Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Czy warto kupić 155 1,9

  1. #1
    tomkap
    Gość

    Domyślnie Czy warto kupić 155 1,9

    Czy warto polecic taka alfę człowiekowi po 60-tce. Sam raczej nic nie zrobi przy niej, ale też będzie jezdził do pracy jednie 4km dzienne.Chce kupic diesla i właśnie tak alfa jest w okolicy do kupienia za 3000zł i jest podobno całkowicie sprawna.Mam jednak obawy czy sobie poradzi z autkiem, które zbiera najgorsze noty na świeci pod względem awaryjności, w co ja oczywiście do końca nie wierzę. Może lepiej niech kupi fiata tipo?

  2. #2
    grzelutek
    Gość

    Domyślnie

    Może lepiej niech Tipówkę weźmie,bo jakby co z Bellą to pretensje będzie miał do Ciebie.Miejsca tyle samo w środku,a widoczność do tyłu lepsza,to sobie gościu szybciej poradzi.

  3. #3
    wisiol
    Gość

    Domyślnie

    Co do silnika to złego słowa na niego nie dam powiedzieć. Bezawaryjny, ekonomiczny i wystarczająco dynamiczny

  4. #4
    Użytkownik Alfista Avatar lesio146
    Dołączył
    12 2006
    Mieszka w
    SZAMOTULY(PYRLANDIA)
    Auto
    159 JTDm ; 156 V6 Qsystem
    Postów
    4,427

    Domyślnie Re: Czy warto kupić 155 1,9

    Cytat Napisał tomkap
    Czy warto polecic taka alfę człowiekowi po 60-tce. Sam raczej nic nie zrobi przy niej, ale też będzie jezdził do pracy jednie 4km dzienne.Chce kupic diesla i właśnie tak alfa jest w okolicy do kupienia za 3000zł i jest podobno całkowicie sprawna.Mam jednak obawy czy sobie poradzi z autkiem, które zbiera najgorsze noty na świeci pod względem awaryjności, w co ja oczywiście do końca nie wierzę. Może lepiej niech kupi fiata tipo?
    zakup diesla z mysla o oszczednej jezdzie na dystansie 4 km to raczej nie jest najlepszy pomysl.na takie zadania to CC jest lepszy :wink:
    Były inne wcześniej. Teraz 159 i 156 oraz 155 do sprzedania.

Podobne wątki

  1. 156 FL - Warto kupić ?
    Utworzone przez Pucek-159 w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 12-12-2013, 15:46
  2. Czy warto kupić?
    Utworzone przez Bodzio w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 26-10-2010, 13:53
  3. [145] Czy warto kupić?!
    Utworzone przez wontly w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 31-12-2007, 20:07

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory