Strona 17 z 49 PierwszyPierwszy ... 789101112131415161718192021222324252627 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 161 do 170 z 483

Temat: [Temat organizacyjny] 3-4 DNIOWY ZIMOWY ZLOT ALFAHOLIKÓW + S

  1. #161
    Maniek
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał rafjan2
    A ja chciałbym zapisać jeszcze 2 osoby nie z klubu. Jeśli można oczywiście.
    Już są zapisane ale narazie w internacie,bo tylko tu sa narazie miejsca

  2. #162
    ViP Znawca Avatar Rafał
    Dołączył
    02 2006
    Mieszka w
    Kozy k/Bielsko-Biała
    Auto
    164 Q4 , Giulietta QV, 164 - 2 szt , Alfa Galaxy / BUSSO Stelvio Super 280KM/ Spider ph2
    Postów
    1,627

    Domyślnie

    Cytat Napisał Rafał
    ...i dodam jeszcze ,że do 20.10.2006 prosze okreslic sie kto chcebrac udział w atrakcjach!
    W poprzedniej anonimowej ankiecie zdecydowana wiekszość opowiedziała sie za atrakcjami , teraz osobiscie każdy kto chce aby takowe atrakcje były prosze o deklaracje! np; (Rafał-wariant 2!)
    Jeśli bedzie mniej niż 30 chetnych to koszt atrakcji bedzie wysoki- podałem koszty dla 50 osobowej grupy
    jesli bedzie odpowiednia ilość chetnych to wpłaty trzeba bedzie dokonac do końca miesiaca, ale to zalezy od ilosci chetnych!
    Pozdrawiam!

  3. #163
    ViP Znawca Avatar Rafał
    Dołączył
    02 2006
    Mieszka w
    Kozy k/Bielsko-Biała
    Auto
    164 Q4 , Giulietta QV, 164 - 2 szt , Alfa Galaxy / BUSSO Stelvio Super 280KM/ Spider ph2
    Postów
    1,627

    Domyślnie

    Wysłany: 2006-11-13, 20:46


    --------------------------------------------------------------------------------

    UWAGA!!!
    Jeśli do 20 niebede miał potwierdzenia ilości osób na atrakcje to firma integracyjna nie bedzie nam uswietniac sylwka- Do 20 muszą dostać od nas 100% deklaracje na atrakcje!!!

  4. #164
    ViP Znawca Avatar Rafał
    Dołączył
    02 2006
    Mieszka w
    Kozy k/Bielsko-Biała
    Auto
    164 Q4 , Giulietta QV, 164 - 2 szt , Alfa Galaxy / BUSSO Stelvio Super 280KM/ Spider ph2
    Postów
    1,627

    Domyślnie

    W związku z brakiem zainteresowania atrakcjami na sylwestrowy zlot , musze OGŁOSIĆ że firma integracyjna nie bedzie nam uświetniać sylwestra.
    Oprócz KINGI nikt nie potwierdził chęci udziału w atrakcjach.
    Proszę juz nie przesyłac ewentualnych zaliczek za atrakcje sylwestrowe!
    Tym samym ja wycofuje swój udział w zlocie sylwestrowym!!!
    Pozdrawiam wszystkich i życze miłej zabawy!!!

  5. #165
    Maniek
    Gość

    Domyślnie

    Widzę Rafał że zostałem wyruchany,pisałes kiedyś żeby ktoś Ci pomógł w organizacji Sylwka,zgodziłem sie,a Ty się wycofałeśZałatwiałem lokal,kolacje i pokoje.wydaje mi się że w żadnym lokalu nie jest tak na Sylwestra żeby zamawiać sobie jedzonko i picie z jadłospisu który jest w karcie. Podobało mi sie kiedyś jedno zdanie rzecznika gen.Jaruzelskiego czyli Urbana"rząd się sam wyżywi" i ja też sobie dam radę.Teraz Ci co się zapisali są w rozdrozu.Zaznaczam,że jeżeli ktos przeleje pieniądze to kwit z kantoru będzie na stole,jeżeli chodzi o pierwsza kolację to szef lokalu przedstawi kalkulację,a jeżeli chodzi o hotel to zbieramy tylko za pierwszą noc żeby czesi mieli gwarancję że ktos przyjedzie a na następne noce każdy zapłaci sobie sam i weżmie rachunek jak będzie potrzebować,ja nic z tego nie mam,mam tylko straty że tam jeżdże,dzwonię i załatwiam,ale skoro podjąłem się czegoś to lubię to dokończyć,zostawiam to wszystkim do przemyslenia.

  6. #166
    Maniek
    Gość

    Domyślnie

    UWAGA,UWAGA, WNIMANIE,WNIMANIE, FIGYELEM,FIGYELEM, ACHTUNG,ACHTUNG, ANTTENSION,ATTENSION, POZOR,POZOR.

    Został jeszcze tydzień na wpłaty na Sylwestra,narazie konto Gosi jest puste,zaznaczam że to nie jest konto jakiejs parti,jakiejś telewizji "pulsującej",czy jakiegos "prawdziwego" radia.Czekamy tylko do 28 i zamykamy konto i listę

  7. #167
    ViP Znawca Avatar Rafał
    Dołączył
    02 2006
    Mieszka w
    Kozy k/Bielsko-Biała
    Auto
    164 Q4 , Giulietta QV, 164 - 2 szt , Alfa Galaxy / BUSSO Stelvio Super 280KM/ Spider ph2
    Postów
    1,627

    Domyślnie

    Rozumiem cie!! Maniek ale sam widzisz że nikt niechce atrakcji do 20 miałem dac odpowiedz firmie integracyjnej , jest 21 i co ? tylko kinga potwierdziła chec to co dla 2 osób bede targał sprzet i wszystko !!!
    i niestety jak cos organizować jesli wszyscy nie maja ochoty choćby potwierdzic checi udziału w atrakcjach!!!
    Ja organizujac cos musze byc słowny od dawna było wszystko dokładnie rozpisane i podane terminy koszty i wogóle wszystko- przykro jest ale tak sobie zażyczyli uczestnicy!!!
    Nieda sie robić nic na siłe!!!
    Zwłaszcza z zależało mi na statucie prawnym alfaholków gdyz firma integracyjna wystawia rachunki za atrakcje!!!
    Pozdrawiam!!!

  8. #168
    Maniek
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Rafał
    Rozumiem cie!! Maniek ale sam widzisz że nikt niechce atrakcji do 20 miałem dac odpowiedz firmie integracyjnej , jest 21 i co ? tylko kinga potwierdziła chec to co dla 2 osób bede targał sprzet i wszystko !!!
    i niestety jak cos organizować jesli wszyscy nie maja ochoty choćby potwierdzic checi udziału w atrakcjach!!!
    Ja organizujac cos musze byc słowny od dawna było wszystko dokładnie rozpisane i podane terminy koszty i wogóle wszystko- przykro jest ale tak sobie zażyczyli uczestnicy!!!
    Nieda sie robić nic na siłe!!!
    Zwłaszcza z zależało mi na statucie prawnym alfaholków gdyz firma integracyjna wystawia rachunki za atrakcje!!!
    Pozdrawiam!!!
    Czytałem że Kinga potwierdziła swoją chęć na udział w imprezach bo obiecała tez przywieżć flądry i mewki z pomorza oraz poprawiny w swoim apartamencie,haha

  9. #169
    rafjan
    Gość

    Domyślnie

    sorki dopiero teraz dorwalem sie do kompa i ustalilem wszystko. Jest juz raczej za pozno ale wariant 3 dla 4 osob.

  10. #170
    aganor
    Gość

    Domyślnie

    Wypadłem trochę z obiegu, z kim mogę na PW, żeby dokładnie omówić sprawę sylwka i należności??

Podobne wątki

  1. Zimowy Spot 2-dniowy (12-13.12.2015)
    Utworzone przez Gracekk w dziale Dolnośląskie
    Odpowiedzi: 119
    Ostatni post / autor: 15-12-2015, 11:12
  2. [Temat organizacyjny] moze zlot i grill u mnie w czerwcu sob
    Utworzone przez cobra82_82 w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 38
    Ostatni post / autor: 28-04-2008, 13:58
  3. [Temat organizacyjny] Zlot zamykający sezon w sierpniu bądź
    Utworzone przez Tuti w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 46
    Ostatni post / autor: 30-01-2007, 22:28
  4. [Temat organizacyjny] SPARWY ORGANIZACYJNE- ZLOT W BIELSKU-
    Utworzone przez Paweł156 w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 14-09-2006, 15:15
  5. [Temat organizacyjny] ZLOT 1-2 LIPCA, POD WŁOCŁAWKIEM - ZAPI
    Utworzone przez Tuti w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 71
    Ostatni post / autor: 29-06-2006, 22:08

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory