Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: alfa miekka jak koza

  1. #1
    1etnies1
    Gość

    Domyślnie alfa miekka jak koza

    panowie doradzcie z przodu mam alfe miekka strasznie szoruje nawet ta plastikowa plyta na podbiciach co to moze byc?? boje sie o miske

  2. #2
    Paweł156
    Gość

    Domyślnie

    tez miałem strasznie miekką, seryjne amortyzatory juz swoje przeszły i wymieniłem na nowe kayaba i jest o wiele lepiej. Mam jescze seryjne sprezyny wiec auto nie jest tak twarde jak bym chciał ale juz tak nie nurkuje
    na wiosne planuje zamontowac sprezyny eibacha -30mm i mam nadzieje ze sie tez troche utwardzi.
    Osłony silnika juz dawno nie mam

    Pozdrawiam

  3. #3
    1etnies1
    Gość

    Domyślnie

    nioo ale eibach -30 jeszcze nizem mi ja zrbi zamierzam wziasc bilsteiny a mysle nad sprezynkami chodz wychodzi mi po trzepance ze morki za na 80%

  4. #4
    Paweł156
    Gość

    Domyślnie

    Mi wychodzilo ze amory mam z przodu na 74%(wymieniłem jak spadło do 65%) a z tyłu na 82%. Ale i tak byly cholernie miekkie. Na trzepaczce wychodzi tylko sprawnosc amora a nie jego twardosc.

  5. #5
    drugimarcin
    Gość

    Domyślnie

    w alfach po sprawdzeniu amorkow zawsze duzo pokazuje bo dodatkowo trzyma dosc sztywny stabilizator, rozejrzyj sie za amorkami, jest w czym wybierac.

  6. #6
    selespeed1
    Gość

    Domyślnie

    Mi na tarce przed skrzyżowaniem przednie koła podskakują a na trzepaczce wyszło że wszystko wporzo. Głupi już jestem, bo właśnie chciałem kupić nowe amory ;//

  7. #7
    Marcino 156
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Paweł156jtd
    tez miałem strasznie miekką, seryjne amortyzatory juz swoje przeszły i wymieniłem na nowe kayaba
    Mam taki sam zestawik na przodku jak najbardziej polecam, jest bardziej sztywno z jednoczesnym zachowaniem komfortu.

Podobne wątki

  1. mata miekka czy twarda
    Utworzone przez Raf2pp w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 21-06-2010, 21:08
  2. [155] miekka manetka
    Utworzone przez PANCERZ 155 w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 06-12-2007, 18:55

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory