Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Temat: 9191

  1. #1
    adasco
    Gość

    Domyślnie 9191

    ma ktos jakies znajomosci w taxi 9191?
    Potrzebuje namierzyc jednego skur.

    Dzisiaj na kilinskiego zacjechal mi droge merc e srebrny z 9191. Zatrabilem, poszla zwyczajowa wymiana gestow zapoczatkowana przez taksiarza. On zajechal na fabryczny, gdzie i ja sie udawalem.
    stalem tam z kwadrans, odjechalem....
    Po 2 godzinach - patrze: kapec. Zalatwiony starym taksiarskim sposobem "na szpikulec". Skad wiem, ze to taksiarz? A kto mial powody? Kogo opieprzylem? A kto moze miec takie pomysly? Nie od dzis wiadomo, ze taksiarze spod fabrycznego nie grzesza ani kultura, a blizej im do mafii, bynajmniej nie wloskiej, bo tamta ma jakis honor.
    Niestety - nie zlapalem skurczybyka za reke, nie pamietam numeru (bo kto je zapamietuje?). Chyba 7 cos tam.
    Aha, byl to diesel z rozwalonymi wtryskami, bo kopcil nieprzecietnie. Teraz kwestia - oficjalnie nic nie wskoram, bo dowodow niet. A nieoficjalnie? Da sie takiego jakos uwalic? Podpalic losowo wybrana taksowke? Prawde mowiac - mam szczera ochote.....

  2. #2
    Yoopi
    Gość

    Domyślnie

    ...adasco ja niestety nikogo znajomego nie mam w 9191 ale jakbyś juz wiedział kto i jak to wal do mnie to pomogę "bratu"...

  3. #3
    bart
    Gość

    Domyślnie

    zadzwoń pod 9191 i powiedz pani operatorce, że bardzo byś chciał pojechać gdzieś srebrnym mercem (klient ma prawo do kaprysów), nie sądzę żeby mieli ich więcej niż kilka w korporacji. W ten sposób po maksymalnie kilku próbach gość sam przyjedzie do Ciebie.

  4. #4
    Wasal
    Gość

    Domyślnie

    Będę dziś wracał przez fabryczny do domu to oblukam stojące tam taxowki 9191 i może zanotuje to i owo :mrgreen: Jestem tam codziennie, aw zasadzie dwa razy dziennie-jak idę do pracy i z powrotem - więc przywuażę czy nie stoi tam nasz taxiarz. Zdam relację wieczorem alebo jutro rano. Niech wiedzą, że z makaronami się nie zadziera :twisted:
    Pozdrowienia Adasco 8)

  5. #5
    adasco
    Gość

    Domyślnie

    Dzieki... O dzwonieniu juz myslalem... no ale co mu zrobie? Nasikam na maske?
    Nie bede znizla sie do jego pozoimu i przekluwal kola. Ale jakby tak poczekal na mnie daremnie pare razy, to moze by sie nauczyl. Caly czas mysle nad wykreceniem mu (po jego namierzeniu) jakiegos maxymalnie wkurzajacego dowcipu, ale oczywiscie tak, by nie zrobic czlowiekowi szkody. Az takim ch.jem nie jestem. Chce tylko, zeby przeklal w myslach ostatni piatek.
    Moze po prostu informowac policje o pijanym kierowcy taxi nr.... jadacej .... tudziez o niesprawnej taxi, tudziez fiskusa o niedaniu paragonu fiskalnego....

    a najbardziej bym chcial, zeby po prostu przyswzedl i powiedzial sorry. Opony i tak byly slabe, wiec zwykle ale szczere przeprosiny by wystarczyly. Kazdy czasem robi cos glupiego. No, ale na to ostatnie to nie licze.

  6. #6
    Wasal
    Gość

    Domyślnie

    Wczoraj wieczorem nie było nikogo odpowiadającego rysopisowi, podobnie dziś rano. Będę sobie dalej prowadził obserwację, a wynikach meldował na bierząco 8)
    Pozdro

  7. #7
    ViP Romeo
    Dołączył
    06 2007
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    AR 75 2.0 TS 148KM, 1988r, Talbot Matra Rancho, 125p '71, 126p '85 Łada 2103
    Postów
    2,996

    Domyślnie

    Proponuje jak coś mleczko wlać do układu przeiwtrzania wnętrza (np rzez wloty na masce i poczekacn a sloneczny dzien...efekt murowany szkody nie zrobisz ino sporo roboty

  8. #8
    mick
    Gość

    Domyślnie

    mleczko można wylać na wykładziny lub siedzenie.
    po tygodniu bedzie walić jakby trupy woził.
    :mrgreen:

  9. #9
    Scrat
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał amigas
    Proponuje jak coś mleczko wlać do układu przeiwtrzania wnętrza
    Również jajko typu zbuk jest bardzo skutecne w tym miejscu :wink: :mrgreen:

  10. #10
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    09 2006
    Mieszka w
    Łódź
    Postów
    575

    Domyślnie

    Nie rób drugiemu, co Tobie niemiłe.

    A skoro Ci zajechał drogę to trzeba było walnąć krótką piłkę i wjechać w niego.
    Tyle w tym temacie.
    Życie z pasją!
    145 1.9 TD
    147 1.9 JTD 16V
    Lancia Delta III 1.6 JTDM

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory