Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17

Temat: alfa 166-pomoc

  1. #1
    edlex
    Gość

    Domyślnie alfa 166-pomoc

    witam Was serdecznie,jetem członkiem klubu FCKP(FIAT COUPE)od pewnego czasu nosze sie z zamiarem kupna alfy166,jest taka w opolu.2,5 v6 z 1999r.jako że nie mam żadnego doświadczenia z alfą mam prosbe. czy ktos z was jest z opola lub mieszka niedaleko i mógłby mi pomóc w sprawdzeniu tej alfy?.Będę wdzieczny i zobowiązany.mój tel:501-53-38-48,lub gadu.a może ktos wie o ciekawej alfie do kupienia(chetnie jtd) pozdrawiam <papa>

  2. #2
    Korczu
    Gość

    Domyślnie

    Witam Sąsiada zza Brynicy,jak bede jakas widział a duzo podrozuje po sląsku to dam cynka i przy okazji obejrze auto czy warte bedzie ogladniecia.w Opolu byłem dzis,nastepnym razem za miesiac ale to juz chyba bedzie za pozno.pozdro

    edit. Ładna alfa stoi w Dąbrowie kolo stacji jet i mc'donalds.tyle ze komisu jak komisu nie polecam.poł roku temu dałem zadatek na alfe 156 rok 2004 sw i sprzedali moje auto komus innemu za 2 godziny,twierdzac ze ktos ich zastraszył i musieli sprzedac temu komus auto.typy spod ciemnej gwiazdy.oczywisci zadatek oddali ale co mi bylo z tego jak sie juz napalilem na złota alfetke ale mam za to młodsza siostre,ktorej teraz bym za nic w swiecie nie zamienił na tamta.

  3. #3
    Fred
    Gość

    Domyślnie

    No cale szczescie ze coraz wiecej ludzi z Zagłębia zgłasza sie do Klubu bo juz myslalem ze tylko Korczu i ja tu jestesmy ...a reszta to juz sami golfiarze :mrgreen:
    Tego komisu co opisuje Korczu tez nie polecam. Walneli mnie tam kiedys ostro w rogi.
    Lepiej szukaj w innych. Ja moge polecic komis na przeciw targu w Bedzinie. Sam bralem od nich Gtv ... i wiem ze gosc sporo aut kupuje z Włoch.

    No i witam wspolkumpla z FCKP... tez kiedy tam byłem :mrgreen: i przy calym szacunku dla coupe... alfa to jednak klasa!

    FRED

  4. #4
    Korczu
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Fred
    Ja moge polecic komis na przeciw targu w Bedzinie. Sam bralem od nich Gtv ... i wiem ze gosc sporo aut kupuje z Włoch.
    a ja tyle razy ja ogladałem i dopiero teraz sie dowiedziałem ze ty ja wkoncu kupiles

  5. #5
    edlex
    Gość

    Domyślnie

    Nie mam wiedzy na temat trwałosci tego silnika,czy jest bezawaryjny w miare;d

  6. #6
    Korczu
    Gość

    Domyślnie

    a o jaki silnik pytasz?? tej 166 z Dąbrowy Górniczej??jesli tak to tam jest 2.0 zagazowane,tak samo jak w 156 moich rodzicow.ogolnie nie narzekaja ale od momentu kupna 147 diesel.przekonalem sie do ropniaka.osobisci szukalbym jtd.

    nie wiem jaka kasa dysponujesz ale ta jak dla mnie jest super ! http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C3514247 full opcja i o to chodzi,a do tego silnik rewelacyjny 2.4 jtd.

  7. #7
    wisiol
    Gość

    Domyślnie

    Ja jestem z Opola. Tyle tylko że nie bardzo znam sie na silnikach V6, ale mogę ją oblukać. Tylko gdzie ona stoi :?:

  8. #8
    edlex
    Gość

    Domyślnie alfa166

    to alfa166 2,5 v6,nie jest w komisie.ma ją gość z prywatnego importu.jego tel:509-503-691. Na tel podjedzie w umówione miejsce.ceni ją na 19500zeta.jeśli możesz to pooglądaj ją,dziekuję za pomoc

  9. #9
    wisiol
    Gość

    Domyślnie

    Spoko. Jutro do niego zadzwonię i umówię się na obejrzenie AR

  10. #10
    wisiol
    Gość

    Domyślnie

    Jestem z gościem umówiony na jutro na 17.00. Zobaczymy co tam ma

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 17-05-2015, 14:54
  2. Planuje zakup Alfa Romeo 156 proszę o pomoc w wyborze moja pierwsza Alfa.
    Utworzone przez paq19 w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 22-03-2015, 17:12
  3. Pomoc przy kupnie auta Alfa 147 - Zapłacę za pomoc - Rzeszów
    Utworzone przez MarekR w dziale Podkarpackie
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 29-07-2014, 07:27
  4. Alfa Romeo Alfa 147 1.6 Twin Spark - Proszę o pomoc
    Utworzone przez kwasny w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 14-05-2012, 11:58

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory