Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 27

Temat: Reflektory przednie

  1. #1
    Bombel6
    Gość

    Domyślnie Reflektory przednie

    Witam
    Mam oba przednie reflektory w bardzo kiepskim stanie (pęknięcia od kamieni i mnówstwo drobnych rysek). Zastanawiam się nad zakupem nowych. Na Allegro widziełem że jest wiele zamienników firmy DEPO w rozsądnej cenie. Czy ktoś wz Was wie może czy takie zamienniki są dobrej jakości i nie rozsypią mi się po miesiącu?
    A może ma ktoś z Was jakieś reflektory używane w bdb stanie ale tylko w Pomorskim. Zdecydowanie wolałbym je zobaczyć przed zakupem?

  2. #2
    Użytkownik Romeo Avatar redek83
    Dołączył
    06 2008
    Mieszka w
    Raszyn
    Auto
    Inny
    Postów
    945

    Domyślnie

    Ja mam DEPO już od ponad roku i nie żałuje ani złotówki. Świecą bardzo dobrze. Jakość oświetlenia po zmianie na DEPO jest jak dzień do nocy. Wcześniej zastanawiałem się czy nie czyścić odbić w reflektorach lub przerzucić się na HIDy ale po zmianie wiem że to była dobra decyzja. Jak masz kase, a nie są jakieś super drogie to nie ma się nad czym zastanawiać. Szkoda nerwów, bierz DEPO.
    STOP CIOTOM DROGOWYM
    Było>> 166 2.4 JTD '99 >> GT 1.9 JTD '05 >> Jaguar X-Type 2.5 '03 >> Laguna 2 FL 1.9 DCI '05>>
    Jest>> Passat B6 2.0 TSI 200KM '07 ver. USA

  3. #3
    Bombel6
    Gość

    Domyślnie

    Radek 83 Dzieki za info
    Czy ty sam instalowałeś te reflektory? Jest się czego obawiać czy to raczej prosta sprawa?

  4. #4
    Użytkownik Romeo Avatar redek83
    Dołączył
    06 2008
    Mieszka w
    Raszyn
    Auto
    Inny
    Postów
    945

    Domyślnie

    Nie robiłem sam ale patrzyłem mechanikowi na ręce Napewno trzeba zdjąć przedni zderzak. Zwróć uwagę po zdjęciu starych w jaki sposób z tyłu reflektora jest ułożona taka gumowa krótka rurka. Wygląda jak kolanko od zlewu tylko male, czarne i gumowe Sorry za masło maślane ale jeśli źle to założysz to w reflektorze będzie ci się skraplała woda bo to jest odpowietrznik. W opakowaniu nowych DEPO jest wszystko łącznie z nowymi pokrywami tylnymi. Tymi które ściągasz przy wymianie żarówek. Ja zostawiłem sobie stare z oryginałów bo dużo łatwiej schodziły a ma to kolosalne znaczenie przy późniejszej gimnastyce zmiany żarówek. Zwłaszcza nocą
    STOP CIOTOM DROGOWYM
    Było>> 166 2.4 JTD '99 >> GT 1.9 JTD '05 >> Jaguar X-Type 2.5 '03 >> Laguna 2 FL 1.9 DCI '05>>
    Jest>> Passat B6 2.0 TSI 200KM '07 ver. USA

  5. #5
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    11 2007
    Mieszka w
    Oleśnica
    Postów
    94

    Domyślnie

    Tez mam od niedawna Depo załozone i jestem zadowolony z nich. Myslalem ze ciężko bedzie je spasowac mechanikowi ale jest dobrze wiec polecam.

  6. #6
    Użytkownik Fachowiec Avatar slavol
    Dołączył
    06 2008
    Mieszka w
    Chodzież
    Auto
    Ford
    Postów
    2,191

    Domyślnie

    Do wymiany nie trzeba zdejmować zderzaka, wystarczy odkręcić przód i odgiąć, troszkę gimnastyki z tym jest ale i tak się opłaca (czasowo)
    Mustang 2012 3.7 V6 , na razie musi wystarczyć...

  7. #7
    Vasyl
    Gość

    Domyślnie

    Tez zalozylem DEPO. Zaczelo sie od jednego halogena i bylem w szoku jak ladnie swieci, wiec zalozylem drugi i lampy. Jeszcze nie przetestowalem bo jestem w trasie ale nie alfa niestety. Moj mechanik mowil, ze sa swietne, nie ma porownania do starych, tylko dziwi mnie fakt, ze jak wymienial zarowki to mowil, ze pasuja H7 + H7 a prducent twierdzil, ze to HB3 + H7... ???

  8. #8
    Użytkownik Romeo Avatar redek83
    Dołączył
    06 2008
    Mieszka w
    Raszyn
    Auto
    Inny
    Postów
    945

    Domyślnie

    A HB3 to nie są do długich/drogowych? H7 to mijania tylko.
    STOP CIOTOM DROGOWYM
    Było>> 166 2.4 JTD '99 >> GT 1.9 JTD '05 >> Jaguar X-Type 2.5 '03 >> Laguna 2 FL 1.9 DCI '05>>
    Jest>> Passat B6 2.0 TSI 200KM '07 ver. USA

  9. #9
    Vasyl
    Gość

    Domyślnie

    no właśnie nie wiem o co chodzi z tymi HB3, kontakt z mechanikiem mam tylko telefoniczny, sam ocenię dopiero jak będę w domku czyli na majówkę. Ale wiem na pewno, że w orginałach jest H7+H7 więc zdziwiło mnie, że założył bez problemu do zamienników

  10. #10
    redus
    Gość

    Domyślnie

    W dość przystępnej cenie, czyli?

    Jeśli możesz to wyślij mi link do allegro, tam gdzie Ty zamówiłeś. Moze i ja wymienie swoje?


    -------------------------------------
    Znalazłem za 269 zł DEPO.

    A mam pytanko: Czy ktoś może montował xenony w reflektorach DEPO?
    Mam pytanie równiez odnośnie xenonów. Bo na allegro sa dedykowane Alfie 159 i 166 za 799 zl
    No i oni odradzają innych po 200 zł, nie dedykowanych bo może paść komputer, itp.
    Ostatnio edytowane przez redus ; 02-05-2010 o 13:47

Podobne wątki

  1. Reflektory przednie do 156 FL
    Utworzone przez szykaz w dziale 156
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 16-02-2013, 20:08
  2. Matowe przednie reflektory ..
    Utworzone przez pidzeej18002 w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 17-12-2011, 15:46
  3. [164] Reflektory przednie
    Utworzone przez Xofer w dziale 33/164
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 02-02-2011, 19:34
  4. [155] przednie reflektory
    Utworzone przez tom155 w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 08-11-2008, 19:39
  5. [156] Przednie ciemne reflektory
    Utworzone przez wempti w dziale 156
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 09-10-2008, 12:04

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory