Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 26

Temat: Bełchatów? Mechanik do Alfy w Bełchatowie i okolicach?

  1. #1
    Bob1897
    Gość

    Domyślnie Bełchatów? Mechanik do Alfy w Bełchatowie i okolicach?

    Czy jest na forum jakiś Alfista z Bełchatowa? Potrzebuję jakiegoś mechanika, który by się znał i był najlepiej z tego miasta i okolic. Polecają wszyscy w Łodzi warsztaty, ale to kawałek drogi a auto czasem trzeba zostawić.
    Ps. W grę wchodzi także Łask i okolice.

  2. #2
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    04 2006
    Mieszka w
    ES
    Auto
    33 SW
    Postów
    1,390

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bob1897 Zobacz post
    Czy jest na forum jakiś Alfista z Bełchatowa? Potrzebuję jakiegoś mechanika, który by się znał i był najlepiej z tego miasta i okolic. Polecają wszyscy w Łodzi warsztaty, ale to kawałek drogi a auto czasem trzeba zostawić.
    Ps. W grę wchodzi także Łask i okolice.
    Wal do Bimskiego



    PS. A które to warsztaty w Łodzi są polecane? Bo ja jakoś Łódź omijałem w swych warsztatowych wojażach

  3. #3
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Pawcio
    Dołączył
    01 2007
    Mieszka w
    Bełchatów
    Auto
    Alfa Romeo 159 1750 TBI
    Postów
    614

    Domyślnie

    Witam! Za Bełchatowem w Grocholicach jest mechanik znający się na Alfach! Byłem u niego jeszcze jak miałem Lancie i zły nie jest!? Widziałem u niego na placu kilka 146 i 164!
    Ostatnio edytowane przez Pawcio ; 23-03-2010 o 12:08

  4. #4
    whisky2012
    Gość

    Domyślnie

    Witam za E.Leclerc na skrzyżowaniu w prawo i druga uliczka po prawo znajduje się dobry warsztat samochodowy chyba ul. Rzemieślnicza jeśli dobrze pamiętam. U niego interesik się kręci ,zawsze pełno aut i kolejki ale solidny i dobry fachowiec
    pozdrawiam

  5. #5
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Pawcio
    Dołączył
    01 2007
    Mieszka w
    Bełchatów
    Auto
    Alfa Romeo 159 1750 TBI
    Postów
    614

    Domyślnie

    Cytat Napisał whisky2012 Zobacz post
    Witam za E.Leclerc na skrzyżowaniu w prawo i druga uliczka po prawo znajduje się dobry warsztat samochodowy chyba ul. Rzemieślnicza jeśli dobrze pamiętam. U niego interesik się kręci ,zawsze pełno aut i kolejki ale solidny i dobry fachowiec
    pozdrawiam
    Znam ten warsztat i potwierdzam,kolejki duże,stosunkowo drogo,ale dość solidnie i zgodnie z techniką!!! Rzemieślnicza 10!
    P.S Widzę że W Bełchatowie jednak sporo Alfaholików jest,może jakiegoś większego spota zorganizujemy??!!

  6. #6
    Użytkownik Znawca Avatar bimsky
    Dołączył
    07 2006
    Mieszka w
    Alwernia
    Auto
    Toyota Camry + 75 3.0M
    Postów
    1,485

    Domyślnie

    A mi się tam nie podobało. Gdy przestała dmuchac klima - podpięli kompa, zgolili kasę i nic nie zrobili. W związku z tym, że mieszkam właściwie na stałe w Krakowie, to tutaj serwisuję samochód. Sprawdzałem kilka warsztatów, ale ostatecznie doszedłem do wniosku, że lepiej zapłacic odrobinę drożej i miec zrobione fachowo, niż szukac po garażowych Heńkach zaoszczędzonej złotówki, którzy będą się uczyc na Twoim samochodzie naprawiania.

    Alfę naprawiam sobie sam - bo nie ma co się tam psuc.
    http://www.facebook.com/75modificata/ <- opowieść o trudnej i burzliwej miłości ;-)

  7. #7
    whisky2012
    Gość

    Domyślnie

    Jak to się mówi za darmo nic nie ma

    na przykładzie ja do zdiagnozowania przyczyny zapalenia się kontrolki silnika zapłaciłem 50 zł na dzieńdobry

    ale się opłacało bo dzięki temu nie poniosłem większych kosztów naprawy co mogło przyczynić się do uszkodzenia kolejnych części
    Znam takich co gdybają a może to a może tamto i wymieniają po kolei zbędne części łudząc się że będzie OK bez obrazy dla prawdziwych fachowców

    Czasami warto zabulić na diagnostykę
    pozdrawiam

  8. #8
    Użytkownik Znawca Avatar bimsky
    Dołączył
    07 2006
    Mieszka w
    Alwernia
    Auto
    Toyota Camry + 75 3.0M
    Postów
    1,485

    Domyślnie

    Cytat Napisał whisky2012 Zobacz post
    ...

    Czasami warto zabulić na diagnostykę
    pozdrawiam
    Szczególnie jeśli NIC z niej nie wynika. Czyżby pracownik w/w warsztatu...?
    http://www.facebook.com/75modificata/ <- opowieść o trudnej i burzliwej miłości ;-)

  9. #9
    Użytkownik Pasjonat Avatar danus77
    Dołączył
    09 2009
    Mieszka w
    Bełchatów
    Auto
    Alfa Romeo 166 2.4 jtd 20V Sportronic '04r
    Postów
    3,283

    Domyślnie

    hehe..znam ten warsztat bardzo dobrze...wcześniej jak miałem opla to swojego czasu troszkę mi zrobili...między innymi wymieniali mi sterownik poduch bo mi zdechł...ale do rzeczy...jeśli chodzi o pracujących tam speców od diagnostyki to jest dwóch...jeden czarny z wąsem (nie pamiętam imienia) i drugi taki wysoki blondyn - jarek...
    Jak miałem kłopoty z oplem (brak wolnych obrotów, gaśniecia, brak mocy i dziwny metaliczne odgłosy uderzeń z silnika na wolnych obrotach) to ten czarny 2 razy diagnozował mi samochód...padła diagnoza że walnięty krokowiec i uwalone wtryski...krokowca wymieniłem na nowy i pojeździłem troszkę na pb98 z dodatkami czyszczącymi....bez poprawy....dopiero za trzecim razem jak diagnozował ten blondyn (jarek) i go przycisnąłem żeby dobrze popatrzył w parametry to okazało się, że uwalony był potencjometr przepustnicy...po wymianie go jak ręką odjął..a te metaliczne stuki z silnika to były klapy w kolektorze dolotowym...
    Także jeśli chodzi o warsztat na rzemieślniczej to tak, owszem ale tylko jarek z kompem do silnika i na spokojnie z nim pogadać i przycisnąć żeby dobrze popatrzył w parametry, bo inaczej to partaczą jak większość innych i każą pół auta wymienić...
    huh..tyle ode mnie...
    Ze względu na klauzulę sumienia mogę odmówić pomocy....
    były Fiat 126p; Honda Accord Mk4 FL 2.0 B+G; Opel Vectra 1.8 CD B+G ; Fiat Punto II 1.2 8V B+G
    jest Alfa 166 2.4 jtd '04...jak przystało na fana motoryzacji
    Opel Astra J B14NEL - pożeracz korków
    http://chomikuj.pl/danus77

  10. #10
    whisky2012
    Gość

    Domyślnie

    Co do czarnego pacjenta z wąsem to jest właściciel całego interesu i w moim przypadku diagnozę wystawił bardzo dobrze pomogło za pierwszym razem . Po otwarciu nowego można powiedzieć profesjonalnego warsztatu w każdym z nas widzi żywą gotówkę , ale nic do niego nie mam jest w porządku.

Podobne wątki

  1. Dobry mechanik w Warszawie lub okolicach (zachód)
    Utworzone przez losdamianos w dziale Mazowieckie
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 12-07-2018, 14:54
  2. Rozsądny mechanik w okolicach Sandomierza ?
    Utworzone przez murgal w dziale Świętokrzyskie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 15-12-2014, 21:33
  3. Dobry mechanik w okolicach Starogardu Gdańskiego
    Utworzone przez Halik w dziale Pomorskie
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 22-09-2014, 21:17
  4. Mechanik w okolicach Zabrza
    Utworzone przez cinek003 w dziale 156
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 26-08-2014, 15:45
  5. [159] mechanik do alfiuni w okolicach wawy piaseczna
    Utworzone przez Daro 159 w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 06-04-2012, 20:54

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory