Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Temat: Chip Tuning - Rzeszów/Zamość okolice

  1. #1
    Użytkownik Romeo Avatar Zonkil
    Dołączył
    10 2010
    Mieszka w
    Lubaczów/Berlin
    Auto
    Gokart 2.0 TB V6
    Postów
    799

    Domyślnie Chip Tuning - Rzeszów/Zamość okolice

    Tak jak w tytule, szukam ludzi którzy zajmują się tym w miarę profesjonalnie lub wgrywają sprawdzone virusy od profesjonalistów typu V-Tech. Lub jeśli jakiś forumowicz miałby sprzęt do zrobienia takiej modyfikacji.
    Do zavirusowania mam AR 147 1.9 8V 115KM i z tego co wyczytałem na forum to szału nie ma z możliwościami ale te 25KM/70NM da się wyciągnąć.

    Z góry pisze, że nie chciałbym wydać teraz na to 2 tyś bo dopiero na wiosnę zamierzam zmienić IC, wydech i może jeszcze kilka rzeczy i wtedy pojechać do najprawdopodobniej V-Tech'a jeżeli nigdzie bliżej nikogo nie znajde.

    Aha, tak czy siak do Rzeszowa, Zamościa czy Przemyśla mam ~100 km a do Krakowa <300km

    Pozdawiam
    Tomasz

  2. #2
    WaWeR
    Gość

    Domyślnie

    Z tego, co słyszałem, to całkiem przyzwoicie robią w at2000 w Rzeszowie i mają w miarę przystępne ceny. zadzwoń i popytaj...
    Podaję namiary http://www.at2000.pl/

  3. #3
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar weloo
    Dołączył
    12 2008
    Mieszka w
    Rzeszów, Poland
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce
    Postów
    607

    Domyślnie

    AT2000 to porazka, widzialem co zrobili w 166 jtd CF3 to bym sie wstydzil za takie cos kase wziac
    założyli box-a podnosząc moc o kilkanaście KM powodując zasłonę dymną i check engine na desce
    po podłączeniu do FES pokazało błąd czujnika doładowania i ciśnienia paliwa, pod odpięciu boxa, profilaktycznym wyczyszczeniu czujnika ciśnienia doładowania (bo nie był strasznie zasyfiony) i skasowaniu błędów - wszystko wróciło do normy, a z tego co słyszałem od właściciela tej 166 to twierdzili że turbina jest walnięta i dlatego te tak się zachowuje.
    Ostatnio edytowane przez weloo ; 22-10-2010 o 09:12

  4. #4
    Użytkownik Romeo Avatar Zonkil
    Dołączył
    10 2010
    Mieszka w
    Lubaczów/Berlin
    Auto
    Gokart 2.0 TB V6
    Postów
    799

    Domyślnie

    A może jest jakiś forumowicz który miałby sprzęt do wgrania nowej mapy z tych okolic?
    Ewentualnie ile kosztowało by takie urządzenie? Coś czytałem na temat KPW2000+ ale nie bardzo sie orientuje jak tym sie posługiwać.
    Ile by takie coś mniej więcej kosztowało i jakie ma możliwości?

  5. #5
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    12 2008
    Mieszka w
    Ostrów Wielkopolski
    Auto
    Seat Leon FR
    Postów
    618

    Domyślnie

    Skoro chcesz na wiosen robić IC, Wydech to po co teraz robić program ? Dwa razy wywalone siano w błoto bo po założeniu gratów i tak będzie trzeba zrobić ponownie program. Odpuść teraz sobie i tak idzie zima, na wiosnę polecisz po całości. Oczywiście to moje zdanie

  6. #6
    Użytkownik Romeo Avatar Zonkil
    Dołączył
    10 2010
    Mieszka w
    Lubaczów/Berlin
    Auto
    Gokart 2.0 TB V6
    Postów
    799

    Domyślnie

    Dlatego też szukam kogoś kto mi wgra to małym kosztem a nie od razu lecę do v-tech'a czy masters tuning.
    Trochę poczytałem i wiem, że co niektórzy forumowicze sami wgrywają sobie mapy czyli 1. nie jest to zbyt trudne 2. można dostać w cywilizowanej cenie mapy co skutkuje tym, że kosztów nie trzeba liczyć w tysiącach a setkach.
    Fakt może nie jest to aż tak bezpieczne i optymalne dla silnika jak tradycyjne strojenie przez profesjonalistę ale również nie wyjebie od razu silnika.

    Z tego też powodu prosiłbym o info dotyczące ludzi którzy mogli by coś takiego zrobić w mojej okolicy lub co by było dla mnie bardziej pożądane wytłumaczyć jaki sprzęt+oprogramowanie jest potrzebny (najlepiej jakieś konkretne linki) i ewentualnie jak to zrobić.

    Pozdrawiam
    Tomasz

  7. #7
    Użytkownik Znawca Avatar rybakmj
    Dołączył
    04 2010
    Mieszka w
    Grajewo,podlasie
    Auto
    Kia Sportage 1.6 PB 177km
    Postów
    1,706

    Domyślnie

    Kolin-przyjacielu można i teraz zrobić program tylko u dobrego tunera,bo dobry tuner,po zamontowaniu IC czy wydechu zrobi ci korekte za free ewentualnie za nieznaczną kwotę.

  8. #8
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    12 2008
    Mieszka w
    Ostrów Wielkopolski
    Auto
    Seat Leon FR
    Postów
    618

    Domyślnie

    przeważnie korekta kosztuję połowę ceny programu, przynajmniej tak u mnie się cenią.
    Cytat Napisał zonkil90 Zobacz post
    można dostać w cywilizowanej cenie mapy co skutkuje tym, że kosztów nie trzeba liczyć w tysiącach a setkach.
    Fakt może nie jest to aż tak bezpieczne i optymalne dla silnika jak tradycyjne strojenie przez profesjonalistę ale również nie wyjebie od razu silnika.
    Tego już wogóle nie polecam, jeden kolega tutaj z forum robił auto i jednego magika właśnie w podobny sposób opisany przez ciebie, wszystko wyszło jakoś dziwnie. Po opiniach osób znających się na rzeczy zrobił profi program. Jako coś robić to porządnie albo wcale. To tylko moje zdanie oczywiście

    Takie homo nie wiadomo co wgrasz za jakieś 500-600zł. Lepiej kupić IC już na wiosnę

  9. #9
    wojtekml
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kolin Zobacz post
    przeważnie korekta kosztuję połowę ceny programu, przynajmniej tak u mnie się cenią.

    Tego już wogóle nie polecam, jeden kolega tutaj z forum robił auto i jednego magika właśnie w podobny sposób opisany przez ciebie, wszystko wyszło jakoś dziwnie. Po opiniach osób znających się na rzeczy zrobił profi program. Jako coś robić to porządnie albo wcale. To tylko moje zdanie oczywiście

    Takie homo nie wiadomo co wgrasz za jakieś 500-600zł. Lepiej kupić IC już na wiosnę
    Tutaj temat o chipowaniu przez nie-profesjonalistę za "parę stówek" oraz porównanie do profesjonalisty. Polecam zapoznać się z tym przykładem i wyciągnąć odpowiednie wnioski.
    Pozdrawiam
    http://www.forum.alfaholicy.org/tuni...insoft_pl.html

  10. #10
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    12 2008
    Mieszka w
    Ostrów Wielkopolski
    Auto
    Seat Leon FR
    Postów
    618

    Domyślnie

    wojtek właśnie o twój przykład mi chodziło

Podobne wątki

  1. AT Tuning Rzeszów
    Utworzone przez Andreus1979 w dziale Tuning mechaniczny
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 17-04-2010, 12:37
  2. [146] Chip tuning
    Utworzone przez Michele87ar w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 25-03-2009, 19:49
  3. Zamość lub okolice, gdzie najlepsi mechanicy dla Alfy?
    Utworzone przez Qki w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 25-12-2008, 10:26
  4. Chip tuning- okolice Wrocławia
    Utworzone przez b.piotrus w dziale Tuning mechaniczny
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 26-08-2008, 13:06

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory