Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Temat: opinie o viamot kraków

  1. #1
    ksc78
    Gość

    Domyślnie opinie o viamot kraków

    Ma ktoś doswiadzenia z viamotem na zakopiańskiej w krakowie ?

  2. #2
    shallot
    Gość

    Domyślnie

    ja... Niestety, niezbyt korzystne.. Najpierw byla sprawa z kluczykiem ( nie wyłączał mi sie imo).. poszperali, podlączyli do kompa i powiedzieli ze rozprogramował mi sie kluczyk, dlatego nie wyłaczał imobilajzera... zaplacilam cos kolo 200zł ( no bo przeciez za podlaczenie do egzaminiatora i zakodowanie kluczyka..) Pojezdzilam 2 dni i znowu przestalo mi sie wylaczac.. To stwierdzili ze kluczyk jest zepsuty i musze zamowic nowy. 150 nowy plus 150 kodowanie. Ja pomyslalam ze jednak cos mi nie gra, szczegolnie ze to dzialo sie gdy bylo bardzo goraco. Pojechalam do innego mechanika kolo Krakowa i okazało sie ze wystarczylo wymienic antenke do imo. 56 zł antenka plus 10 zl robocizna.

    ..drugi przypadek to ogrzewanie. Nie dzialalao- wiec stwierdzili ze zepsul sie zawór regulujący zamykanie i otwierani klap cieplego/zimnego. hehe PRAWIE trafili. Okazalo sie nie wogole nie bylo nagrzewnicy..( to inna, dluga historia:/)

    Tak czy inaczej- nie polecam. Ci na 29 listopda znacznie lepsi...

  3. #3
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    11 2006
    Mieszka w
    Skawina/obok wsi Kraków
    Auto
    Alfa Romeo 145, 1.4T.S 1997r.
    Postów
    1,276

    Domyślnie

    2900zl przeplywomierz do mojej Alfy. Sam sobie odpowiedz

  4. #4
    monter
    Gość

    Domyślnie

    Ci na 29 listopda znacznie lepsi...

    Mówisz o tym salonie A-R przy wjeździe do Krakowa od strony Warszawy?

  5. #5
    Kosiar
    Gość

    Domyślnie

    Tak poza tematem bo akurat ja serwisuje w GANINEX KATOWICE ale moim zdaniem , tak ASO zawsze brały gruba kase za byle co ale wole zapłacić dużo i miec spokojne sumienie że moim autem zajmuja się ludzie którzy się na tym znają a nie pan Zdzich z warsztatu w garażu którego wiadomosci zatrzymały się na etapie malucha i poloneza

  6. #6
    Paweł156
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kosiar
    tak ASO zawsze brały gruba kase za byle co ale wole zapłacić dużo i miec spokojne sumienie że moim autem zajmuja się ludzie którzy się na tym znają a nie pan Zdzich z warsztatu w garażu którego wiadomosci zatrzymały się na etapie malucha i poloneza
    Nie zawsze sie to sprawdza ja jak zostawiłem moja Alfe w Ganinexie w Pszczynie to mi założyli uszczelke po pokrywe zaworów tak ze na rogu wpadła im do środka to naładowali tam silikonu, pojechałem do wrocka a tam cały silnik zawalony olejem, wróciłem i zrobiłem u mojego stałego mechanika w Pszczynie który skasował połowe a i zrobił dobrze.

  7. #7
    Brychu
    Gość

    Domyślnie Viamot Kraków - uwaga tam gryzą

    Dobra - jest tutaj kilka zapytań o firmę Vymiot, wiec proszę udzielam informacji, miałem okazję obcować z tym podmiotem.
    Mechanik który tam pracował na serwisie alfy wydawać by się mogło spec od AF, pomyłka podobno chłopa przenieśli z naprawy jakiś tam skuterków. Jaki sens do nich jechać skoro traktują ludzi w dość dziwny sposób. Spaprali mi samochód (159) strasznie już nie wspomnę o kosztach. Wysokie ceny części i robocizny a na dodatek zero profesjonalizmu (w porównaniu do konkurencji). Uciekłem do Katowic, jest kawałek ale zero problemów z samochodem i normalny serwis a nie "banda" laptopowców. ODRADZAM WAM VIAMOT

  8. #8
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar adayena
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Wieliczka
    Auto
    AR 156 SW 1.9JTD 2004r
    Postów
    232

    Domyślnie

    Ja gorąco odradzam serwis fiata przy hotelu krak w Krakowie. Jest tam pan M., ponoc spec od alf. Pomyslcie 2 razy zanim mu auto oddacie.
    Ostatnio edytowane przez Tuti ; 29-03-2010 o 20:08

  9. #9
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar currahee
    Dołączył
    08 2007
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Alfa Romeo 145 1.6 Boxer 1995 r.
    Postów
    478

    Domyślnie

    Raz potrzebowałem jakiś czujnik (chyba ABS) zadzwoniłem do Viamotu na Zakopiańską, Pan niby sprawdzał a na koniec powiedział, że to za stare auto i już nie produkują już takich czujników. Lekko mnie to wkurzyło, pojechałem do swojego mechanika i na następny dzień miałem zamontowany nowy czujnik. Także serwis Viamotu omijam szerokim łukiem, są mili tylko jak chodzi o sprzedaż nowych aut
    FORZA ITALIA !

  10. #10
    Użytkownik Znawca Avatar maniek015
    Dołączył
    10 2011
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Peugeot 508 SW 2.0 HDi 12' Active
    Postów
    1,334

    Domyślnie

    Ja mam znajomego mechanika w Polinar Kraków, i do niego jeżdzę i robi mi po cienie
    Alfa Romeo 145 1.4 TS 16V 99' - była
    Alfa Romeo 156 SW Distinctive 1.9 JTD 16V 04' powered by @sdero [conmir.pl] 185KM 370NM - była

    Alfa Romeo GTV Lusso 3.0 V6 24V 98' - była
    Alfa Romeo 156 SW SportPack 3 2.4 JTD 10V 01' powered by @sdero [conmir.pl] 200KM 400NM -była
    Alfa Romeo 156 SW 2.5 V6 24V 02' Distinctive - była
    Peugeot 508 SW 2.0 HDi Active 12' - jest


    Alfa Romeo 156 3.0 V6 24V 05' Distinctive - jest


    Pomyślcie o niej jak o Angelinie Jolie. Słyszeliście, że jest szalona, że jada tylko klej do tapet, ale chciałoby się, prawda?

Podobne wątki

  1. AL 147 JTD Kraków
    Utworzone przez darek90r w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 17-01-2015, 13:47
  2. 156 SW Kraków
    Utworzone przez aqa w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 21-06-2011, 07:35
  3. 159 sw kraków
    Utworzone przez f1zz w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 18-06-2011, 13:20
  4. KRAKóW?
    Utworzone przez bizon2007 w dziale Małopolskie
    Odpowiedzi: 35
    Ostatni post / autor: 11-03-2008, 11:40

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory