Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: 146 Takie moje małe Car Audio:) przeciągnięcie kabla plusowego

  1. #1
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar alfaradek146
    Dołączył
    08 2010
    Mieszka w
    Wodzislaw Śląski
    Auto
    Alfa Romeo 146, 1,6 16V, TWIN SPARK
    Postów
    218

    Domyślnie 146 Takie moje małe Car Audio:) przeciągnięcie kabla plusowego

    Tak więc zaczynając od początku, postanowiłem dorzucić jakiś wzmacniacz i skrzynie do swojej Alfy.
    Wzmacniacz MAGNAT ROCK 6000 i skrzynia BLAUPUNKT EMB 1200.
    Poniżej wrzucam kilka zdjęć z przekładką kabli w 146 co przysparza co po niektórym dużo kłopotu Przewód plusowy wiadomo zabezpieczony bezpiecznikiem mocujemy zaraz przy akumulatorze, bo gdyby sie przewód przetarł gdzieś to żeby auto nam nie spłonęło ,ów przewód przeciągamy przez grodź w podszybiu widać na zdjęciu, prawdę mówiąc musiałem się namęczyć z tą gumą bo nie chciała wyleść, ale udało się przewód łatwo da się przełożyć jak wyjmiemy gumę i wchodzi nam do środka auta, następnie zdejmujemy listwę przy progu i pod wykładzinę wchodzi nam kabel zasilający zaraz obok rurki do spryskiwacza tylnej szyby. Jeden mały problem jaki napotkałem na swojej drodze to belka pod siedzeniem zaznaczona czerwonym kółeczkiem, tam przekładając przewód zabezpieczyłem go dodatkowym pe szlem. Dalej przewód idzie do tylnych drzwi i pod kanapę a stamtąd na tylne oparcie. Wszystkie końcówki oczywiście zalutowane dla dobrego polaczenia.
    Ot i cala filozofia przeciągania przewodu. Myślę że audio będę z czasem rozbudowywał bo w drzwiach to jakieś boschmany siedzą zostawione przez poprzedniego właściciela, no i wytłumienie drzwi jakieś też dojdzie ale jak zrobi się ciepło
    Załączone obrazy Załączone obrazy Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC09670.jpg
Wyświetleń:	507
Rozmiar:	146.4 KB
ID:	16491  
    Ostatnio edytowane przez b.pawelek ; 29-01-2011 o 17:08

  2. #2
    b.pawelek
    Gość

    Domyślnie

    fajne CA i fajny opis. Zmieniłem ci troche temat, bo sam pamiętam jak główkowałem na przeciągnięciem kabla plusowego w 146.

  3. #3
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar alfaradek146
    Dołączył
    08 2010
    Mieszka w
    Wodzislaw Śląski
    Auto
    Alfa Romeo 146, 1,6 16V, TWIN SPARK
    Postów
    218

    Domyślnie

    Ok ok nie ma problemu, bo w pierwszej opcji miał być temat z kablem ale zniknoł heheh

Podobne wątki

  1. Alfa 156 przeciągnięcie kabli głośnikowych do przednich drzwi
    Utworzone przez PanJarek w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 11-09-2012, 23:47
  2. Alfa 156 i przeciągnięcie kabla zasilającego.
    Utworzone przez PanJarek w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 22-01-2012, 20:11
  3. Moje car audio w 156
    Utworzone przez Greg29 w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 23-12-2009, 10:40

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory