Panowie mam do wynajęcia nie dawno wybudowany dom w miejscowości Dobczyce ok 30km od krk obok Myślenic.

Dom znajduję się 50m za sklepem na górce dzięki czemu jest tam piękny widok na góry, lasy, łąki oraz dobczycką zaporę z woda pitną.

Dom ma 120m2, 2 piętra oraz poddasze,
Na parterze jeden duży salon z kuchnią oraz ubikacja z prysznicem, a na piętrze 3 sypialnie oraz łazienka z wanną.

Obok domu znajduję się mały ogródek, skalniak, itp dojazd do domu jest utwardzony z parkingiem (ja najwięcej zaparkowałem 6 samochodów)

W domu są wszystkie media, wynajmuje go od 3 lat (zaraz po wybudowaniu) jest w pełni mieszkalny latem i zimą








Noi teraz koszta, kaucja zwrotna wynosi 1500zl, miesięcznie do tej por dostawałem 1500zł ale z racji kryzysu jestem w stanie się zgodzić na 1200zł miesięcznie. Resztę mediów (prąd, woda) wynajmujący opłaca sobie sam, z racji tego iż jest to dom więcej opłat nie ma. Umowa jest podpisywana na wcześniej ustalony czas. w razie czego prosił bym dzwonić na numer 12 647 26 11 rano od 9-12 lub po 22 w razie czego 666-812-367 Pzdrawiam