Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: Alfa Romeo 145 TS

  1. #1
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar cherrybloss
    Dołączył
    07 2010
    Mieszka w
    Piła/Kraków
    Auto
    inna marka
    Postów
    24

    Domyślnie Alfa Romeo 145 TS

    Witam wszystkich zarażonych

    Po nowym roku przymierzam się do zakupu mojego pierwszego samochodu. Forum śledzę już od dawna, jednak wybór samochodu nie był oczywisty. Po pierwsze ograniczony budżet ( ok. 6000 ). Rozważałem Corse, Punto, Astre, Corolle, a jednocześnie od momentu, kiedy miałem okazję trochę pojeździć AR 156, wręcz się zakochałem i w końcu (może zrobię największą głupotę w życiu) ale wiem, że chce 145 I teraz konkret: 145, pewnie przedlift, 1.4 TS lub 1.6 TS, klima niekoniecznie, dostanę za 6000 i w jakim stanie tak realnie? Przeglądać forum, allegro czy może sprowadzić? A może jakiś klubowicz chce oddać na wiosnę Alfe w dobre ręce? Temat nie jest pilny, chodzi mi o ogólną poradę, dlatego założyłem go w tym dziale. Pozdrawiam

  2. #2
    Kowalski
    Gość

    Domyślnie

    dlaczego głupotę? czy my jesteśmy głupkami? czy jęczymy, że mamy te auta? wprost przeciwnie.
    Stary, wyrwij się mentalnie z terroru wielbicieli golfów i skód)) Nie słuchaj tego ich bezsensownego pie...enia..

  3. #3
    Użytkownik Romeo Avatar saroo
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Nidzica
    Auto
    Alfa Romeo 146 1.7 16v Bx. Alfa Romeo 164 3.0 V6
    Postów
    2,742

    Domyślnie

    Dlaczego T.S. a nie boxer?


  4. #4
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar cherrybloss
    Dołączył
    07 2010
    Mieszka w
    Piła/Kraków
    Auto
    inna marka
    Postów
    24

    Domyślnie

    Cytat Napisał saroo Zobacz post
    Dlaczego T.S. a nie boxer?
    hmm...dobre pytanie. TS-em trochę pojeździłem, poza tym współpracuje nieźle z LPG. Chciałbym coś młodszego niż `96. Boxer to dla mnie w ogóle nieznany temat.

  5. #5
    Użytkownik Romeo Avatar saroo
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Nidzica
    Auto
    Alfa Romeo 146 1.7 16v Bx. Alfa Romeo 164 3.0 V6
    Postów
    2,742

    Domyślnie

    Cytat Napisał cherrybloss Zobacz post
    hmm...dobre pytanie. TS-em trochę pojeździłem, poza tym współpracuje nieźle z LPG. Chciałbym coś młodszego niż `96. Boxer to dla mnie w ogóle nieznany temat.
    Ale T.S. jest droższy w utrzymaniu, poza tym przed rokiem 99 to i tak będzie model przedliftowy.


  6. #6
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar cherrybloss
    Dołączył
    07 2010
    Mieszka w
    Piła/Kraków
    Auto
    inna marka
    Postów
    24

    Domyślnie

    Rozumiem, że masz Boxera i polecasz? A jak z awaryjnością i ewentualnym LPG?

  7. #7
    Użytkownik Romeo Avatar saroo
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Nidzica
    Auto
    Alfa Romeo 146 1.7 16v Bx. Alfa Romeo 164 3.0 V6
    Postów
    2,742

    Domyślnie

    Cóż ja Ci mogę napisać. Awaryjność taka sama jak w każdej innej alfie. Zależy co kupisz, jak użytkujesz i jakie masz szczęście . Niektóre częśći łatwiej, niektóre trudniej dostępne. Co do LPG to jest tyle samo zwolenników co przeciwników


Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory