Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 123456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 52

Temat: ZAKOCHAŁEM SIĘ W GT - dlaczego nie powinienem jej kupić?

  1. #11
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar matusca
    Dołączył
    08 2010
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    AR GT JTD DIS
    Postów
    52

    Domyślnie

    granatowy :/ uderzyłeś od razu w czuły punkt, bo to był jedyny, którego chciałem uniknąć, ale przyzwyczaję się, miodowe skóry mi w tym pomogą.... Czerwony lub biały kolor był moim marzeniem.
    Skoro już łodziak się odezwał, to zapytam Cię od razu o to gdzie trzymasz swoją bellę, tzn na strzeżonym czy pod blokiem? Chyba, że masz dom, to wtedy pytanie nieaktualne. Zastanawiam się, czy Alfy padają łupem złodziei skoro mają taką złą opinię. Wolałbym mając AC nie płacić jeszcze za parking

  2. #12
    Użytkownik Ogier Avatar Yerzo
    Dołączył
    10 2009
    Mieszka w
    -
    Auto
    Alfa Romeo GT 1.9 JTD 150KM Distinctive
    Postów
    173

    Domyślnie

    Cytat Napisał matusca Zobacz post
    czy wiecie może jak zmienić język na tym wielkim wyświetlaczu? jest tam teraz francuski, ale mam nadzieję, że można to zmienić na jakiś inny język, np angielski. Macie może jakąś instrukcję obsługi tego urządzenia w wersji elektronicznej,np PDF?
    U mnie było to tak :

    po lewej stronie kierownicy masz przyciski do obsługi komputera. Pobaw się nimi i zmień język na najbardziej zrozumiały dla siebie. Jednocześnie zmieni się język w nawigacji jeśli taką posiadasz.

  3. #13
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar omen
    Dołączył
    05 2008
    Mieszka w
    Piekary Śląskie
    Auto
    GT
    Postów
    5,030

    Domyślnie

    dlaczego nie powinieneś jej kupić ?
    Bo nie będziesz potrafił Jej potem sprzedać

  4. #14
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar matusca
    Dołączył
    08 2010
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    AR GT JTD DIS
    Postów
    52

    Domyślnie

    za późno...
    nie bede potrafił, bo nikt nie będzie chciał Alfy?

  5. #15
    Paweł24
    Gość

    Domyślnie

    Myślę, że z GT problemów być nie powinno. To jednak bardzo ładne i niesamowicie prezentujące się auto Instrukcję w wersji pdf mam chyba w pracy na kompie, więc w poniedziałek się przypomnij

  6. #16
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    06 2008
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    AR GT JTS 2004
    Postów
    1,607

    Domyślnie

    Cytat Napisał matusca Zobacz post
    granatowy :/ uderzyłeś od razu w czuły punkt, bo to był jedyny, którego chciałem uniknąć, ale przyzwyczaję się, miodowe skóry mi w tym pomogą.... Czerwony lub biały kolor był moim marzeniem.
    Skoro już łodziak się odezwał, to zapytam Cię od razu o to gdzie trzymasz swoją bellę, tzn na strzeżonym czy pod blokiem? Chyba, że masz dom, to wtedy pytanie nieaktualne. Zastanawiam się, czy Alfy padają łupem złodziei skoro mają taką złą opinię. Wolałbym mając AC nie płacić jeszcze za parking
    Matusca – trzymam na parkingu póki co. Od listopada mam nadzieję, że już w garażu, ale to zależy od ekipy wykończającej. Co prawda garaż już zrobiony, ale nie ma gdzie zamieszkać, chyba, że razem z Bellą w garażu Nie ze względu na obawę, że ukradną, bo mam AC. Zresztą nie podejrzewam, żeby alfy jakoś namiętnie kradziono. Tylko dlatego, że na zatłoczonych parkingach – mam obawy o nieumyślne lub złośliwe uszkodzenia blach, lusterek czy kradzież drobnych, acz kosztownych elementów zewnętrznych. Poza tym nie muszę się martwić gdzie mam zaparkować. Ze względu na to, że wożę córkę to muszę otwierać maksymalnie drzwi, żeby wlazła na tył i żeby mieć możliwość swobodnego zapięcia jej w foteliku potrzebuję m-ce parkingowe, które na to pozwala.

    Doradzam parking zadaszony – trochę drożej, ale idzie zima… ominą Cię pewne atrakcje GT nie lubi srogich zim

    Granatowa – chyba pierwsza w Łodzi!
    Ostatnio edytowane przez Majka ; 27-08-2010 o 22:18

  7. #17
    Hanys Romeo Avatar george11
    Dołączył
    04 2008
    Mieszka w
    slask
    Auto
    GT, Lancia Ypsilon 1,3 JTD 03'było jest BMW 225xe, Ford Custom 2.0 2018.
    Postów
    2,252

    Domyślnie

    Cytat Napisał 4onepostonly Zobacz post
    matusca - kliknij na link w moim podpisie i zapraszam na PW na tamtym forum, język można zmienić , instrukcja polska w PDF - jak nie masz daj znać

    A nie mozesz odpowiedziec na PW na tym forum??, Marcin, nie rób kreciej roboty...pomijam fakt ze sie zarzekałes ze nie interesuje Ciebie obecnosc na tym forum.

    pzd.

  8. #18
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar matusca
    Dołączył
    08 2010
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    AR GT JTD DIS
    Postów
    52

    Smile

    bardzo proszę mi się tu nie kłócić w moim wątku!

    ---------- Post dodany o godzinie 22:57 ---------- Poprzedzający go post został napisany o godzinie 21:57 ----------

    No to dodałem fotkę tej piękności. Nawet kolor granatowy mi już nie przeszkadza. Jest zajebista!!! Cieszę się jak dziecko! Wersja Distinctive, czyli ze wszystkim. Dziękuję Wam za pomoc. Szczególnie Marcinowi, dzięki któremu umiem już obsługiwać audio i NAVI+ no i bella mówi już płynnie po angielsku, a nie francusku....

  9. #19
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    06 2008
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    AR GT JTS 2004
    Postów
    1,607

    Domyślnie

    E no, ona nie jest bardzo granatowa, ona jest jak moja przednia mulica 147, i naprawdę ładnie się prezentuje. I takiej w Łodzi nie ma zdecydowanie.

    Do zobaczenia na łodzkich weretpach.

  10. #20
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar matusca
    Dołączył
    08 2010
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    AR GT JTD DIS
    Postów
    52

    Domyślnie

    Wyobraź sobie, że jest taka w Łodzi i mieszka 500 metrów ode mnie no może jest ciut jaśniejsza.

Podobne wątki

  1. Zakochałem się w ...
    Utworzone przez wojtek76 w dziale Tu się witamy
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 23-09-2012, 09:42
  2. Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 09-07-2012, 11:22
  3. Wiem ze nie powinienem:P
    Utworzone przez damian2709 w dziale 156
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 13-04-2012, 12:22
  4. Czy powinienem wykasowac błedy
    Utworzone przez grzegorz041983 w dziale GT
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 21-02-2012, 16:27
  5. [159] 2.4 JTDm - felgi o jakich wymiarach powinienem kupić?
    Utworzone przez sebsob w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 28-02-2011, 22:15

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory