Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20

Temat: WOŚP...

  1. #1
    KUBAS
    Gość

    Domyślnie WOŚP...

    Kopia z forum tuning..;

    Już właściwie stało sie tradycją, że co roku na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy pod C.H Galaxy organizowany jest Korowód Aniołów tj. przejazd samochodów, motorów itd na rzecz potrzebujących dzieci. Korowód zaczyna się pod Galaxy od strony Wyzwolenia idzie pod Fale, następnie do placu Rodła i spowrotem pod Galaxy. Wszystkich chętnych posiadających autko wszystko jedno czy seria czy tuning, serdecznie zapraszamy w ten dzień ok godz. 12. Wydarzenie to będzie emitowane przez telewizje jaki i inne media, najprawdopodobniej także przez TVN.

    Więcej dokładnych informacji będziemy podawać bliżej terminu imprezy, gdyż pewne rzeczy mogą ulegać zmianą.Czekam na Wasze decyzję oraz liczę na dużą frekwencje."

    Sam korowod zaczyna sie o 12.00 i prowadzi jak co roku przez Wywolenia (Galaxy)->Fala->Wyzolenia w kierunku pl.Rodla->Galaxy!
    Jak co roku bedzie sporo atrakcji w samym Korowodzie min. Korowd poprowadza samochody Volkswagena, Hondy, oraz inne, Platforma niskopodwoziowa nowy nabytek Policj, Straz, Karetki, zespoly Muzyczne, Wolontariusze itp. Oraz co ciekawsze Auta Beda wystawione na Chodniku przed Galaxy (ps.Prosze bez porozumienia nie wjezdzac na chodnik!) po korowodzie! Dokladne info Podamy w Czwartek wieczorem lub Piatek!

    co sądzicie aby nasze włoszki pojawiły się takze w tym korowodzie..??
    ja oczywiscie z miłą chęcią się pisze...i mysle że paru śmiałków też sie znajdzie...

    Pozdrawiam

  2. #2
    psikszczecin
    Gość

    Domyślnie

    witam
    jutro prawdopodobnie bede mial wahacze, amortyzatory i inne pierdoly do odrestaurowania mojego zawieszenia - wiec sobota/niedziela kisze w garazu

  3. #3
    Silver156
    Gość

    Domyślnie

    Ooo psik widze ze sie bierzesz za alfunie szkoda szkoda ze akurat w ten weekend... no ale jak chce sie dobrze jezdzic to trzeba sie poswiecic ps. jakie amorki kupiles( i ceny jak mozesz to podaj) do swojej bo ja tez bede musial a mam tez zawieszenie na minusie tak jak Ty ...

  4. #4
    Emeryt Fachowiec
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Giulia 2.0 Turbo 200KM '17
    Postów
    2,169

    Domyślnie

    bedzie w tym roku doda?

  5. #5
    psikszczecin
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Silver156
    Ooo psik widze ze sie bierzesz za alfunie szkoda szkoda ze akurat w ten weekend... no ale jak chce sie dobrze jezdzic to trzeba sie poswiecic ps. jakie amorki kupiles( i ceny jak mozesz to podaj) do swojej bo ja tez bede musial a mam tez zawieszenie na minusie tak jak Ty ...
    taaa biore sie i sprzedaje bo mnie juz cholera bierze od tego ciaglego wymieniania podzespolow
    jeszcze doszly lozyska przod - lacznie narazie poszlo 2000zl
    amortyzatory supersporta (chyba-nie pamietam) - nizsze i twardsze - 600zl

  6. #6
    Silver156
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał psikszczecin
    taaa biore sie i sprzedaje bo mnie juz cholera bierze od tego ciaglego wymieniania podzespolow
    jeszcze doszly lozyska przod - lacznie narazie poszlo 2000zl
    amortyzatory supersporta (chyba-nie pamietam) - nizsze i twardsze - 600zl
    U to zes zaszalal z amorkami... :shock: sprzedajesz alfe ?

  7. #7
    psikszczecin
    Gość

    Domyślnie

    jak tak dalej pojdzie z "bez"awaryjnoscia tego wloskiego szrota do go sprzedam szybciej niz kupilem
    myslalem ze czasy ciaglego lezenia pod samochodem mam juz za soba - ale okazalo sie ze nastapila pomylka :|?:

  8. #8
    pikero
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał psikszczecin
    jak tak dalej pojdzie z "bez"awaryjnoscia tego wloskiego szrota do go sprzedam szybciej niz kupilem
    myslalem ze czasy ciaglego lezenia pod samochodem mam juz za soba - ale okazalo sie ze nastapila pomylka :|?:
    jeżeli wymieniasz tylko to co piszesz to nijak się to ma do bezawaryjności czy awaryjności bo to pojęcie nie dotyczy materiałów ekploatacyjnych a łożyska klocki amorki itd nimi właśnie są, kupiłeś 2,4 jtd więc nie ma opcji ze jest mały przebieg... nie lubie jak ktoś takie rzeczy wypisuje bo nie ma aut w które nie należałoby pakować kasy - wiem bo pracuje w miejscu gdzie naprawia się mercedesy, one pomimo nie ma co ukrywać bardzo zawansowanej technologii też się psują, ale wiele z nich o czym ich właściciele nie wiedzą, ma ogromne przebiegi i przeszłość co też w pewnym sensie wpływa na ta "awaryjność". Kup sobei bmw opla calibre japończyka obojętnie co i tak trzeba robić i łożyć kase i tak.... i nikt mi nie powie bo naprawdę uwierz mi trochę w życiu zrobiłem silników, trochę zawieszeń, hamulców, itd i naprawdę dużo widziałem - samochody dziś mają po prostu bardzo dużo podzespołów dużo elektroniki, wyżyłowane motory, a postęp cywilizacyjny jest tak szybki ze nie sposób jest dziś pewne elementy dopracowac bo zanim się to zrobi to inna firma już założy to u siebie sprzeda i zarobi... można by na ten temat napisać tu książkę... ok sory jeśli kogoś uraziłem ale po prostu nie lubie jak ktoś wypisuje takie rzeczy, jestem miłośnikiem tej marki ob bardzo dawna, mam świra na jej punkcie itd więc sami rozumiecie skąd te słowa

  9. #9
    psikszczecin
    Gość

    Domyślnie

    ok rozumiem
    ja jestem np zwolenniekiem starego kartonowego trabanta - i nie lubie jak ktos mowi/pisze o Nim negatywne bzdury!!
    mam alfe z 175 tysiacami nakreconymi(nie pytaj skad wiem i ze moze byc malo jak na diesla i nie mow ze diesel musi miec nakrecone milion kilometrow) do zuzycia eksploatacyjnego nie zaliczysz chyba zepsutej klamki zewnetrznej, spalonego silniczka lusterka zewnetrznego,zepsutego plywaka i czujnika poziomu paliwa,popalony stycznik stacyjki, nie dzialajace podgrzewanie siedzen(nie jestem wyjatkiem,spadajacego przewodu od wspomagania,cieknacej miski oleju, ciaglego przepalania sie zarowek podswietlenia zegarow(ktora kosztuje okolo 40zl za sztuke),zepsuty termostat
    ale mam dosyc awaryjnosci i ciaglosci przeprowadzanych napraw
    mialem renault/ford/ i jakos zdecydowanie mniej przy nich siedzialem
    nie pisz rowniez ze jestem poszczegolna jednostka
    jest na forum moj znajomy z 156 z 2001 roku i przebiegiem okolo 110tys i obrocily mu sie 3panewki
    rozumiem ze mercedesy sie tez psuja-przerabiali to moi starzy
    tak wiec dalej podtrzymuje zdanie ze wiecej alfy nie kupie - ale tylko ze wzgledu na awaryjnosc bo wyglad zewnetrzny i wewnetrzny jest poprostu przecudowny
    pozdrawiam Cie

  10. #10
    elefau
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał psikszczecin
    popalony stycznik stacyjki, nie dzialajace podgrzewanie siedzen
    ale o tym to nie wiedzialem...heheheh

Podobne wątki

  1. Wośp
    Utworzone przez markach123 w dziale Łódzkie
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 14-01-2014, 23:25
  2. wośp - robimy coś?
    Utworzone przez adamodg w dziale Śląskie
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 15-03-2008, 16:11

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory