Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Temat: Polecam zaklad blacharsko-lakierniczy Setniewski

  1. #1
    Użytkownik Pirat drogowy
    Dołączył
    08 2008
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfa Romeo 166 3.0 24V Sport-tronic Rok produkcji: 1999
    Postów
    237

    Exclamation Polecam zaklad blacharsko-lakierniczy Setniewski

    Witam chciałbym polecić zakład zajmujący się blacharstwem jak i lakiernictwem Pana Setniewskiego , mieszczący se przy ulicy Krasińskiego 43 Warszawa, oddałem swoja uszkodzona Alfa 166 w poniedziałek , do wymiany był błotnik, lampa i zderzak, mimo dużej ilości aut , moja alfica była gotowa już w środę do odbioru, obdzwoniłem pól Warszawy i tutaj zaproponowano mi najlepsza ofertę , ba w cenie usługi wymiany błotnika +lakierowanie + wymiana lampy + naprawa i lakierowanie zderzaka , pomalowano mi tez nerki i uszczerbek lakieru na drzwiach , gdzie w innych zakładach liczyli sobie 1400zł za naprawę + 150zl za malowanie nerki , tu zapłaciłem za wszystko 1100zł , elementy są dobrze polakierowane i spasowanie, nie ma się do czego przyczepić , naprawdę polecam ten zakład.

    http://www.setniewski.pl/naprawy.html

  2. #2
    Użytkownik Ogier Avatar sagat
    Dołączył
    09 2009
    Mieszka w
    Piaseczno/Warszawa
    Auto
    AR Brera 3.2 v6 Q4 skyview
    Postów
    174

    Domyślnie

    Dzieki, przyda się. W najbliższym czasie mam zamiar pomalować mój tylni zderzak który już dwa razy ktoś mi nieźle objechał

  3. #3
    niedobroszek
    Gość

    Domyślnie

    super dzięki za cynk & dawajcie dalej znaki jak następne wizyty wypadły & zadowolenie z usług...

  4. #4
    ZdzisławD.
    Gość

    Domyślnie

    Dołączam się do dyskusji, jednak na zasadzie polecenia warsztatu, z którego ja korzystam o ile wymaga tego sytuacja. Zakład mieści się na Bródnie na ul.Liwskiej 2 (róg Wysockiego, w budynku ASO Mazda). Zakład ma własny transport w przypadku, gdy nasz samochód doznał takiego uszczerbku, że sam nie jest tam wstanie dotrzeć. Za naprawę możemy rozliczyć się bezgotówkowo w przypadku, gdy korzystamy z ubezpieczenia, oczywiście nie ma problemu z samochodem zastępczym. Odnośnie zakresu prac jakie tam można wykonać polecam odwiedzenie strony www.sztukalakierowania.pl A teraz fakty, z życia wzięte. Zakład też poleciła mi osoba, która naprawiał u nich auto. W związku ze specyfiką usług jakie oferuje nie liczyłem, że zbyt szybko z tej oferty skorzystam. No ale się przeliczyłem. Nie przypuszczałem, że na mojej Alfie stojącej spokojnie na czerwonym świetle późnym wieczorem, będzie miał ochotę zaparkować Citroen z wesołym kierowcą, który według wskazania alkomatu miał prawie 2 promile dodatkowej substancji w wydychanym powietrzu. Po pierwszym szoku, zadzwoniłem na Liwską pod całodobowy numer ich pomocy. Na lawetę czekałem nie całe 40 minut, co przy odległości jaka mnie dzieliła od warsztatu było czasem wielce mnie zadowalającym. Zdziwienie moje wzbudziło, że laweta przyjechała z samochodem zastępczym. Wszelkie formalności trwały 10 minut. Coś prawie jak w reklamie PZU, tyle że tu było to w realu. Naprawa trwała prawie 10 dni, ale uszkodzenia były jakie były. Samochód po odbiorze spisuje się idealnie, pomimo uszkodzeń jakie nastąpiły nic nie ściąga, nic nie piszczy. Lakier dobrany idealnie. Nie widać najmniejszej różnicy. Samochód wyglądał jakby nic mu się nie przytrafiło.

  5. #5
    Użytkownik Rowerzysta Avatar GhostRider
    Dołączył
    04 2010
    Mieszka w
    WPI
    Auto
    ....
    Postów
    396

    Domyślnie

    ja bym ci to zrobił za 800 zł
    Serwis Samochodów Włoskich Mr.Alfa
    ALFA ROMEO LANCIA FIAT ABARTH MASERATI FERRARI
    TEL.515-428-547
    Rembertów ul.Górna 1 05-555 Tarczyn

    https://serwis-samochodowy-mralfa.business.site/

    https://www.facebook.com/profile.php?id=61550785227458

  6. #6
    klaudiusz76
    Gość

    Domyślnie

    Oooooooo bardzo ciekawe info ..... wypadku nie miałem ale nadkola mam do roboty i jakieś tam ryski, więc może skorzystam, tyle że nie wiem z którego

  7. #7
    Ankapoznan2
    Gość

    Domyślnie

    Mam parę pytań odnośnie sztukilakierowania.pl Z tego co doczytałam na kilku forach, ale jako podstawę nie ukrywam, że brałam opinię na niniejszym forum, zakład ogólnie rzecz biorąc jest chwalony. Dodatkowo znalazłam informację na ich stronie, iż otwierają sieć lakierni w całej (?) Polsce, spis miast jest na stronie dosyć imponujący.... Jednak mam pytanie szczególnie do osoby posiadającej nick ZdzisławD. bo z Twojego postu wynika jasno, że naprawiałeś tam auto. Czy wiesz może jak sprawa wygląda od strony technicznej-na stronie jest informacja, że załatwiają wszystko z ubezpieczycielem. OK, ale tak jak w moim przypadku naprawa będzie z OC sprawcy, wiem, że ze waględu na wiek auta nie mam co myśleć przynajmniej w przypadku pewnych części o nowych cześciach, jednak czy w takim przypadku mogę liczyć na cześci nowe "ale nie oryginalne" czy też jak podejmę decyzję to założą mi uzywki (konkretnie, czy muszę założyć nowe, czy też mam do wyboru używane). Wiesz jak w takim przypadku sprawa wygląda? Bo znajomy ma parę klamotów w idealnym stanie do takiej Alfy jak moja u siebie na szrocie i chętniej wykorzystam ewentualnie te od niego. Ale czy oni na taki układ idą? Po drugie, jak wyglada sprawa samego warsztatu-oni tylko dają markę i powiedzmy "kontrolę jakości" czy warsztaty są ich (wykonawca czy podwykonawca) Wiem, że odnosnie terminów oczekiwania niestety nic mi nie powiesz, bo i tak Twój przypadek to był w Warszawie, a mnie interesuje Poznań....
    Ostatnio edytowane przez Ankapoznan2 ; 14-12-2011 o 12:10 Powód: "czeski błąd"

  8. #8
    frixfrot
    Gość

    Domyślnie

    Ciekawe kiedy admini w ogóle zablokują hasło sztukalakierowania itd., bo poziom natrętności ich reklamy na tym forum, przechodzi wszelkie granice.

  9. #9
    Ankapoznan2
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał frixfrot Zobacz post
    Ciekawe kiedy admini w ogóle zablokują hasło sztukalakierowania itd., bo poziom natrętności ich reklamy na tym forum, przechodzi wszelkie granice.
    ???? Sorry zadałam pytanie na które jeszcze nie otrzymałam odpowiedzi, gdzie tu reklama??? Nie rozumiem za bardzo jaki sens maja posty na zasadzie polecam, odradzam czy coś w tym stylu, skoro jak ktoś napisze polecam, a tak jak ja miałam pewne wątpliwości i prosiłam o sprecyzowanie paru spraw to od ręki jest, że reklama....wyłączyć taka możliwość i po problemie, tylko jaki sens wtedy ma forum? Pogaduszek o pogodzie? Opisów jak zamontować lub naprawić własnoręcznie? Bo pytania o pomoc w znalezieniu czegoś tracą sens...Nawet jak gdzieś coś zrobię i będę chciała się pochwalić to też nie ma to sensu, bo jak podam gdzie to robiłam albo coś kupiłam to też reklama....A tak swoją drogą to sprawa mojego pytania straciła już sens, bo wszystko mam załatwione. Szkoda, że nie mogłam skorzystać z pomocy "macierzystego" forum, ale pal licho... Ze względu aby nie być posądzana o reklamę nie napiszę co i jak :-)

  10. #10
    Devil
    Gość

    Domyślnie

    Ja z kolei polecam kolesia z Kielc. Kiedyś robiłem u niego progi i byłem naprawdę zadowolony. Widać, że zna się na rzeczy, a do tego jest bardzo spoko. Polecam. Kontakt można znaleźć na stronie http://lakiernik-blacharz.pl/
    Polecam:]

Podobne wątki

  1. Zakład blacharsko-lakierniczy - Łódź i okolice
    Utworzone przez lukasb4 w dziale Łódzkie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 24-06-2014, 10:41
  2. Zakład Blacharsko Lakierniczy Staszów i okolice
    Utworzone przez albert51 w dziale Świętokrzyskie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 14-04-2014, 18:35
  3. Dorby zaklad w okolicach lublina AR 147
    Utworzone przez Avari w dziale LPG Zone
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 28-03-2012, 10:40
  4. Zakład blacharsko-lakierniczy godny polecenia, macie jakieś namiary?
    Utworzone przez klaudiusz76 w dziale Warmińsko-mazurskie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 12-01-2012, 21:46
  5. Serwis ASO blacharsko-lakierniczy
    Utworzone przez marekkijonka w dziale Małopolskie
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 24-01-2011, 19:35

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory