Strona 1 z 7 1234567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 65

Temat: [Temat organizacyjny] Sylwester 2007/2008 BORKI

  1. #1
    wera
    Gość

    Domyślnie [Temat organizacyjny] Sylwester 2007/2008 BORKI

    Bry
    Jak zapewnie wszyscy wiedzą, 31 grudnia sa imieniny Sylwestra (Melanii też, ale to mniej istotne :wink: ). Knujemy z Pawłem już od jakiegoś czasu, i chyba udało się coś wyknuć


    Po kilku rozmowach zarówno wstępnych, jak i bardziej zaawansowanych przedstawiam plan Klubowej Zabawy Sylwestrowej Alfaholików 2007/2008 w Borkach.
    ( www.borki.pl )

    Ta daaaaam... poniżej wypociny.


    Cytat Napisał Wera
    Sent: Monday, September 10, 2007 10:50 AM
    Subject: dot. Sylwestra 2007/2008

    Dzień dobry,
    Zgodnie z dzisiejszą rozmową telefoniczną proszę o wycenę imprezy sylwestrowej dla ok. 40-50 osób, z podaniem kosztów noclegu i balu sylwestrowego.
    Koszty mogą być podane albo osobno, albo już konkretnie ile przypada na jedną osobę.
    Przyjazd nastąpiłby prawdopodobnie w sobotę, 29 grudnia popołudniu, wyjazd we wtorek, 1 stycznia.
    Proszę także o podanie planu balu, tj. przybliżenie menu (chodzi o rodzaj - czy zimny bufet, czy dania cieple) i ogolnie co wszystko jest wliczone w cenie.
    Poza tym interesuje nas rownież otoczenie ośrodka - czy posiadacie Państwo odpowiednią ilość miejsc parkingowych, jakiś plac manewrowy etc.
    Nasza grupa to klub zrzeszający miłośników marki Alfa Romeo - www.alfaholicy.org
    Jesteśmy ludźmi na poziomie i ze swojej strony zapewniamy kulturalne zachowanie i porządek.
    Serdecznie pozdrawiam
    Weronika Olejnik
    Cytat Napisał Borki
    Sent: Wednesday, September 12, 2007 1:58 PM
    Subject: Re: dot. Sylwestra 2007/2008

    Witam serdecznie,
    Bardzo przepraszam za zwłokę, ale przekazałam pani zapotrzebowanie szefowej kuchni i czekam na wycenę i propozycję.
    Oczywiście zrobiłam wstępną rezerwację i byłoby nam bardzo miło gościć Państwa.
    Nie mamy parkingu strzeżonego. Samochody stoją przy pawilonach, które są ogrodzone, brama jest zamykana na noc, i na terenie jest dozorca nocny - misjsca na pewno wystarczy.
    Natomiast mamy również duży parking, który można będzie wykorzystać jako plac manewrowy.
    Ceny i jadłospisy prześlę Państwu najprędzej jak to będzie możliwe.
    Łączę pozdrowienia.
    Elżbieta Szajewska
    Cytat Napisał Wera
    Sent: Thursday, September 13, 2007 8:45 AM
    Subject: Re: dot. Sylwestra 2007/2008

    Witam,
    serdecznie dziękuję za odpowiedź.
    Czy mogłaby Pani podać mi jeszcze ceny za noclegi? Może uda mi się wynegocjować jakiś rabat z racji większej ilości osób?
    Jeśli jest to możliwe, prosiłabym też o ewentualne zdjęcia ośrodka, przy czym szczególnie zależy mi na pokojach.
    Cytat Napisał Borki
    Sent: Friday, October 26, 2007 11:45 AM
    Subject: Re: dot. Sylwestra 2007/2008

    Witam ,
    Cena pokoju z rabatem dla Państwa - 80,00 zł / dobę za 2-osobowy pokój.
    plus opłata miejscowa 1,00 zł od osoby / dobę
    Zdjęcia pokoi i całego Ośrodka zobaczą Państwo na naszej stronie internetowej. www.borki.pl
    Pozdrawiam.
    Elżbieta Szajewska
    Cytat Napisał Wera
    Sent: Tuesday, October 30, 2007 8:39 AM
    Subject: Re: dot. Sylwestra 2007/2008

    OK, zatem poproszę tylko jeszcze szczegóły dotyczące wyżywienia i samej zabawy sylwestrowej (czy np. zespół jest organizowany przez Was i wliczony w cenę czy musimy go zamówic osobno etc.)
    Dziękuję!
    Weronika Olejnik
    Cytat Napisał Borki
    Sent: Wednesday, November 07, 2007 8:39 PM
    Subject: Re: dot. Sylwestra 2007/2008

    Witam ,
    Załączam menu Sylwestrowe.
    Szczegóły dotyczące wyżywienia i zabawy Sylwestrowej prosimy uzgadniać bezpośrednio z szefową Jadalni - organizatorką Balu - panią Małgorzatą Wiktorowicz
    Łączę pozdrowienia
    Elżbieta Szajewska
    Jadłospis Sylwestrowy z załącznika:


    Dania gorące:

    - rosół z pielemienami
    - bryzol po polinezyjsku, frytki , dwie surówki
    - potrawka po cygańsku
    - bigos
    - barszczyk czerwony z krokietem


    Przekąski zimne:

    - śledź w oleju z grzybkami i ogórkiem kiszonym,
    - śledź pod szubą
    - ozorki w galarecie z sosem tatarskim
    - jajko faszerowane z łososiem i kawiorem
    - sałatka jarzynowa,
    - sałatka makaronowa z brokułami i gorgonzolą
    - tatar
    - półmiski mięs pieczonych
    - szparagi w szynce
    - szczupak faszerowany,
    - pomidor, oliwki, chrzan, ćwikła,
    - owoce, ciasta
    - kawa, herbata, napoje,
    - szampan ( 1 butelka na 4 osoby )


    Muzyka mechaniczna - D.J.

    Koszt balu - 150,00 zł na 1-osobę
    W rozmowie telefonicznej z p. Wiktorowicz dowiedziałam się, że maksymalna liczba uczestników wynosi 60 osób, gdyż dwie dostępne w osrodku sale zostaną podzielone "funkcyjnie" (jedna jadalniana, druga taneczna). Do końca przyszłego tygodnia (najpóźniej 19.11.2007) mamy termin na określenie ilości uczestników.

    Koszty, jak widać powyżej, to 80 zł za dobę dla dwóch osób, czyli wychodzi po 40 zł od osoby. Do tego dochodzi koszt samego balu, w wysokości 150 zł od osoby (+ alkohol, jak zwykle na tego typu imprezach, we własnym zakresie).

    Z zapewnień p. Wiktorowicz wynika, że wspomniany przez nią w @ DJ obsługiwał u nich już niejedną imprezę, i, jak twierdziła, potrafi dobrze poprowadzić imprezę.

    Nie wiem o co jeszcze mam zapytać, żeby zapiąć całość na ostatni guzik - dlatego prosze o wszelkie sugestie i pytania, żebym mogła działać dalej - jest już listopad! ;-)

    Niebawem powstanie pewnie nowy temat, konkretnie do zapisów.
    Wtedy każdy określi w ile osób przyjedzie, i od kiedy do kiedy.

    Pozdrówki

  2. #2
    Kate
    Gość

    Domyślnie

    Przeczytałam uważnie program... i jako kobieta mam taką wątpliwość, którą według mnie warto było by przemyśleć.
    Wyjazd ma być 1 stycznia. Najprawdopodobniej doba hotelowa trwa do godziny 10-12. Jakoś nie wyobrażam sobie kierowców, którzy bawili się do białego rana (a po zlocie wiemy, że Alfaholicy umieją się bawić ) i wsiadają za kółko. Kto z nas będzie narażał swoje zdrowie i zdrowie bliskich? Na dodatek, tego dnia na drogach będzie multum policji.
    Może jednak warto by było zmienić przyjazd z 29.12 na 30.12, a wyjazd z 1.01 na 2.01. Zdaję sobie sprawę, że wiąże się to z braniem urlopu tego dnia, ale chyba lepiej "stracić" jeden dzień urlopu niż ryzykować? Zabawa - zabawą, ale rozsądek przede wszystkim.
    Co Wy na to?

    Pozro

    Kate

  3. #3
    Ferrari-1
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kate
    Przeczytałam uważnie program... i jako kobieta mam taką wątpliwość, którą według mnie warto było by przemyśleć.
    Wyjazd ma być 1 stycznia. Najprawdopodobniej doba hotelowa trwa do godziny 10-12. Jakoś nie wyobrażam sobie kierowców, którzy bawili się do białego rana (a po zlocie wiemy, że Alfaholicy umieją się bawić ) i wsiadają za kółko. Kto z nas będzie narażał swoje zdrowie i zdrowie bliskich? Na dodatek, tego dnia na drogach będzie multum policji.
    Może jednak warto by było zmienić przyjazd z 29.12 na 30.12, a wyjazd z 1.01 na 2.01. Zdaję sobie sprawę, że wiąże się to z braniem urlopu tego dnia, ale chyba lepiej "stracić" jeden dzień urlopu niż ryzykować? Zabawa - zabawą, ale rozsądek przede wszystkim.
    Co Wy na to?

    Pozro

    Kate

    Też mi się tak wydaje.

  4. #4
    wera
    Gość

    Domyślnie

    Słuszna uwaga
    Termin 29.12.-01.01. był podany orientacyjnie.
    Opcja jest taka, że każdy sam sobie wybiera, kiedy mu pasuje przyjechać i do kiedy zostać.
    Na przykład nie każdy będzie miał możliwość przyjechać już w piątek.
    Dlatego podczas zapisów będzie trzeba podać ilość osób i zakres (liczbę) dni pobytu.

    Podczas następnego kontaktu z ośrodkiem zapytam także o tą wspomnianą dobę hotelową - może w przypadku tak wyjatkowej imprezy jak Sylwester uda się nieco "uelastycznić" ramy godzinne

  5. #5
    AR_33
    Gość

    Domyślnie

    OK nie wiem jak inni, ale ja się zapisuję.
    Tak więc proszę mnie wciągnąc na listę startową :wink:
    AR_33 + LIDKA od 28.12.2007 do 02.01.2008

  6. #6
    wera
    Gość

    Domyślnie

    Noooo, pierwsza męska decyzja ;-)
    Ja się określę jutro, bo dziś konsultacja będzie z os. tow.

    No to niechaj się stanie lista obecności:


    1. AR_33 + LIDKA od 28.12.2007 do 02.01.2008
    2. Kate + Fred od 29.12.2007 do 02.01.2008
    3. Dagmara + Paweł od 29.12.2007 do 02.01.2008
    4. Mariusz i Mirka 30.12.2007 do 02.01.2008
    5. <miejsce na Twoją reklamę>




    Pozostało wolnych miejsc: 52

  7. #7
    Fred
    Gość

    Domyślnie

    Niech sie stanie

    Kate + Fred od 29.12.2007 do 02.01.2008

    Lets dance

    FRED

  8. #8
    Administrator Quadrifoglio Verde Avatar Piotriix
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    PL
    Auto
    Alfa psuje się w dniu zakupu i ten stan trwa aż do dnia sprzedaży.
    Postów
    7,468

    Domyślnie

    czy ktos widzial ten pensjonat na zywo?.do kiedy mamy czas?

  9. #9
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    11 2006
    Mieszka w
    Skawina/obok wsi Kraków
    Auto
    Alfa Romeo 145, 1.4T.S 1997r.
    Postów
    1,276

    Domyślnie

    Cytat Napisał piotriix
    czy ktos widzial ten pensjonat na zywo?.do kiedy mamy czas?
    Ktos sie wypowiadal, ze byl tam i ten osrodek jest bardzo niskiej klasy, a ten plac to popenkana plyta betonowa. Ogolnie nie byl polecany ten osrodek. Wyglad tego osrodka przypomina mi szkolne lata i czasy kolonii Ale niech sie inni wypowiedza jescze. Wglad do tego posta jest w temacie sylwestrowym ktory zalozylem. Jedzenie ktore tutaj podali tez nie wyglada zbyt atrakcyjnie. W tamtym roku na sylwestrze bylo kilka dan do wyboru i kazdy mogl sobie wybrac co chcial. To bylo duze udogodnienie. Nie atakujcie mnie, ja nic nie neguje tylko sie wypowiadam chodzi o to, zeby nie bylo pozniej niespodzianek na miejscu. Co by nie bylo to ja sie wstepnie pisze

  10. #10
    Fred
    Gość

    Domyślnie

    piotriix, przeciez wszystko bedzie zasypane sniegiem (chyba ze błotem ) wiec co za roznica?
    Wazne by bylo gdzie sie przespac i by bylo cieplo w pokojach.
    Reszte sobie zorganizujemy ... wszak golfowi spod ogona nie wypadliśmy :mrgreen:

    Zapisuj sie i nie marudz

    FRED

Podobne wątki

  1. Sylwester 2008 Alfaholików!!!
    Utworzone przez Kate w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 163
    Ostatni post / autor: 07-12-2008, 10:57
  2. [Temat organizacyjny] Spocik podkarpacie?
    Utworzone przez kubatron w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 26-10-2008, 23:27
  3. [Temat organizacyjny] Zdjęcia z zlotu 09-10.09.2006.
    Utworzone przez siwy144 w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 10-09-2006, 17:41
  4. [Temat organizacyjny] bydgoszcz ...
    Utworzone przez KUBAS w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 30-04-2006, 13:14

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory