Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Temat: [146] Wymiana drzwi za kierowcą ?

  1. #1
    Szymonik
    Gość

    Domyślnie [146] Wymiana drzwi za kierowcą ?

    Cześć
    Pomiar mojego pojazdu testerem lakieru wykazuje,że około 20 cm pod klamką jest obszar ,który wykazuje na pomiarze 900 mikronów !!! Całe drzwi były malowane,musiały przyjąć strzała bo są źle spasowane.Nie oszukuje się i jestem pewien,że ktoś pięknie wyrzeźbił moją Alfe w tym miejscu nakładając kilogram szpachli.Pytam ludzi znających temat ile kosztuje wymiana tego elementu+ewentualne lakierowanie i cacy spasowanie.Może ktoś zna zakład,który by mi to wykonał ?
    Jakoś przeraża mnie te 900 mikronów. :cry:

  2. #2
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar frynas
    Dołączył
    11 2007
    Mieszka w
    sieradz/międzyrzecz
    Auto
    FIAT CROMA 1.9 16v 150KM
    Postów
    202

    Domyślnie

    witam kolege z Łodzi...ja jestem z Sieradza....wiem ze w sieradzu za element biora 250zł...a teraz mieszkam w Sulęcinie woj. lubuskie...zaraz koło granicy....i tu za element cenia sie blacharze grubo ponad 500zł....wiadomo...blisko do granicy i niemcy cene podnosza...a co do adresu to nie moge Ci pomóc..pozdrawiam i zycze powodzenia
    alfa romeao 146 1,9TD

  3. #3
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Auto
    166 JTD
    Postów
    2,650

    Domyślnie

    wg mnie jesli sie drzwi dobrze otwierają, zamykają to po prostu zostaw je w spokoju..

  4. #4
    pikero
    Gość

    Domyślnie

    pewnie szpahel jeżeli jest ok zrobiony i nie jest na masce może być przecierz po to go wymyślili żeby gościł na naszych autach, ciesz się że 900 mikronów a nie np 9 mm heheh

  5. #5
    Szymonik
    Gość

    Domyślnie

    W zasadzie już kilka osób mi to powiedziało.Dzrzwi zamykają się i otwierają bdb,nic nie cieknie ,tylko na tle reszty drzwi widać inne spasowanie.Ja po prostu jestem na jej punkcie przewrażliwiony,tylko mi coś puknie,zaszeleści i już jestem u mechanika a z byle pierdołami wchodze na forum.Postaram się nie zaśmiecać więcej forum
    Dzięki za odpowiedzi i chęć pomocy z Waszej strony

  6. #6
    pikero
    Gość

    Domyślnie

    nie martw sie ja ostatnio wymieniłem drzwi bo były szpachlowane wymieniłem tylną klapę bo miała spoiler wymieniłem pół auta bo coś tam .... ale mam dostęp do lakierni i lakiernika oraz profesjonalny warsztat i siebie za friko, części kosztują grosze więc korzystam nie ale tak normalnie to nie wiem ... pozaty jestem tak je...y że gdybym mogł wybierać miedzy alfą a moją kobieta to ..... może kiedyś to przeczyta więc nie napisze ...

  7. #7
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Auto
    166 JTD
    Postów
    2,650

    Domyślnie

    tez bym chciał sobie odnowic całą powłoke lakierniczą bo i w ogole doprowadzic do stanu idealnego.. moze na lato..

  8. #8
    pikero
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Alfista
    tez bym chciał sobie odnowic całą powłoke lakierniczą bo i w ogole doprowadzic do stanu idealnego.. moze na lato..
    nic prostszego stary wypierdziel tak ja w inne auto i po sprawie tylko pamiętaj że będziesz musiał sporo dołożyć do tego interesu bo ubezpieczalnia daje "na otarcie łez"

  9. #9
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Auto
    166 JTD
    Postów
    2,650

    Domyślnie

    predzej bym skoczył w przepaść niz uszkodził moją pięknosc :mrgreen:

  10. #10
    pikero
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Alfista
    predzej bym skoczył w przepaść niz uszkodził moją pięknosc :mrgreen:
    wiesz jestem zwolennikiem dawnych metod wychowawczych - porządne wytarganie za uszy zawsze pomaga

Podobne wątki

  1. Szukam busa z kierowcą
    Utworzone przez Nestow w dziale Pozostałe
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 02-04-2015, 09:22
  2. Mokro pod dywanikiem za kierowcą
    Utworzone przez skopek w dziale 166
    Odpowiedzi: 54
    Ostatni post / autor: 24-07-2014, 15:10
  3. bus z kierowcą lub bez potrzebny na przeprowadzkę
    Utworzone przez nico w dziale Wielkopolskie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 15-05-2014, 10:15

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory