Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Temat: Nowy sklep z gadżetami

  1. #1
    ViP Znawca Avatar Rigidigi
    Dołączył
    04 2006
    Mieszka w
    SB oraz WX..Y
    Auto
    166 Q2 2.5 V6, była 145 1.6TS, była 147 1.6TS
    Postów
    1,108

    Domyślnie Nowy sklep z gadżetami

    Powstał nowy sklep z oryginalnymi gadżetami AR.
    Ceny atrakcyjne szczególnie w porównaniu z alfisti.net.
    I przesyłka w normalnej cenie a nie 16euro..

    Italian Passion

  2. #2
    Emeryt Fachowiec
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Giulia 2.0 Turbo 200KM '17
    Postów
    2,169

    Domyślnie

    i polski support maja

  3. #3
    ViP Znawca Avatar Rigidigi
    Dołączył
    04 2006
    Mieszka w
    SB oraz WX..Y
    Auto
    166 Q2 2.5 V6, była 145 1.6TS, była 147 1.6TS
    Postów
    1,108

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tuti
    i polski support maja
    Bo to polski sklep jest :!: Założony przez jednego z nas.. Choć domena może zmylać 8)

  4. #4
    Advisor
    Gość

    Domyślnie

    Witam ponownie.

    Dziękuję za dobre przyjęcie sklepu. Chciałbym poinformowac, że w przyszłym tygodniu planujemy złożyc zamówienie na towar i do tego czasu jest możliwość bezpośredniego wpłynięcia na skład zamówionych towarów, czyli jeśli ktoś chce zapewnic sobie np. koszulkę danego typu XXL, to należy o tym dac znać, bo rozmiar typu XS czy XXL nie planujemy w pierwszym zamówieniu wielu.
    To samo dotyczy równiez butów, których nie wiem jeszcze, czy bierzemy wogóle - jeśli ktoś chce, to proszę o kontakt.
    Pozdrawiam,

  5. #5
    Emeryt Fachowiec
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Giulia 2.0 Turbo 200KM '17
    Postów
    2,169

    Domyślnie

    Advisor, gratuluje sklepu
    zalatwcie jakies maskotki bo bym chcial taka, o ile bedzie w rozsadnej cenie

  6. #6
    Advisor
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tuti
    Advisor, gratuluje sklepu
    zalatwcie jakies maskotki bo bym chcial taka, o ile bedzie w rozsadnej cenie
    A o jakich maskotkach myslisz? Planujemy jeszcze na pewno dodać modele Alf, ale to nie do końca maskotka. Zresztą - problem polega na tym, że producent na razie nie produkuje bardzo dużo gadżetów, a raczej ubrania. Podobno planują coś więcej i nawet w niedalekiej przyszłości, ale co i kiedy pozostaje w tajemnicy. Wszelkie propozycje mile widziane i na pewno wszystko bierzemy pod uwagę, ale wszystko zalezy od producenta. Dzięki za komentarz i pozdrawiam.

  7. #7
    Emeryt Fachowiec
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Giulia 2.0 Turbo 200KM '17
    Postów
    2,169

    Domyślnie

    np misia z napisem na koszulce I love alfa romeo czy cos
    bo bym se przyszyl do siedzenia pasazera, bo nie mam kgoos tam wozic hehe

  8. #8
    Administrator Quadrifoglio Verde Avatar Piotriix
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    PL
    Auto
    Alfa psuje się w dniu zakupu i ten stan trwa aż do dnia sprzedaży.
    Postów
    7,464

    Domyślnie

    a czy do naleczowa wezmiesz kurtki do pokazania? co prawda nas nie zapraszales ale ja sie wprosze bo mam niedaleko :mrgreen:

  9. #9
    Advisor
    Gość

    Domyślnie

    Po kolej:
    Tuti - Ok. Łapię temat Na razie nie widziałem nic takiego, niestety, ale jakbym zobaczył, to na 100% dodajemy, bo mi sie też temat podoba

    radek155 - Prosiłbym jeszcze czekać z płatnością ponieważ towaru fizycznie jeszcze nie mamy. Nigdy nie wiadomo - może zabraknie u producenta akurat to, co Ty zamówiłes i będzie klops. Proszę o szczyptę jeszcze cierpliwości, bo za chwilę - tydzień/półtora towar będzie Na 100% dam znać jak już jest, ale oczywiście możesz mi dac (w dowolny sposób - priv, tu, mail, tel.) znac co byś chciał zamówić, bym się upewnił, że na pewno będzie.
    Swoją drogą, co do płatności, czy też problemów, to jeśli jestes już na stronie AllPaya, kiedy problem się pojawia, to jest to problem u PKO/Inteligo bądż (mniaj prawdopodobne) u AllPay. Daj, proszę znać dokładnie jak i w jakim miejscu problem sie pojawia.

    piotriix - Biorę cały towar, co do tego olbrzymiego bagażnika SW się mieści, by ludziom pokazac :mrgreen:
    Co do przyjaźdu, to oczywiście również Wy jesteście bardziej niż zaproszeni. Nie ja tam organizuję, więc jako taki nie zaniedbałem obowiązku poinformowania, a myslałem, że ktoś to już robił od nas, bo taka była rozmowa z kolegą, ale może się nie rozumielismy? Tak czy inaczej - przyjedzcie wszyscy; my z W-wy ruszamy - mam nadzieję - z dłuższą kolumną, ale tez na miejscu można bezpośrednio. Nie powim jaka to trasa, bo nie pamiętam/nie znam, ale prosto jakoś to było - kierowac się na uzdrowisko 8)

    Pozdrawiam

  10. #10
    Advisor
    Gość

    Domyślnie

    Oki - mały OT, ale w nawiązaniu do postu powyżej od piotriix:
    w wątku pierwotnym o zlot w Nałęczowie jest i cennik oraz plan zajęc, więc bardzo Was proszę o wejście do tematu i czytania co i jak no i oczywiście zgłoszenia swojego udziału Proszę wziąść pod uwagę, że jeśli zostawicie zgłoszenie na ostatnią chwilę, nikt nie może gwarantować noclegu :!:
    http://www.alfaromeo.pl/phpBB/viewtopic.php?t=2831

Podobne wątki

  1. Sklepy Alfy z oryginalnymi gadżetami
    Utworzone przez Tuti w dziale Sklep
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post / autor: 14-05-2014, 08:41
  2. Świetnie wyposażony sklep z gadżetami Alfa Romeo
    Utworzone przez eclipse w dziale Sklep
    Odpowiedzi: 32
    Ostatni post / autor: 20-12-2012, 17:15
  3. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 09-03-2010, 20:22

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory