Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Woda w bagażniku

  1. #1
    Roni1988
    Gość

    Domyślnie Woda w bagażniku

    Witam wszystkich mam następujące problemy pierwszy to woda zbierająca się w bagażniku pod wykładzina (nigdzie nie przecieka wszystkie uszczelki są w porządku ).Drugi problem to czarna maż na dnie bagażnika która się lepi do wszystkiego i strasznie śmierdzi co to jest i po co? jak to usunąć?

    Link do zdjęcia http://img686.imageshack.us/i/zdjcie034j.jpg/

  2. #2
    Gino
    Gość

    Domyślnie

    Wygląda to masakryczne u mnie czegoś takiego nie ma pewnie jakaś konserwacja która w połączeniu z woda daje błoto. Co do wody w bagażniku miałem to samo po kupnie auta pewnego dnia zajrzałem do zapasówki i zdębiałem wszystko mokre wykładzina pod kołem do wyrzucenia mimo wysuszenia cała śmierdzi Od tego czasu sprawdzam raz po raz stan i jest sucho a trochę lało wiec myślę, że poprzednik nieco zaniedbał kuferek zapominając o nim a woda, wilgoć zrobiła swoje, skraplała się a wykładzina piła ile mogła. Spróbuj benzyną to usunąć lub innym podobnym środkiem może jakiś odpływ pod tym jest zatkany stąd woda, będzie co robić.
    Ostatnio edytowane przez Gino ; 08-06-2010 o 09:50

  3. #3
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar blandor
    Dołączył
    12 2009
    Mieszka w
    Kąty Wrocławskie
    Auto
    BYŁA ALFA ROMEO 147 2.0 TS 2002r JEST TOLEDO 2 2.3 v5
    Postów
    483

    Domyślnie

    Witam!

    Sprawdz za którąś z tylnich lamp. Jak polejesz wode to bedziesz widzial ze prawdopodobnie tam sie leje. U mnie tak bylo, wyciagnalem lampe, wyczyscilem wszystko skrecilem troszke mocniej i od tamtej pory sucho w bagazniku. Co do tej mazi czarnej moze to być jakiś smar. Może ktoś to próbował smarować żeby nie rdzewiało.

  4. #4
    KALI8
    Gość

    Domyślnie Woda w bagażniku

    Siemka miałem to samo musisz sciągnąć ten plastikm gdzie się zatrzaskuje zamek od klapy,
    pózniej okładzine i spójż od środka bagażnika w strone mocowania zderzaka po lewej stronie (ta gdzie jest aku).
    jest tam otwór o średnicy 2 cm przez niego własnie leci woda, tworzy sobie strumyk między blachami i wylatuje do koła zapasowego. zalep do silikonem i po sprawie
    Ostatnio edytowane przez Majkel ; 24-06-2010 o 23:44

Podobne wątki

  1. [164] Woda w bagażniku
    Utworzone przez zawigrze w dziale 33/164
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 14-01-2017, 20:02
  2. [159] Woda w bagażniku
    Utworzone przez grabo_s w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 10-01-2015, 20:09
  3. Woda w bagażniku
    Utworzone przez TILT w dziale 147
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 22-09-2013, 20:15
  4. Woda w bagażniku
    Utworzone przez TriXter w dziale 156
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 17-07-2013, 18:42
  5. [146] Woda w bagażniku
    Utworzone przez czupi w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 25-01-2011, 13:52

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory