Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Temat: [166] PYTANIE: te Zendery podejda do 166??

  1. #1
    areks
    Gość

    Domyślnie [166] PYTANIE: te Zendery podejda do 166??

    Hey
    Mam dylemat poniewaz moge kupic dosc tanio na odleglosc super felgi orygilalne ALFA ROMEO robione przez firme ZENDER 8,5x17" H2 wg mnie model LE MANS natomiast jest pewien problem gdyz handlarz ktory je sprzedaje nie ma papierow do nich i nie wie od jakiego modelu one pochodza...
    Z racji tego ze cenke mam juz ustalona i ze chce je juz kupic, zwracam sie do Was z pytaniem czy aby napewno one podchodza do 166 bo gdzies juz na 166 taki wzor widzialem :mrgreen: :mrgreen:
    Z gory dzieki za pomoc a zdjecia sa ponizej

  2. #2
    Bedboys
    Gość

    Domyślnie

    Nie trzeba mieć papierów aby stwierdzić jaki rozstaw ma felga jest to na niej wypisane wystarczy poszukać.
    Z wyglądu ciężko cokolwiek stwierdzić rozstaw śrub pomiędzy 156/147 a 166 wizualnie jest niewielki.
    Ja takie felgi widziałem tak w 156 jak i w 166 więc były na pewno z różnymi rozstawami.

  3. #3
    pawekk9
    Gość

    Domyślnie

    Powiem ci tak Areczku, kup te fele bo na twojej srebrnej 166 będą się pięknie prezentowały i w Głogowie będziesz miał najbardziej kozacką furkę a jak nie będą pasowały to chętnie je w prezencie od ciebie przyjmę i na moją 156 sam je dopasuję. Pozdrawiam
    :mrgreen: :wink:

  4. #4
    areks
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał pawekk9
    ...a jak nie będą pasowały to chętnie je w prezencie od ciebie przyjmę i na moją 156 sam je dopasuję. Pozdrawiam
    :mrgreen: :wink:
    Heheheheheee...w prezencie mowisz?? :mrgreen: :mrgreen:
    Moze byc prezent np.za 400 ojro??hehehehee

  5. #5
    Dj.iCE
    Gość

    Domyślnie

    ZENDER 8,5x17" H2 5/112 - to są parametry tych felg (jak nie ma papierów to powinny być na felgach)
    Alfa 166 ma chyba rozstaw śrub 5/108, ale możesz użyć specjalnych śrub pływających (o ile nie pomyliłem nazwy)

    Jak kupujesz na odległość to może się okazać, że któraś może być uszkodzona i ciekawe jaka będzie cena za transport

  6. #6
    areks
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Dj.iCE
    ZENDER 8,5x17" H2 5/112 - to są parametry tych felg (jak nie ma papierów to powinny być na felgach)
    Alfa 166 ma chyba rozstaw śrub 5/108, ale możesz użyć specjalnych śrub pływających (o ile nie pomyliłem nazwy)

    Jak kupujesz na odległość to może się okazać, że któraś może być uszkodzona i ciekawe jaka będzie cena za transport
    Nie sadze zeby to byly te ZENDERY na"plywakach" bo sa to ponoc oryginalne felgi od dealera Alfy...nie wierze zeby bylo trzeba jeszcze do nich cos dokupywac...
    Koszt transportu mnie nie przeraza bo mam i tak tam niebawem byc

  7. #7
    Dj.iCE
    Gość

    Domyślnie

    Jak je kupisz to napisz, żebym wiedział na przyszłość bo mi się szykać nie chce czy rozmiarowo pasują (jak narazie to widziałem je rozstawie 5/112).

    P.S
    Właśnie takie kształty felg mi się podobają więc nic innego bym Ci nie proponował, ale żeby wszystko pasowało

  8. #8
    areks
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Dj.iCE
    Jak je kupisz to napisz, żebym wiedział na przyszłość bo mi się szykać nie chce czy rozmiarowo pasują (jak narazie to widziałem je rozstawie 5/112).

    P.S
    Właśnie takie kształty felg mi się podobają więc nic innego bym Ci nie proponował, ale żeby wszystko pasowało
    Ja stawiam na 90% ze one pasuja jednak do 147/156 czyli 5x98...okaze sie...

  9. #9
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar Italiano
    Dołączył
    10 2007
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Postów
    103

    Domyślnie

    jaki rozstaw ma 166?

  10. #10
    Colin
    Gość

    Domyślnie

    5x108

Podobne wątki

  1. Czy to nie Zendery ?
    Utworzone przez paczek.gsm w dziale 156
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 16-09-2012, 08:43
  2. Podejda te felgi FOX R5 do 147
    Utworzone przez odison w dziale 147
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 23-04-2012, 21:32
  3. [155] Felgi czy podejda do 155
    Utworzone przez bazyl_78 w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 29-12-2011, 00:43
  4. Głośniki czy podejda? Alfa 147
    Utworzone przez master007 w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 19-07-2011, 15:37
  5. [145] polosie ze 156 z 2.0 podejda ?
    Utworzone przez kusus w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 18-01-2008, 16:34

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory