Strona 1 z 28 1234567891011 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 274

Temat: Jak się Wam sprawuje MiTo?

  1. #1
    Alfisti
    Gość

    Domyślnie Jak się Wam sprawuje MiTo?

    Wszyskie opinie właściceli MiTo mile widziane.

    Pozdrawiam.

    Alfisti

    PS. Na zlocie nie byłem bo dopadla mnie awaria. Pierwsza od sam nie wiem kiedy. Pech.
    Ostatnio edytowane przez Tuti ; 26-10-2010 o 13:18 Powód: Błąd ortograficzny

  2. #2
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar jamrozw
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Czechowice-Dziedzice, Poland
    Auto
    Alfa Romeo Spider 916
    Postów
    431

    Domyślnie

    ciężko mi się wypowiadać ponieważ moje maleństwo urzytkuje dopiero od marca, jak narazie wszystko pięknie i głatko chociaż ostatnio układ domukania szyb cos ześwirował i nie opuszczał szyb przy otwieraniu i zamykaniu ale po opuszczeniu szyb szystko wrociło do normy.

  3. #3
    Użytkownik Romeo Avatar _tomek_
    Dołączył
    10 2009
    Mieszka w
    tychy
    Auto
    Mieczysław i Julia
    Postów
    550

    Domyślnie

    Cytat Napisał Alfisti Zobacz post
    Wszyskie opinie właściceli MiTo mile widziane.

    Pozdrawiam.

    Alfisti

    PS. Na zlocie nie byłem bo dopadla mnie awaria. Pierwsza od sam nie wiem kiedy. Pech.
    generalnie daje radę

  4. #4
    Użytkownik Znawca Avatar metan
    Dołączył
    07 2009
    Mieszka w
    K-ce
    Auto
    Mito 1,4 MPI
    Postów
    1,059

    Domyślnie

    Cytat Napisał jamrozw Zobacz post
    ciężko mi się wypowiadać ponieważ moje maleństwo urzytkuje dopiero od marca, jak narazie wszystko pięknie i głatko chociaż ostatnio układ domukania szyb cos ześwirował i nie opuszczał szyb przy otwieraniu i zamykaniu ale po opuszczeniu szyb szystko wrociło do normy.
    Czyli go skalibrowałeś być może nieświadomie.
    Po każdym odłączeniu aku itp. trzeba to robić.

    Co do mito - jestem bardzo zadowolony 1,5 roku 30 tys bez niespodzianek.
    Niezły Fun-car choć ostatnio stoi w garażu
    Ostatnio edytowane przez metan ; 18-08-2010 o 05:46

  5. #5
    chriscy
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Alfisti Zobacz post
    Wszyskie opinie właściceli MiTo mile widziane.

    Pozdrawiam.

    Alfisti

    PS. Na zlocie nie byłem bo dopadla mnie awaria. Pierwsza od sam nie wiem kiedy. Pech.
    Jeśli chodzi o użytkowanie to u mnie wszystko ok. Super trzyma się drogi, silnik chodzi jak ta lala. Oczywiście, jak przystało na auto 3-drzwiowe, są problemy z wejściem do tyłu samochodu. No i wieczny problem aut - pseudo niklowane obramowania lamp. Zaczynają wychodzić na nich bąble. Zobaczymy jak długo wytrzyma grill. Na razie problem pojawił się wokół obramowań tylnych świateł ale jeszcze jest bardzo słobo widoczny. Ostatnio testowałem ją na autostradzie - 207km/h. Chyba już więcej nie da rady. Silnik benzyna 120KM. Bardzo wkurzające jest bardzo niski przód samochodu i listwa z dołu samochodu. Zahaczanie o krawężniki (czasami trzeba parkować w poprzek chodnika), garby spowalniające to standard. W zimie auto dobrze służy jako pług ale poza tym bez problemów. Trzeba też pamiętać o nasmarowaniu uszczelek w drzwiach. Każdy wie, że nie ma ramek i jak zima nas zaskoczy to trzeba otworzyć drzwi z podniesioną szybą a potem ostro odmrażaczem.

  6. #6
    MITOholik
    Gość

    Domyślnie Jak sprawuje się Mito

    Cytat Napisał chriscy Zobacz post
    Jeśli chodzi o użytkowanie to u mnie wszystko ok. Super trzyma się drogi, silnik chodzi jak ta lala. Oczywiście, jak przystało na auto 3-drzwiowe, są problemy z wejściem do tyłu samochodu. No i wieczny problem aut - pseudo niklowane obramowania lamp. Zaczynają wychodzić na nich bąble. Zobaczymy jak długo wytrzyma grill. Na razie problem pojawił się wokół obramowań tylnych świateł ale jeszcze jest bardzo słobo widoczny. Ostatnio testowałem ją na autostradzie - 207km/h. Chyba już więcej nie da rady. Silnik benzyna 120KM. Bardzo wkurzające jest bardzo niski przód samochodu i listwa z dołu samochodu. Zahaczanie o krawężniki (czasami trzeba parkować w poprzek chodnika), garby spowalniające to standard. W zimie auto dobrze służy jako pług ale poza tym bez problemów. Trzeba też pamiętać o nasmarowaniu uszczelek w drzwiach. Każdy wie, że nie ma ramek i jak zima nas zaskoczy to trzeba otworzyć drzwi z podniesioną szybą a potem ostro odmrażaczem.
    U mnie też super MultiAir 105KM, sprawuje się świetnie, ale jest jeden minus, nie wiem czy wjechałem w dziure czy jak ale teraz moja kierownica musi być przekręcona lekko w lewo aby jechał prosto, ale jest to trudne tak trzymać kiere z powodu tych pogrubionych miejsc na kierownicy (takie podparcia rąk) panowie z serwisu nie dali rady tego ustawić! Nie wiem czy cisną bajer że 17" felgi niski profil i generalnie się nie da tego wyregulować co do milimetra, ostatnią drobnostką jest przynajmniej u mnie, trzeszczenie foteli w miejscu połączenia siedziska i oparcia,takie trzaski plastików, panowie z serwisu też smarowali ale skutek marny, czy ktoś z was jeszcze posiada taki problem? Ale tak to bez zarzutów fotele w wersji sport są super i b.dobrze trzymają.

  7. #7
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    07 2009
    Mieszka w
    Gdańsk
    Auto
    Alfa Romeo 156 2.0JTS; Ford Fiesta ST 3D 200KM, Fiat 500X, była Alfa Romeo Mito i Vespa125
    Postów
    607

    Domyślnie

    Witajcie!

    Mojej 1,6jtdm właśnie stuknęło 48000km, a ma prawie 1,5 roku.
    Samochód rewelacyjny. Moment obrotowy, Q2 i przede wszystkim design to jest to. Jestem w niej zakochany. Kupiłbym jeszcze raz identyczną, z tym silnikiem, tylko dołożyłbym ksenony. No i chciałbym skrzynię TCT z manetkami przy kierownicy. To byłby mój idealny samochód.

    Wracając do eksploatacji to...

    Listwie pod zderzakiem pomogłem odpaść.

    Przez ten czas odmówił posłuszeństwa mechanizm przesuwania fotela, a po 42 tysiącach - amortyzatory - przód. Naszczęście auto na gwarancji.

  8. #8
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar jamrozw
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Czechowice-Dziedzice, Poland
    Auto
    Alfa Romeo Spider 916
    Postów
    431

    Domyślnie

    jeśli masz skrzywioną kierownice to na bank masz coś z zbierznością jezeli przywaliles w dziure to napewno bardzo mocno i napewno masz cos nie tak z amorkiem



    w moim tez listwa odpadła z jednej strony ale to wynik niedbalstwa na linii produkcyjnej.Ja tez bym kupil drugi raz ten samochod ale napewno juz z 2 sprzeglowa skrzynia biegów a tak przy okazji jak ktoś szuka samochodu to mam do sprzedania moje czarne malenstwo.
    Ostatnio edytowane przez jamrozw ; 23-09-2010 o 19:20

  9. #9
    Calab
    Gość

    Domyślnie

    Hej. Ja mam wersje 78 km. Wymiana jakis czesci w zawieszeniu z przodu na gwarancji (nie pamietam o to bylo) czujnik bagaznika iiii to chyba wszystko. Auto rewelacyjnie trzyma sie drogi, system D.N.A to wielka radocha. Tłumik brzmi niesamowicie przy małych obrotach mozna nim mruczeć Jak dodasz mu gazu do konca na luzie to puscisz i strzeli pare razy jak rajdowka : hmm.. Paliwozerny w miescie ok 8 litow na 100, ale to dlatego ze nie da sie nim wolno jezdzic. Poza miastem udalo mi sie zejsc ponizej 5 litow, ale przy normalnej jedzie ok 6,5 . Moim zdaniem niesamowity design i w srodku i na zewnatrz. Standardowy system audio rewelacja. Niezle wyciszony. Bardzo twardy na dziurach i bardzo niski. czyli pług
    Przejechane 28 tys. 1,5 roku
    Kupilbym jeszcze raz!

  10. #10
    Użytkownik Znawca Avatar Żuczek
    Dołączył
    04 2010
    Mieszka w
    Płock
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta MA170 KM
    Postów
    1,800

    Domyślnie automat

    Co tak wzdychacie do tych manetek przy kierownicy ? Manual tak słabo się sprawuje?

Podobne wątki

  1. [159] Jak Wam się sprawuje skrzynia Q-Tronic?
    Utworzone przez Matka w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 201
    Ostatni post / autor: 26-09-2020, 09:38
  2. [Giulietta] Jak się Wam sprawuje Giulietta?
    Utworzone przez anem w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 268
    Ostatni post / autor: 01-03-2012, 20:24
  3. Ile przejechałeś swoim TS 16V i jak się sprawuje?
    Utworzone przez Maciek84 w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 77
    Ostatni post / autor: 28-03-2011, 10:23
  4. [MiTo] Jak się sprawuje MiTo w zimę?
    Utworzone przez rzelich w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 16-01-2010, 00:36
  5. Słabo sie sprawuje
    Utworzone przez czekal86 w dziale LPG Zone
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 25-12-2009, 11:36

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory