Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: Alfa 147 1.6 TS (315KM)

  1. #1
    madryar
    Gość

    Domyślnie Alfa 147 1.6 TS (315KM)

    Witam

    Na forum sportsalfa (bylym forum gtv6) znalazlem opis fajnej 147. Wierzyc sie nie chce co mozna zrobic z silnikiem 1.6 TS( cytat: It still is a 1.6 litre engine but now has 280bhp (231 wheel horse power) and 232 ft/lbs torque at 12 psi boost. She has 300bhp and 245 ft/lbs torque at 15 psi(1 bar) and the car runs 1.1 bar in Mondello Park with 315bhp.) :wink: Auto do 60 mph przyspiesza w 5.3 sek., a przeciez to FWD, do tego jak dla mnie super stylizacja zewnetrzna.

    Tutaj link do opisu tego potworka http://www.sportsalfa.com/phpBB2/vie...light=alfa+147

    pozdrawiam

  2. #2
    KUBAS
    Gość

    Domyślnie

    kurcze :shock: masakra normalnie....
    tyle kucyków pod maska to ma 147 GT po podrasowanej jednostce napędowej przez Noviteka...
    że z takiej małej pojemności mozna tyle mocy wyciągnąc...kto by pomyślał. :roll:

    pozdrawiam

  3. #3
    Piotr
    Gość

    Domyślnie

    fajne auto do zabawy (stylistycznie tak średnio mi sie podoba), jeśli ta Alfa osiąga 60mil/h w czasie 5.3s (do 100km/h przyspiesza pewnie w granicach 5.7s) na drogowych oponach (widocznych na zdjęciach) to jak dla mnie jest już bardzo szybka.

    Po Rzeszowie też jeździ zmodyfikowana Alfa 1.6TS, tylko moc i model samochodu inny (Alfa 145 1.6TS + kompresor Rotrex, moc samochodu 190KM), często się mijamy na mieście, co ciekawe jeździ nią teraz jakaś blond kobieta :wink:

  4. #4
    madryar
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Piotr
    fajne auto do zabawy (stylistycznie tak średnio mi sie podoba), jeśli ta Alfa osiąga 60mil/h w czasie 5.3s (do 100km/h przyspiesza pewnie w granicach 5.7s) na drogowych oponach (widocznych na zdjęciach) to jak dla mnie jest już bardzo szybka.

    Po Rzeszowie też jeździ zmodyfikowana Alfa 1.6TS, tylko moc i model samochodu inny (Alfa 145 1.6TS + kompresor Rotrex, moc samochodu 190KM), często się mijamy na mieście, co ciekawe jeździ nią teraz jakaś blond kobieta :wink:
    Czy mowa o czarnej alfie z pewnej "tjunikowej" rzeszowskiej firmy? Jezeli tak to nie wierze w 190KM, nawet jezeli zobacze wykres z hamowni made in V-tech :wink: , no chyba, ze z jakiejś MAHA.

    Co do stylizacji, jezeli mialaby nawet i 2.0 TS pod maska ale seryjny to rzeczywiscie bylaby na wyrost. Jednak przy takich osiagach nie mozna tylko powiedziec, ze wyglada na szybka-ona jest szybka :wink: Widac tutaj bardzo profesionalne podejscie do modyfikacji m.in. hamulce, zawieszenie, felgi i opony.

  5. #5
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    08 2006
    Mieszka w
    Jastrzębie Zdrój
    Auto
    była AR 146 1.6 TS 99r, jest Lancia Lybra 1.8
    Postów
    328

    Domyślnie

    Konkretna bryczka!!
    Zaraziłem się wirusem alfa

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory