Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Temat: ZAKUP Alfa Romeo 159 JTDm 150KM

  1. #1
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Czarny_28
    Dołączył
    11 2010
    Mieszka w
    Dębica RDE - podkarpackie
    Auto
    AR 159 SW, Progression, Nero Oceano, 1.9 JTDm 16V, 2006r.
    Postów
    6,824

    Domyślnie ZAKUP Alfa Romeo 159 JTDm 150KM

    Witam.

    mam zamiar kupic 3-4 letnia AR 159 JTDm 150 KM sedan.Z tego co sie orjentowalem przebiegi takich aut wahaja sie pomiedzy 90 tys a 160 tys(czy jest to duzo jak na alfe,chodzi mi o ta gorna granice??)i czy moga wystepowac przy takich przebiegach jakies wieksze awarie??Nigdy nie mialem do czynienia z alfa i chcialem zapytac o jakies rady.Duzo ludzi straszy mnie tym ze jest to alfa odradzajac mi jej zakup i namawia do zakupu niemieckiego dziadostwa ktore mi sie nie podoba,a w 159 zakochalem sie jak tylko ja zobaczylem.Mam przedewszystkim takie pytanie do uzytkownikow-jak sprawuja sie te samochody??Chodzi mi o awaryjnoisc??Slyszalem ze alfa zerwala juz ze zlym wizerunkiem i jest juz calkiem dobrze.Na co polecilibyscie mi abym zwrocil uwage kupiujac to auto??Oczywiscie mam zamiar przed zakupem pojechac autem na pelna sciezke diagnostyczna do ASO(z tego co sie dowiedzialem jest to koszt 300 zl wiec nie jakies wielkie pieniadze).Do tej pory jezdzilem peugeotem 307 HDI i nie mialem zadnych problemow a duzo ludzi tez jeczy na francuzy.Prosze o jakies podpowiedzi.Pozdrawiam.Piotrek

  2. #2
    Użytkownik Znawca Avatar krawat
    Dołączył
    11 2009
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    AR 155v6; AR Stelvio Q
    Postów
    1,003

    Domyślnie

    2 raz mi sie już udało!!
    Nie ten dział
    Poszukaj tych informacji o tam:

    159 [zobacz temat]

Podobne wątki

  1. zakup Alfa Romeo 147 1.9 JTDm 150km 2006r - proszę o opinie
    Utworzone przez emperror84 w dziale 147
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 07-06-2012, 12:16

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory