Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: Pioneer AVIC X1R pomoc

  1. #1
    Użytkownik Ogier Avatar xander83
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Szamotuły
    Auto
    AR 156 SW 1,9JTD 110KM 2002 ALFA ROMEO 147 JTD 2001
    Postów
    199

    Domyślnie Pioneer AVIC X1R pomoc

    Witam. Nie znalazłem nic na ten temat więc zakładam nowy. Ostatnio zakupiłem sobie takie radio Pionner AVIC X1R z całym kompletem osprzętu i ogólnie jestem zadowolony z jego działania. Jedyny mankament w tej sprawie to, że nie posiadam żadnej płyty z nawigacją do tego radyjka i chciałbym sprawdzić jak to się sprawuje. Moje pytanie to czy ktoś z Was ma doświadczenie z tym radiem i mógłby mi coś napisać na temat jego używania. Czytałem trochę w necie i zagranicznych forach ale nie ma to jak rady Alfaholików. Może jest ktoś na forum kto ma taki wynalazek i mieszka niedaleko Poznania to z chęcią podjechałbym co by mi wytłumaczył co i jak. PS nawet nie wiem jak można ustawić godzinę w tym radiu nie mówiąc o wgraniu jakiejś własnej grafiki do menu. Płyta z nawigacją z tego co wiem to potrzebna jest do wejścia w menu radia i tam można dopiero poustawiać większość opcji. Poratujcie mnie. Pozdrawiam.

  2. #2
    kwkyniu1
    Gość

    Domyślnie Czy rozwiązałeś problem???

    Mam pytanko kolego odnośnie właśnie avica. Czy udało Ci się cokolwiek znajśc na temat dodatkowego menu w tym radyjku bo sam właśnie się męcze z tym tematem. Również chciałem ustawić takie podstawowe rzeczy jak zegar i np automatyczne przyciemnianie wyświetlacza nocą. Odpisz prosze bo szukam wszędzie pomocy i nic niestety mi sie nie udaje pozdrawiam.

  3. #3
    Użytkownik Pirat drogowy
    Dołączył
    09 2010
    Mieszka w
    Zamość
    Auto
    AR 156 2.0 155kM 1998r.
    Postów
    253

    Domyślnie

    http://www.pioneer.eu/eur/support/ma...X1R/index.html
    Czytałeś to? Manual po angielsku do pobrania

  4. #4
    Użytkownik Ogier Avatar xander83
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Szamotuły
    Auto
    AR 156 SW 1,9JTD 110KM 2002 ALFA ROMEO 147 JTD 2001
    Postów
    199

    Domyślnie

    Cytat Napisał kwkyniu1 Zobacz post
    Mam pytanko kolego odnośnie właśnie avica. Czy udało Ci się cokolwiek znajśc na temat dodatkowego menu w tym radyjku bo sam właśnie się męcze z tym tematem. Również chciałem ustawić takie podstawowe rzeczy jak zegar i np automatyczne przyciemnianie wyświetlacza nocą. Odpisz prosze bo szukam wszędzie pomocy i nic niestety mi sie nie udaje pozdrawiam.
    Jeśli chodzi o menu i ustawienia to bez płyty z navi nic nie zrobisz. Ja już rozwiązałem ten problem i wszystko śmiga - musiałem wymienić laser i teraz wszystko śmiga na maxa. Jeśli chodzi o dokładne instrukcje jak użytkować radia AVIC i innych tego typu polecam zerknąć tutaj: http://allegro.pl/show_item.php?item=1573190350 kolega wie na ten temat wszystko i na pewno pomoże. Mi pomógł i mogę powiedzieć, że Fachowiec.

  5. #5
    Użytkownik Dwusuwowiec
    Dołączył
    10 2008
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    MiTo 1.4T/ Panda
    Postów
    133

    Domyślnie

    Może źle pamietam, ale nie kojarzę żeby było potrzebne DVD do ustawień czegokolwiek poza ustawieniami map....

    Jak w każdym pionku ustawienia wlaczasz przy wylączonym radiu.

  6. #6
    Użytkownik Ogier Avatar xander83
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Szamotuły
    Auto
    AR 156 SW 1,9JTD 110KM 2002 ALFA ROMEO 147 JTD 2001
    Postów
    199

    Domyślnie

    Do ustawienia większości funkcji potrzebna jest płyta - nie pamiętam już o jakie funkcje dokładnie chodzi. Zerknij tutaj http://www.avicx1forums.com/forum/ a do ukrytego menu serwisowego wchodzi się tak http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1630475.html

Podobne wątki

  1. [159] radio pioneer AVIC-D3
    Utworzone przez czakus84 w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 118
    Ostatni post / autor: 04-03-2019, 20:46
  2. Pioneer AVIC F900BT
    Utworzone przez B@rtek w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 22-09-2015, 19:23
  3. Pioneer AVIC - F10 BT
    Utworzone przez ferenss w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 02-09-2014, 20:17
  4. [159] Pioneer AVIC - F10 BT
    Utworzone przez ferenss w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 18-07-2014, 12:36

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory