Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Temat: Stłuczka na parkingu? Co dalej? Błotnik 166

  1. #1
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar kelpin
    Dołączył
    05 2010
    Mieszka w
    Wawa
    Auto
    była AR 166 3.0 V6 Sportronic, Jest Camaro.
    Postów
    597

    Domyślnie Stłuczka na parkingu? Co dalej? Błotnik 166

    Żeby nie było to na dobry początek tygodnia, rano ujrzałem to co na zdjęciach.
    Oczywiście parking prawie pusty, sprawcy nie ma. Podejrzewam jakiegoś dostawczaka bo na parkingu są 3 sklepiki. A rysy raczej i wgniecenia raczej no taki samochód wg mnie wskazują.
    Tylko co dalej?? Od razu powiem, że nie mam AC i przydałoby się znaleźć sprawcę. Ale co zrobić jeśli się nie przyzna? Są jakieś sposoby? (Oprócz dania w mordę)
    No i prośba do kolegów blacharzy, lakierników z forum o wycenę „pi razy drzwi” tego błotnika.
    Używana lampa tylna to koszt kilkadziesiąt zł…. Dzięki..

  2. #2
    Użytkownik Fachowiec Avatar Rzmudzior
    Dołączył
    09 2009
    Mieszka w
    wschód
    Auto
    145 1.4 TS '00, Fiat Croma 1.8 '07
    Postów
    2,192

    Domyślnie

    Ja zgłosiłem coś takiego mając część nru rejestracyjnego i markę auta (kolega zapisał tyle, co zdąrzył) i... mogę się w tyłek pocałować. Musisz mieć cały numer, bo policja nie może nic zrobić.
    Kolega wyśledził Mazdę 323 która przetrąciła mu 3 jego auta po kolorze i kawałku listewki, więc powodzenia
    Z Alfą jak z kobietą... Żyć trudno, a zabić szkoda

    Alfa Romeo 145, Toyota Yaris, Fiat Croma
    https://makramomaniak.pl/

  3. #3
    Wit_ek
    Gość

    Domyślnie

    Ciężka sprawa, jak nie ma sprawcy, nie wiem czy coś zdziałasz, ale powodzenia może Ci się uda namierzyć sprawcę i powiesić go za jaja.

  4. #4
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar alces1
    Dołączył
    07 2007
    Mieszka w
    Żegocina
    Auto
    AR 159 JTDm Ti, AR Giulietta Sport, AR Spider 3.0 V6
    Postów
    6,673

    Domyślnie

    Przykra sprawa, szczerze współczuję. Ja miałem podobny przypadek, tyle tylko, że sprawca się przyznał, a i tak o wkurzałem się co niemiara.
    Jeśli nie ma monitoringu, to ciężko będzie.
    Popytaj tych sklepikarzy, może ktoś coś widział.
    Koszty naprawy to będzie jakieś 400 - 800zł, zależy jakiej klasy blacharz.
    Jeśli to możliwe, a wydaje mi się, że tak, to nie wymieniaj tego błotnika, lepiej zostawić ten który jest i może obejdzie się bez malowania całego elementu. Wszystko zależy od lakiernika.
    Pozdrawiam.
    - Rafał

    Sprzedam naklejki: koniczynki QV 3D
    http://www.forum.alfaholicy.org/pozo..._dostepne.html

  5. #5
    Użytkownik Romeo Avatar mattom
    Dołączył
    12 2009
    Mieszka w
    dolnoslaskie DZL-> PO
    Auto
    Fiat CROMA 1.9 150ps
    Postów
    2,727

    Domyślnie

    Cytat Napisał Rzmudzior Zobacz post
    Ja zgłosiłem coś takiego mając część nru rejestracyjnego i markę auta (kolega zapisał tyle, co zdąrzył) i... mogę się w tyłek pocałować. Musisz mieć cały numer, bo policja nie może nic zrobić.
    Nie zgodze sie.
    Mialem 2 cyfry i litere nie znajac kolejnosci w jakiej byly ulozone, do tego wiedzialem ze to czerwony van/bus. Zadzwonilem po policje, przyjechali wzieli ode mnie co mialem 10 minut posiedzieli na radio i wreczyli mi karteczke z numerem rejestracyjnym marka modelem i danymi wlasciciela.
    Dzien pozniej mialem podpisane oswiadczenie

  6. #6
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar kelpin
    Dołączył
    05 2010
    Mieszka w
    Wawa
    Auto
    była AR 166 3.0 V6 Sportronic, Jest Camaro.
    Postów
    597

    Domyślnie

    Dzięki za współczucie i odpowiedzi...
    Sprobuje pogadać ze sklepikarzami, rano wstać wczesniej i spróbowac namierzyć sprawcę.
    Mieszkam w tym miejscu juz kilka lat i duzo tych dostawczaków się tam nie kręci - plusem jest to, że codziennie rano przyjezdzaja praktycznie te same.

    Bedę informował o sprawie...

  7. #7
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar stereo
    Dołączył
    07 2010
    Mieszka w
    Poznań, Poland, Poland
    Auto
    Brak
    Postów
    303

    Domyślnie

    Cytat Napisał kelpin Zobacz post
    Żeby nie było to na dobry początek tygodnia, rano ujrzałem to co na zdjęciach.
    Oczywiście parking prawie pusty, sprawcy nie ma. Podejrzewam jakiegoś dostawczaka bo na parkingu są 3 sklepiki. A rysy raczej i wgniecenia raczej no taki samochód wg mnie wskazują.
    Tylko co dalej?? Od razu powiem, że nie mam AC i przydałoby się znaleźć sprawcę. Ale co zrobić jeśli się nie przyzna? Są jakieś sposoby? (Oprócz dania w mordę)
    No i prośba do kolegów blacharzy, lakierników z forum o wycenę „pi razy drzwi” tego błotnika.
    Używana lampa tylna to koszt kilkadziesiąt zł…. Dzięki..

    Nie jestes sam ja latem bylem u znajomych i caly bok ktos mi przerysowal jakas czarna fura drzwi i tylne nadkole.. ale sprawcy nie znalazlem brak monitoringu a zobaczylem to na 2 dzien...

  8. #8
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar rifle
    Dołączył
    10 2010
    Mieszka w
    na wsi
    Auto
    147
    Postów
    46

    Domyślnie

    Powiedzcie Panowie jak się ma ubezpieczenie to co za problem zostawić kartkę z numerem czy coś w tym stylu, wkurzają mnie takie cwaniaczki

  9. #9
    Użytkownik Romeo Avatar slejerek
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Warszawie
    Auto
    Alfa Romeo:)
    Postów
    536

    Domyślnie

    Cytat Napisał rifle Zobacz post
    Powiedzcie Panowie jak się ma ubezpieczenie to co za problem zostawić kartkę z numerem czy coś w tym stylu, wkurzają mnie takie cwaniaczki
    Czego Ty od prostego chamskiego ludu wymagasz? Mnie niestety ktoś też ostatnio obtarł zderzak i poza tym, że straciłem nieco nerwów to nic zrobic nie mogę niestety..
    145 1,7 16V - była
    147 1,9 8V - była
    GT 1,9 16V - była
    156 SW FL 1,9 8V - była
    164 3.0 V6 super - była
    90 2.5 V6 quadrifoglio oro - jest
    159 1,9 16V- jest

  10. #10
    Użytkownik Romeo Avatar kt0sfajny
    Dołączył
    08 2009
    Mieszka w
    Luxembourg | Rzeszów
    Auto
    Byla Alfa Romeo 156 TS
    Postów
    1,125

    Domyślnie

    Cytat Napisał kelpin Zobacz post
    Dzięki za współczucie i odpowiedzi...
    Sprobuje pogadać ze sklepikarzami, rano wstać wczesniej i spróbowac namierzyć sprawcę.
    Mieszkam w tym miejscu juz kilka lat i duzo tych dostawczaków się tam nie kręci - plusem jest to, że codziennie rano przyjezdzaja praktycznie te same.

    Bedę informował o sprawie...
    jak bedziesz na tym parkingu zeby pogadac ze sklepikarzami to przy okazji dostawczaki mozesz zobaczyc moze na ktoryms bedzie Twoj lakier
    chyba ze byl cwany i usunal slady na wszelki wypadek gdyby ktos zapisal numery czy cos
    gdzie kucharek szesc tam jest co poklepac| jeszcze tu wroce | jezdze alfa bo mnie stac;P


Podobne wątki

  1. Znalezione na parkingu
    Utworzone przez A.R.T.S. w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 28-05-2008, 20:55

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory