Strona 1 z 5 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 45

Temat: PC Alfa 147 -brera21-

  1. #1
    Miss Alfaholicy 2011 Alfa i Omega Avatar brera21
    Dołączył
    08 2010
    Mieszka w
    Kozy/Bielsko-Biała
    Auto
    AR 156 2.0 16v CADAMURO DESIGN
    Postów
    304

    Domyślnie PC Alfa 147 -brera21-

    chcialam przedstawic prawie gotowa wersje naszego pc w Alfie, po dlugich meczarniach w poszukiwaniu odpowiedniego lakieru o ktorym mowa byla w poscie Kolor lakieru dalismy za wygraną i jak narazie przy tym pozostaniemy. Oczywiscie roznica jest widoczna po okolu 100 probach malowania,zdzierania,kitowania i znowu malowania i tak w kolko to ostateczny rezultat za duzo czynnikow wplywa na ten odcien, nawet dokupienie calego panelu z innej 147 bedzie sie roznił chociazby tym ze mogł byc wystawiony na dlugie promieniowanie sloneczne. takze mysle ta wersja koloru jest najbardziej zblizona. powiem jeszcze ze ta roznica jest tak widoczna na zdjeciach na zywca wyglada zupelnie inaczej, na temat koloru to tyle.
    a teraz parametry:
    - dotykowy panel 7 cali podswietlany led,max rozdzielczość 1024x768, dotykowy interfejs usb
    - odbiornik GPS na chipsecie SkyTraq Venus 6 usb schowany przy lusterku wew.
    -hub 4xusb ,
    parametry komputera:
    -jak narazie bazujemy na plycie głownej z laptopa ze wzgledu na przyjazne zasilanie( brak 220v)
    - płyta zczajona jest za schowkiem, takze nie widac nic, nie przeszkadza, nie wystaje,
    -parametry komputera:
    -procesor intel centrino 1,6 ghz
    -ram 512mb
    -dysk twardy HDD 60gb
    -bluetooth, wifi + dodatkowe wejscie usb przy ham. recznym razem z wlacznikiem calego sprzetu( zalaczona fotka)
    - dodatkowe dwa usb zamontowane w schowku
    - radio samochodowe jako wzmacniacz Sony gt-500, 4x 52w

    i to chyba tyle wszystko dziala tak jak nalezy, w kazdej chwili mozna skorzystac z netu, obejrzec film i poszperac w necie. nawigacja swietna sprawa (auto mapa). w finalnej wersji bedzie to oparte na programie na car pc "Centrafuse 3.0"
    oczywiscie przy montazu wszystkiego Alfa nie cierpiala, poniewaz jest bezinwazyjny zawsze mozna wrocic do poprzedniego stanu. wrzucam link do fotek, jesli macie sugestie porady jakies wzkazowki to pisac pzdr

    http://pl.tinypic.com/a/2l2s9/1
    Panie Boże, a w niebie też są Alfy?

    mmmm moja 157....
    Ja, swoimi Alfami jeżdżę po Alfalcie

    * Ci którzy powinni wiedzą o co chodzi

  2. #2
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar prodigyboy
    Dołączył
    06 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    była 156 2.4 JTD z przesiadką na X5 , obecnie 156 1.9 SW
    Postów
    267

    Domyślnie

    Fajnie to wyszło .
    A czy tak duży wyświetlacz nie przeszkadza zbytnio w nocy ??


  3. #3
    Miss Alfaholicy 2011 Alfa i Omega Avatar brera21
    Dołączył
    08 2010
    Mieszka w
    Kozy/Bielsko-Biała
    Auto
    AR 156 2.0 16v CADAMURO DESIGN
    Postów
    304

    Domyślnie

    Cytat Napisał prodigyboy Zobacz post
    Fajnie to wyszło .
    A czy tak duży wyświetlacz nie przeszkadza zbytnio w nocy ??
    nie nie przeszkadza, na panelu jest regulacja jasnosc/kontrast a w navi tryb nocny.
    Panie Boże, a w niebie też są Alfy?

    mmmm moja 157....
    Ja, swoimi Alfami jeżdżę po Alfalcie

    * Ci którzy powinni wiedzą o co chodzi

  4. #4
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar iNTELL
    Dołączył
    08 2009
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    159 SW 1,9JTDm, 156 SW 1,9JTD, Spider 3.0 V6, Audi A8 3,7 V8
    Postów
    341

    Domyślnie

    Efekt końcowy bardzo fajny. Zrobiłem już kilka tego typu montaży w kilku autach i nie byłbym sobą gdybym czegoś się nie czepił
    Z prawej strony na dole jest jakiś problem ze szczeliną między deską rozdzielczą, a dorobionym elementem konsoli, a może fotka tak to oddaje ??
    Różnicy koloru nie widzę, pewnie dlatego, że mam problem z odróżnianiem zbyt bliskich kolorów, ale w czym był problem aby wszystkie elementy polakierować na nowo ??

  5. #5
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar mario595
    Dołączył
    06 2010
    Mieszka w
    Kalisz
    Auto
    Była Alfa Romeo 156SW Ti, jest Ford S-Max
    Postów
    329

    Domyślnie

    qrcze - super sprawa. czy komp działa cały czas, przechodzi w tryb uśpienia czy musissz go zalanczać? jaki był koszt takiej zabawy? nie lepiej na Linuksie to było postawić? Szybciej chodzi aniżeli Windows.

  6. #6
    Miss Alfaholicy 2011 Alfa i Omega Avatar brera21
    Dołączył
    08 2010
    Mieszka w
    Kozy/Bielsko-Biała
    Auto
    AR 156 2.0 16v CADAMURO DESIGN
    Postów
    304

    Domyślnie

    Cytat Napisał iNTELL Zobacz post
    Efekt końcowy bardzo fajny. Zrobiłem już kilka tego typu montaży w kilku autach i nie byłbym sobą gdybym czegoś się nie czepił
    Z prawej strony na dole jest jakiś problem ze szczeliną między deską rozdzielczą, a dorobionym elementem konsoli, a może fotka tak to oddaje ??
    Różnicy koloru nie widzę, pewnie dlatego, że mam problem z odróżnianiem zbyt bliskich kolorów, ale w czym był problem aby wszystkie elementy polakierować na nowo ??
    jesli chodzi o ta szczeline to na zdjeciu tak to widac, na zywo tego nie ma, po prostu tak wyszlo. jezeli chodzi o malowanie wszystkich elementow hmm, no mysle ze to tez jest dobry pomysł. jak narazie nie razi mnie to az tak bardzo ale znajac zycie jeszcze bedzie poprawianie

    ---------- Post dodany o godzinie 19:12 ---------- Poprzedzający go post został napisany o godzinie 19:08 ----------

    Cytat Napisał mario595 Zobacz post
    qrcze - super sprawa. czy komp działa cały czas, przechodzi w tryb uśpienia czy musissz go zalanczać? jaki był koszt takiej zabawy? nie lepiej na Linuksie to było postawić? Szybciej chodzi aniżeli Windows.
    przechodzi w tryb uspienia, to jest barrdzo praktyczne, jesli chodzi o koszt to ok 1300zł.
    Panie Boże, a w niebie też są Alfy?

    mmmm moja 157....
    Ja, swoimi Alfami jeżdżę po Alfalcie

    * Ci którzy powinni wiedzą o co chodzi

  7. #7
    frapujacy
    Gość

    Domyślnie

    brera21 gratuluję wytrwałości, efekt końcowy bardzo imponujący!Mnie tylko to radio nie pasuje.

  8. #8
    clvegaz
    Gość

    Domyślnie

    fajne

  9. #9
    Miss Alfaholicy 2011 Alfa i Omega Avatar brera21
    Dołączył
    08 2010
    Mieszka w
    Kozy/Bielsko-Biała
    Auto
    AR 156 2.0 16v CADAMURO DESIGN
    Postów
    304

    Domyślnie

    Cytat Napisał frapujacy Zobacz post
    Mnie tylko to radio nie pasuje.
    jesli chodzi o radio to wystepuje tu jako wzmacniacz, oczywiscie chcielismy kupic ale skoro bylo radio..., no i czasem jak gdzies sszybciutko jade zeby nie wlanczac pc bo to mija sie z celem to wlanczam radio lub podlacze sobie telefon, takze ma to swoje plusy ..
    Panie Boże, a w niebie też są Alfy?

    mmmm moja 157....
    Ja, swoimi Alfami jeżdżę po Alfalcie

    * Ci którzy powinni wiedzą o co chodzi

  10. #10
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar odrobina156
    Dołączył
    08 2010
    Mieszka w
    Ropczyce
    Auto
    Stelvio Sprint MY 2020 Blue Misano Lancia Ypsilon Platinum 1.3 mje
    Postów
    822

    Domyślnie

    No brera efekt końcowy po krótce mówiąc fajowski Podoba mi się. A to już sama Bellę ujeżdzasz? Zrobiłaś prawko w takim razie Powodzenia i wielu bezawaryjnie przejechanych kilometrów życzę

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory