Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Temat: TUNER do jtdm Łódź i okolice

  1. #1
    Thaned
    Gość

    Domyślnie TUNER do jtdm Łódź i okolice

    Witam--nie będę prowadził dyskusji nad wyższością remapowania nad powerboxami--proszę tylko o ew. namiary na osoby znające się na rzeczy--chipowałem poprzednie auto audi a4 w turbobenzynie i przez 2 lata czysta poezja z jazdy--bez strzałów mocy, krzywa momentu plaska, zabiera się od dołu i jak to benzyna ciągnie wysoko--chciałbym zapytać czy macie kogoś kto zna się na remapowaniu JTDM --ja slyszałem tylko o Wileńskiej w Łodzi

  2. #2
    Użytkownik Znawca Avatar krawat
    Dołączył
    11 2009
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    AR 155v6; AR Stelvio Q
    Postów
    1,003

    Domyślnie

    Cytat Napisał Thaned Zobacz post
    Witam--nie będę prowadził dyskusji nad wyższością remapowania nad powerboxami--proszę tylko o ew. namiary na osoby znające się na rzeczy--chipowałem poprzednie auto audi a4 w turbobenzynie i przez 2 lata czysta poezja z jazdy--bez strzałów mocy, krzywa momentu plaska, zabiera się od dołu i jak to benzyna ciągnie wysoko--chciałbym zapytać czy macie kogoś kto zna się na remapowaniu JTDM --ja slyszałem tylko o Wileńskiej w Łodzi
    już ci mało mocy?? ile chcesz wykrzesać??

  3. #3
    lukasz-m
    Gość

    Domyślnie

    W Łodzi ciężko o innych specjalistów, zwłaszcza do JTD, jak Alfa Team:
    http://www.alfateam.pl/tresc/1/17/6/

    Jeśli coś poza Łodzią, to Masters Tuning w Warszawie http://www.tdi-tuning.pl/home.htm
    Specjalizują się w różnego rodzaju silnikach doładowanych.
    http://www.tdi-tuning.pl/tabela_przyrostow.htm

  4. #4
    Thaned
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał michalepwa Zobacz post
    już ci mało mocy?? ile chcesz wykrzesać??
    bardzo przyjemny jest ten dieselek--ale na 180 km przy 400 momentu spokojnie można go przykręcic hehe zresztą i kto to mówi ze swoimi V6


    Cytat Napisał lukasz-m Zobacz post
    W Łodzi ciężko o innych specjalistów, zwłaszcza do JTD, jak Alfa Team:
    http://www.alfateam.pl/tresc/1/17/6/

    Jeśli coś poza Łodzią, to Masters Tuning w Warszawie http://www.tdi-tuning.pl/home.htm
    Specjalizują się w różnego rodzaju silnikach doładowanych.
    http://www.tdi-tuning.pl/tabela_przyrostow.htm
    Ok--czyli jednak alfateam--juz tam dzwonilem i nie omieszkali się przyznać że ich szef jezdzi chipowaną 159 ale 2,4 diesel dziękuję za pomoc

  5. #5
    Użytkownik Znawca Avatar krawat
    Dołączył
    11 2009
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    AR 155v6; AR Stelvio Q
    Postów
    1,003

    Domyślnie

    Cytat Napisał Thaned Zobacz post
    Ok--czyli jednak alfateam--juz tam dzwonilem i nie omieszkali się przyznać że ich szef jezdzi chipowaną 159 ale 2,4 diesel dziękuję za pomoc
    A moze poczekasz do sierpnia i na zlocie sie zczipujesz?? Mialbys pretekst zeby pojechac... A i cena korzystna...

  6. #6
    Thaned
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał michalepwa Zobacz post
    A moze poczekasz do sierpnia i na zlocie sie zczipujesz?? Mialbys pretekst zeby pojechac... A i cena korzystna...
    900 za chipa, i chyba 50 za hamowanie a Ty się wybierasz swoim nowym nabytkiem?? ja za 10 dni ruszam w długą drogę--mam jedną rzecz do zrobienia--autko zostało rozebrane i ocenione--wszystko ok--tylko te luzy na drążkach ale lemfordery już wysłane, chłopaki z bruzdowej w łodzi w poniedziałek walczą--dziękuje im za pomoc--co do chipa , jak widzisz po tym wątku nie mam dużego wyboru--cena de facto taka sama--jest wartość dodana--zlot pozdrawiam serdecznie

  7. #7
    Użytkownik Znawca Avatar krawat
    Dołączył
    11 2009
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    AR 155v6; AR Stelvio Q
    Postów
    1,003

    Domyślnie

    jeśli tylko zrobie ją do tego czasu to tak... Głównie chodzi mi o blachę. Jak nie to ostatecznie 156 pojade ogólnie pewnie się w ciągu tygodnia zapisze na zlot

  8. #8
    epion
    Gość

    Domyślnie

    ostatnio jak byłem na bruzdowej to widziałem twoja 159 bardzo ładna i super skorki jeszcze nie przerejestrowana

  9. #9
    Thaned
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał epion Zobacz post
    ostatnio jak byłem na bruzdowej to widziałem twoja 159 bardzo ładna i super skorki jeszcze nie przerejestrowana
    dziękuję bardzo już przerejestrowana --udało mi się szybko załatwić --teraz końcówka JU chodzi w naszym pięknym mieście, blachy mam łatwe--zatem pozdrawianko można uskuteczniać--będę sie zawsze rewanżował, a na jakimś grillu u chłopaków poznam autka i właścicieli

  10. #10
    Użytkownik Znawca Avatar krawat
    Dołączył
    11 2009
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    AR 155v6; AR Stelvio Q
    Postów
    1,003

    Domyślnie

    Cytat Napisał Thaned Zobacz post
    dziękuję bardzo już przerejestrowana --udało mi się szybko załatwić --teraz końcówka JU chodzi w naszym pięknym mieście, blachy mam łatwe--zatem pozdrawianko można uskuteczniać--będę sie zawsze rewanżował, a na jakimś grillu u chłopaków poznam autka i właścicieli
    a planujesz na ogolnopolski zlot?? musze sie zebrac zeby ta moja ksiezniczke ktos do tego czasu pomalowal

Podobne wątki

  1. Renowacja Felg Alu Łódź i okolice...
    Utworzone przez beligistino w dziale Łódzkie
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 03-03-2017, 09:44
  2. [147] Zakup 1,6 benzyna 105km okolice ŁÓDŹ
    Utworzone przez grafipl w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 01-07-2013, 15:36
  3. Box dachowy Łódź i okolice
    Utworzone przez marcin_ldz w dziale Łódzkie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 25-12-2012, 17:58
  4. Sprawdzony blacharz - Łódź lub okolice
    Utworzone przez drift-r w dziale Łódzkie
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 12-04-2012, 21:47
  5. Łódź i okolice ZAPRASZAMY
    Utworzone przez osaalfa146 w dziale Łódzkie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 28-03-2012, 15:41

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory