Strona 1 z 4 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 38

Temat: CAR AUDIO - co warto kupić

  1. #1
    AR_33
    Gość

    Domyślnie CAR AUDIO - co warto kupić

    Noooo marcins737, bardzo dobry pomysł

  2. #2
    Paweł156
    Gość

    Domyślnie

    Fajnie ze chcesz sie podzielić swoją wiedzą
    A mogłbyś doradzić jakie głośniki kupić do 156 w klasie ekonomicznej(np do 300zł)?

  3. #3
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    09 2006
    Mieszka w
    Łódź
    Postów
    575

    Domyślnie

    A radio jakie byś polecił :?:


    Od jakiego czasu chodzi za mną http://www.allegro.pl/item262942114_..._idealny_.html
    Czytałem o tym radiu na stronie producenta, ale funkcje i cyferki które podają nie za wiele mi mówią, więc chciałbym się dowiedzieć czy cena jest adekwatna do jakości i możliwości tego radia.

    Ewentualnie radio również do 1000zł, które można wyciągnąć z samochodu i z powodzeniem zabrać ze sobą, a nie tylko czołówkę, zdarza mi się niestety parkować w nieciekawych miejscach ;//
    Życie z pasją!
    145 1.9 TD
    147 1.9 JTD 16V
    Lancia Delta III 1.6 JTDM

  4. #4
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    09 2006
    Mieszka w
    Łódź
    Postów
    575

    Domyślnie

    Cytat Napisał marcins737
    polecam poprzednika - model drx960rz , sam używam takiego od 6 lat i nie zamierzam zmieniać - normalna obsługa z klawiszy , wbudowany procesor - radio to nie ma wbudowanych końcówek czyli wymaga wzmacniacza/y zewnetrznych ale jest do kupienia sporo taniej więc zostanie na porządny wzmak

    A tak z ciekawości, ile najwięcej można zapłacić za używane żeby nie przepłacić, czy rozmawiamy tylko o nowym radiu :?:
    Czym powinien charakteryzować się porządny wzmacniacz :?: Dobiera się go odpowiednio do radia, czy najpierw trzeba pomyśleć o głośnikach :?:
    Życie z pasją!
    145 1.9 TD
    147 1.9 JTD 16V
    Lancia Delta III 1.6 JTDM

  5. #5
    adasco
    Gość

    Domyślnie

    a co powie Marcins o tym?
    klik

  6. #6
    Paweł156
    Gość

    Domyślnie

    Adasco, kupiłem takie samo mojej dziewczynie w Media M. tyle ze za 380zł w promocji, w podobnej cenie widziałem tez w sklepie www.nando.pl , radyjko jak dla mnie jest bardzo dobre(jak na moje wymagania ), sam mam Alpine i jestem zadowolony, bardzo!!

  7. #7
    adasco
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał marcins737
    w zupełnosci wystarczające dla osób nie mających w planach zabawy w dodatkowe wzmaki i droższe głośniki , jest to naprawdę przyzwoita klasa średnia zacnego producenta , cena o jakiej pisze wyżej Paweł156 jest dobra ofertą jak na takie radio (nowe)
    czyli zostalyby tylko lepsze glosniki, kable i jakies maty.... powiedzmy.
    dobra, doginam do norauto....

  8. #8
    ViP Znawca Avatar Rigidigi
    Dołączył
    04 2006
    Mieszka w
    SB oraz WX..Y
    Auto
    166 Q2 2.5 V6, była 145 1.6TS, była 147 1.6TS
    Postów
    1,108

    Domyślnie

    Cytat Napisał marcins737
    na początek polecam wyśmienicie brzmiący wzmacniacz 4/3/2 kanałowy , polecam go do głosników przód i tył , pochodzi ze złotego okresu firmy Alpine a brzmienie ma wręcz powalające , cena w aukcji jest jak najbardziej dobra dla kupującego

    http://www.allegro.pl/ite..._oldschool.html
    Ja również za namową Marcina nabyłem taki wzmacniacz, tyle, że 80pln taniej niż w tej aukcji.

    Jak gra jeszcze nie wiem, na razie ufam Marcinowi na słowo. Czekam z montażem na zakup basu, żeby zrobić wszystko za jednym zamachem.

  9. #9
    mrutyś
    Gość

    Domyślnie

    To ja takie pytanko do "prezesa od CAR AUDIO" :roll: co myślisz na temat takiej jednostki sterującej
    http://www.megamedia.pl/monitor-samo...vc-kv-m706.php
    a jak nie taka to coś godnego uwagi w podobnych pieniądzach, z góry dzięki za zainteresowanie

  10. #10
    mrutyś
    Gość

    Domyślnie

    dzięki wielkie za info i zainteresowanie moim tematem

Podobne wątki

  1. Czy warto kupić 156 2.0TS
    Utworzone przez cesarz w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 29-06-2013, 18:46
  2. [Car Audio] MP3 Divx DVD - czy warto?
    Utworzone przez destikero w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 40
    Ostatni post / autor: 09-03-2008, 00:01

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory