avatar Matt21
    Dołączył
    07 2007
    Mieszka w
    Szopie
    Auto
    Po-Jeep Grand Cherokee - luźno spasowany, wysokoobrotowy 1.6 TS
    Postów
    796

    Domyślnie

    Dzięki, wydrukuje wszystko i przejade sie w czwartek do Reszowa, aż wierzyć nie mogę ze mimo mioch uprzedzeń że chodzi mi o ICS, oni mogli sie pomylic, sami mi przecież tłumaczyli o co w tym chodzi, porażka a nie specjaliści. Dzieki za fotki jeszcze raz, tyczy sie to lejek20 i Sysio166 :wink:
    DIESEL POWER - BEZ DYMU NIE MA OGNIA !!
    Honda CBR 929 - DYMU BRAK OGIEŃ POZOSTAŁ









Podobne wątki

  1. ICS - problem z kodem
    Utworzone przez lemanos w dziale 166
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 18-10-2011, 21:53
  2. problem z kodem 166
    Utworzone przez rico w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 08-02-2011, 15:56
  3. [166] problem z kodem
    Utworzone przez Leszek K w dziale 166
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 18-05-2008, 02:27

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory