Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: Wymiary schowka w środkowej konsoli

  1. #1
    Calh
    Gość

    Question Wymiary schowka w środkowej konsoli

    Witam.
    Mam pytanie do posiadaczy Alfy Romeo GT, którzy mają środkową konsolę z szufladkami.
    Jakie są wymiary wnętrza szufladki (Długość/Szerokość/Wysokość [cm]), na jak to producent określił "ściereczki". (w dołączonym linku *link1 poniżej - chodzi o tą szufladkę po lewej stronie w konsoli)
    Potrzebuje tych informacji, gdyż chciałbym po zakupie auta zakupić również moduł/Interfejs XCARLINK (*link2 -link z urządzeniem poniżej) rozszerzający możliwości fabrycznego radioodtwarzacza CD o MP3/SD/SDHC/AUX IN/USB/BT.
    Chciałbym aby urządzenie było jak najbliżej miejsca kierowcy a to miejsce najbardziej w/g mnie by się do tego nadawało.
    Wymiary modułu XCARLINK to: Długość 10 cm / szerokość 7 cm / wysokość 3 cm.
    W razie braku takowej możliwości (ze względu na gabaryty) prosiłbym o propozycję miejsca które najbardziej by się do tego nadawało.

    Pozdrawiam forumowiczów!

    (link1)
    (schowek - szufladka po lewej)
    http://allegro.pl/item1177414771_sch...fa_147_gt.html

    (link2)
    (Xcarlink Alfa Romeo Fiat)
    http://www.sklep.hadron.pl/index.php?z=1&m=&id=69

  2. #2
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    07 2010
    Mieszka w
    Łódź, Poland, Poland
    Auto
    Alfa Romeo GT 1.9 JTD Q2
    Postów
    51

    Domyślnie

    jutro moge zmierzyć i podać Ci wymiary jednak, nie wiem czy to odpowiedni pomysł, bo bedzie to po prostu wygladało brzydko. Ja kupiłem w zeszłym tygodniu właśnie xcarlinka tylko ze w wersji z wyjsciem na ipoda i auxa. mam go schowanego w okolicach schowka od strony pasazera, tyle, ze dostep do tego urzadzenia nie jest mi w ogole potrzebny gdyz wypuscilem sobie sam kabel podpinam ipoda i heja. Ja kupiłem od tego goscia i bez problemu moge go polecić http://allegro.pl/item1189503207_1189503207.html
    Ostatnio edytowane przez Majkel ; 01-09-2010 o 18:29

  3. #3
    Użytkownik Ogier Avatar Matka
    Dołączył
    02 2009
    Mieszka w
    Żuławy
    Auto
    Lancia Delta Momo 1,9 D 190 KM
    Postów
    192

    Domyślnie

    szerokość 85, wysokość 30, głębokość 100 mm;
    była Alfa GT Q2 1,9 JTD 170 KM
    nigdy nie miałem niemieckiego samochodu - i nie żałuję...

  4. #4
    Calh
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Matka Zobacz post
    szerokość 85, wysokość 30, głębokość 100 mm;
    Bardzo dziękuję za wymiary.. Czyli z tego co widzę, to się powinno zmieścić "na styk"

    @paparazy - Dziękuję za chęć pomocy i za radę. Jeżeli się tyczy urządzenia, to jest to właśnie to samo co podałeś w swoim linku (ale dzięki za namiary na sprawdzonego sprzedawce). Dlaczego ma wyglądać brzydko? Przecież nie chodziło mi, że zamiast szufladki tylko "W" szufladce ma się znajdować, więc wizualnie nic się nie zmieni na konsoli.
    Czy montaż modułu sprawiał Ci problemy? Którędy wypuściłeś przewody?
    I na koniec zapytam jak wygląda sprawa jakości dźwięku? (przepraszam za offtopa, ale nie chcę specjalnie zakładać nowego tematu) ..

    Pozdrawiam i dziękuję

  5. #5
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    07 2010
    Mieszka w
    Łódź, Poland, Poland
    Auto
    Alfa Romeo GT 1.9 JTD Q2
    Postów
    51

    Domyślnie

    to w takim razie zle cie zrozumiałem, bo myslalem, ze mowisz o wyjeciu szufladki i włożeniu modułu zamiast niej. Montaż prosty, wyciagasz radio podpinasz kabel (niebieska kostka) Odpinasz zasilanie od radia zeby sie zresetowało, wpinasz i powinno działać. Za radiem jest całkiem sporo miejsca, ja wypuściłem kabel mniej wiecej na tej wysokosci gdzie pasazer trzyma swoje nogi. Jakość jest OK, przy normalnym odłuchu nie ma zadnej różnicy tzn, nie jestes w stanie odczuc czy leci muzyka z CD czy z mp3 (zaznaczam nie jestem audiofilem ) Przy ustawieniu bardzo głośno słychać piszczenie ale cicho i w zasadzie jest slyszalne tylko wtedy jak sie zmienia utwór.
    Ostatnio edytowane przez Majkel ; 01-09-2010 o 18:29

Podobne wątki

  1. Renowacja konsoli środkowej
    Utworzone przez camil76 w dziale 166
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 14-10-2012, 20:40
  2. Wskaźniki na konsoli środkowej
    Utworzone przez Kuba_156 w dziale 156
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 15-01-2011, 00:15
  3. [166] manual demontażu ics i konsoli środkowej
    Utworzone przez Mikellino w dziale 166
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 02-09-2008, 20:21

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory