Strona 1 z 4 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 33

Temat: Alfa Romeo GT

  1. #1
    hunter1985
    Gość

    Domyślnie Alfa Romeo GT

    Witam,
    Zastanawiam się nad kupnem AR GT, moj budżet ograniczony jest kwotą 32 tys. Chciałbym tez miec auto tanei w eksploatacji. Zastanawiam się nad silnikiem 1,9 JTD lub 2,0 JTS w którym byz zamontował gaz sekwencyjny. Które rozwiązanie według was jest lepsze? NA allegro kilka aut jest fajnych ale z tego co da sie zuwazyć to od handlarzy, boje się, że ich stan jest kiepski. Chciałbym dodać, że to będzie moj pierwszy samochód. Z góry dziękuję za pomoc i cenne uwagi.
    Karol

  2. #2
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar 100P
    Dołączył
    07 2009
    Mieszka w
    Kujawsko Pomorskie
    Auto
    AR GT 1.9 JTD DISTINCTIVE
    Postów
    489

    Domyślnie

    to musisz już wiedzieć, że 2.0 nie znosi gazu tego silnika sie nie gazuje. diesel będzie najrozsądniejszym rozwiązaniem-sam takowego posiadam. spalanie od 4.9 na trasie w górę. średnio 6L. co do kwoty którą dysponujesz to w Polsce nie kupisz tego modelu alfy w stanie bdb. praktycznie zawsze będą to alfy po dzwonach, cudowane i spawane sam szukałem to wiem. Proponuje Ci jechać do Niemiec i tam się porządnie rozejrzeć. nie kupować pierwszej lepszej tylko oblukać kilka egzemplarzy, wybrać najlepszy. oglądałem w Niemczech alfy i też były cudowane, także bierz ze sobą człowieka który się zna na blacharce, lakierowaniu i mechanice. pomorze Ci wyrwać coś dobrego. Zanim kupiłem swoją obejrzałem kilka innych GT. żadna nawet w części nie była w tak dobrym stanie jak moja, dlatego warto szukać.

  3. #3
    hunter1985
    Gość

    Domyślnie

    Przeglądałem strony z aukcjami samochodów w niemczech ebay.de, mobile.de, ceny są dużo wyższe niż w Polsce. Do 32 tyś nie kupię samochodu za granica, do tego dojdą opłaty ( akcyza, opłata skarbowa i inne(

  4. #4
    Użytkownik Alfa i Omega
    Dołączył
    08 2009
    Mieszka w
    Jaworzno
    Auto
    AR 166 3.2
    Postów
    489

    Domyślnie

    Moim zdaniem o Gt w takiej sumie jaka dysponujesz mozesz zapomniec chyba ze interesuje cie samochód który pochłania 90 % twojej pensji . a nie interesuje cie 156 po liftingu ??? taką juz kupisz spokojnie z motorem 2.4 175 koni

  5. #5
    hunter1985
    Gość

    Domyślnie

    Bardzo mnie zmartwiliście. Jeżeli Alfa to tylko GT. http://otomoto.pl/alfa-romeo-gt-1-9j...C15092802.html

  6. #6
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar 100P
    Dołączył
    07 2009
    Mieszka w
    Kujawsko Pomorskie
    Auto
    AR GT 1.9 JTD DISTINCTIVE
    Postów
    489

    Domyślnie

    Cytat Napisał hunter1985 Zobacz post
    Bardzo mnie zmartwiliście. Jeżeli Alfa to tylko GT. http://otomoto.pl/alfa-romeo-gt-1-9j...C15092802.html
    to widze, masz tak jak ja pogadaj z właścicielem tej GT. byc może to ta co do skory to wydaje się być troszke za bardzo skatowana jak na ten przebieg ale byc może nigdy nie była pielęgnowana. co do alfy to chyba wersja progression. nie ma navi, nie ma bose, nie ma kiery wielofunkcyjnej. brak ksenonu ze spryskiwaczami. jedyne co ma to skóra i parktronic. jak będziesz dzwonił to zapytaj o nr VIN. sprawdzisz sobie w Fiat eper, czy się wyposażenie zgadza. jeśli auto pochodzi z polskiego salonu to możesz przedzwonić do aso- byc może znają historię samochodu.
    Ostatnio edytowane przez 100P ; 15-09-2010 o 23:11

  7. #7
    Użytkownik Ogier Avatar Yerzo
    Dołączył
    10 2009
    Mieszka w
    -
    Auto
    Alfa Romeo GT 1.9 JTD 150KM Distinctive
    Postów
    173

    Domyślnie

    W tych pieniądzach bardzo ciężko będzie Ci znaleźć auto, które będzie całe. Sam zresztą porównałeś już sobie GT za granicą i w Polsce.

    Tutaj jest auto naszego kolegi z forum :
    http://otomoto.pl/alfa-romeo-gt-jedy...C14387775.html
    Widzę, że to aukcja komisu wystawiona na szybko bez żadnych informacji.
    Z tego co pamiętam to auto dosyć dobrze doinwestowane jeśli chodzi o naprawy.

  8. #8
    Użytkownik Romeo Avatar dakoolk
    Dołączył
    11 2009
    Mieszka w
    WPR
    Auto
    Modra Foka
    Postów
    693

    Domyślnie

    Przypadkiem w oko wpadła mi jeszcze taka: http://su.carservis.pl/index.php?inn...383557&id=6568
    Mieści się w cenie, choć nie wiem, czy nadal bierzesz pod uwagę JTS. Jej plusem MOŻE być to, żę od dilera (choć wiadomo, że nie zawsze)...
    Moja ex - teraz u kolegi "szybka"...

  9. #9
    Użytkownik Znawca Avatar rybakmj
    Dołączył
    04 2010
    Mieszka w
    Grajewo,podlasie
    Auto
    Kia Sportage 1.6 PB 177km
    Postów
    1,706

    Domyślnie

    Po pierwsze gratulacje za jednoznaczny wybór i dążenie do jego spełnienia.Po drugie ,tak jak przedmówcy piszą bież JTD.Diesle alfowskie to bardzo udane jednostki,mocne i zrywne,a także podatne na tuning.Jedynym mankamentem jest twoja kwota.Na dzień dzisiejszy nie kupisz pewnego auta w tej cenie.Poczekaj do nowego roku ,może wtedy prędzej.Tak czy siak ,nie rezygnój,tylko cierpliwie dąż do marzenia.Satysfakcja będzie wielka.

  10. #10
    hunter1985
    Gość

    Domyślnie

    Na razie mam czym jezdzić, poczekam cierpliwie.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory