Strona 1 z 4 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 40

Temat: Zazdrość czy co?

  1. #1
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar grzesk
    Dołączył
    02 2010
    Mieszka w
    Wodzisław Śląski
    Auto
    było Mito 1.4TB ,Brera 2.4/jest 147 GTA
    Postów
    388

    Domyślnie Zazdrość czy co?

    Ostatnie dwa dni Miciak stał na osiedlowym parkingu i wystarczyło żeby oberwał dwoma butelkami po "żywcu"-efekt maska do lakierowania i przednia szyba do wymiany.Mieliście podobne przypadki z waszymi Alfami?

  2. #2
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    01 2011
    Mieszka w
    01-486 Warsaw PL / 95014 Cupertino CA
    Auto
    Dające Radość z Jazdy
    Postów
    628

    Domyślnie

    Dla Debili makra nie ma znaczenia .... ucinać ręce

  3. #3
    huragan
    Gość

    Domyślnie

    Ja miałem u siebie na osiedlu 2 razy lusterko urwane- skopane. Dobrze, że to tylko lusterko...

  4. #4
    Redaktor naczelny Romeo Avatar fiergloo
    Dołączył
    09 2006
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Alfa Romeo 166 2.5 V6 24v FL/ Alfa Romeo 159 TBi
    Postów
    2,660

    Domyślnie

    Gdzieś ze 4 lata temu, dwie ulice ode mnie goście zbutowali i skakali po 15 przypadkowych zaparkowanych autach. Międzyinnymi fajny Saab "Krokodyl" ucierpiał.

  5. #5
    Mila
    Gość

    Domyślnie

    Faken!

    Tak mi przykro... Niestety słyszałam o podobnych przypadkach...

    Pozdrawiam i życzę szybkiego "wyleczenia" Mita.

  6. #6
    Użytkownik Znawca Avatar lechtak
    Dołączył
    10 2010
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Mito TCT 135 KM / Giulia Veloce Pakiet Q
    Postów
    1,143

    Domyślnie

    Mi sąsiedzi przestali odpowiadać " dzień dobry"

  7. #7
    Użytkownik Romeo Avatar Barus91
    Dołączył
    08 2009
    Mieszka w
    Ząbkowice Śląskie / Wrocław
    Auto
    BYŁO: 12xAR BĘDZIE: numer 13 :)
    Postów
    1,984

    Domyślnie

    Cytat Napisał lechtak Zobacz post
    mi sąsiedzi przestali odpowiadać " dzień dobry"
    Hehehe

    ---------- Post dodany o godzinie 00:31 ---------- Poprzedzający go post został napisany o godzinie 00:29 ----------

    ... jak mawiają złośliwi: "bo może widzieli się rano w serwisie"

    PS. Ludzka zazdrość i zawiść nie zna czasem granic... Taka już chyba mentalność typowego, stereotypowego sąsiada-Polaka

  8. #8
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar tomito
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Kielce / Gdańsk
    Auto
    AR 156 1.8 TS 2003 benzyna | Chevrolet Tahoe 2002 5.3 V8 | W oczekiwaniu aż Stelvio stanieje...
    Postów
    471

    Domyślnie

    Cytat Napisał grzesk Zobacz post
    Ostatnie dwa dni Miciak stał na osiedlowym parkingu i wystarczyło żeby oberwał dwoma butelkami po "żywcu"-efekt maska do lakierowania i przednia szyba do wymiany.Mieliście podobne przypadki z waszymi Alfami?
    Ja na szczęście nie, stoi kilka 156-stek, 147-mek u mnie na osiedlu, a do bezpiecznych ono nie należy, takie kieleckie south central. Raz pourywali lusterka w 20-stu samochodach, skopali Polo mojego sąsiada, chcieli wywrócić na bok Żuka blaszaka (pogięli prawą burtę), wywrócili na dach Skodę 105 zimą, wybito szybę w Seicento mojej sąsiadki, wrzucili cegłę przez przednią szybę do Felicii studentów wynajmujących u mnie w bloku mieszkanie... itp. to wszystko w promieniu 50 - 70 m od mojego bloku. Alfa ani razu nie ucierpiała

    Może przeczytali na jakimś forum motoryzacyjnym, że Alfa jest dobrym autem, szczególnie te nowsze zrywają z mitem auta awaryjnego, zaczyna być ceniona, wiesz, ludzi, niektórych naszych rodaków wkurzają takie rzeczy... no bo on kupił jakiegoś VW czy opla bo kolega sąsiada zachwalał i przecież to najlepszy sprzęt (bez urazy), no a on ma Alfę i jeździ... brak mózgu robi swoje, widać tylko to potrafili zrobić.
    Jedyny miarodajny wskaźnik jakości kodu jednostka WTF/min - czyli programisty dzień powszedni...
    Wielki błysk - czarny pysk czyli elektronika dzień powszedni...

  9. #9
    Użytkownik Alfista
    Dołączył
    07 2009
    Mieszka w
    Gorzyczki okolice Wodzisławia Śląskiego
    Auto
    Same ALFICE
    Postów
    4,445

    Domyślnie

    a takie ładne mito miałes... współczuje

  10. #10
    mrutyś
    Gość

    Domyślnie

    chyba głupota...
    mi przerysował jakiś idiota maskę całą, a jak zmieniłem kolor to lewy bok (błotnik, maska, tylne drzwi, tylny błotnik i klapa bagażnika). Dodam, że obie sytuacje miały miejsce w zupełnie innych miejscach więc to z pewnością nie ta sama osoba... chyba że za mną jeździ
    Komentować raczej nie ma co. Wątpię by to była zazdrość bo lepsze samochody ludzie mają. Urywanie lusterek, wycieraczek itd to zwykły debilizm i wandalizm.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory