Strona 1 z 5 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 42

Temat: Czy ma ktoś felgi 18 w Mito lub Julce?

  1. #1
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar grzesk
    Dołączył
    02 2010
    Mieszka w
    Wodzisław Śląski
    Auto
    było Mito 1.4TB ,Brera 2.4/jest 147 GTA
    Postów
    388

    Domyślnie Czy ma ktoś felgi 18 w Mito lub Julce?

    Jakie wrażenia z prowadzenia na polskich drogach?

  2. #2
    adadzio
    Gość

    Domyślnie

    Julka QV,
    jeżdziłem w ten weekend. Wrażenia bardzo pozytywne. Pierwszy raz jeździłem z oponami z niskim profilem. Wpadłem (tylko) w jedną, glebszą dziurę przez nieuwagę - był hałas (i twarde uderzenie) - te nasze "cudowne" drogi....
    trzeba też wspomnieć o niesamowitych wrażeniach wizualnych, szczególnie z ciemną turbinką echhh....

  3. #3
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    01 2011
    Mieszka w
    01-486 Warsaw PL / 95014 Cupertino CA
    Auto
    Dające Radość z Jazdy
    Postów
    628

    Domyślnie

    Nie jest tragicznie. W porownaniu do 16 trzeba troche wiecej uwagi i liczyc sie ze zmniejszonym komfortem. Rekompensuja to wlasciwosci jezdne na rownej drodze

  4. #4
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar radosuaf
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Poznan, Poland, Poland
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Business 200 KM MY21
    Postów
    8,304

    Domyślnie

    Ciemne turbinki są piękne... Ale dla mnie 18" to już perwersja .
    Alfa Romeo Giulia Business 200 KM 2021
    Peugeot 308 SW 1.2 130 KM 2019

    Były: Renault Clio I 1.2, Peugeot 307 SW 1.6 110 KM, AR 147 1.6 TS 105 KM, Giulietta 1.4 MA 170 KM, Giulietta 1.4 MA 150 KM, Alfa Romeo 75 2.0 TS

  5. #5
    Użytkownik Alfa i Omega
    Dołączył
    10 2009
    Mieszka w
    koło koła
    Auto
    emty
    Postów
    477

    Domyślnie

    ale jak tam perwersja radosławie, troszke tutaj zazdrosc przez ciebie przemawia, byc moze zbyt praktycznie podchodzisz do rzeczy, przeciez posiadacz alfiny jest z definicji ekscentrykiem wiec zadna perwrsja nie ma tu zastosowania, przeciwnie im wiecej ekspresji tym lepiej,
    felgi to 20-30% wyglądu, co prawda wzor trojramienny nie jest jakims super ale jak sobie popatrze w garazu na sąsiednie wieksze auta na malutkich felgach np starsze A6 na 15' (duza kaczka na krotkich nozkach) to moje wozidło wygląda bardzo ofensywnie,
    reasumując - to nie pewrersja ze duze felgi, to perwersja ze dziury w jezdniach, rozwiązanie takie ze powoli, ekologicznie jezdzimy na dziurach i szybko, sprawnie na nielicznych autostrach, i tak juz pozostanie do usranej s....., tak sobie mysle ze jak pewnego dnia obudze sie w kraju bez dziur na ulicach to znaczy ze zostalimy zaanektowani przez kraj sąsiedni, znanego producenta aut, ale pewnie to nie nastąpi, dziura w drodze jest tak polska jak psia kupa na chodniku, jak tanie wino, jak wąsy,jak smierdzący panowie, smutne panie, kibole, rasizm, antysemityzm itp itd, jest poprostu esnencją polskości

  6. #6
    Użytkownik Znawca Avatar marshall
    Dołączył
    03 2009
    Mieszka w
    śląsk kręcę się tu i tam
    Auto
    jakieś alfy
    Postów
    1,055

    Domyślnie

    jjokocha dobrze mówi ja uważam ze dobra felga to nawet 50 % wygladu i porównuje to zawsze do kobiet w pięknej szpilce a w filcach lub domowych bamboszach perwersja to powozic mito na balonowej 15ce hahah
    Zaczęło się niewinnie od pięknej 147 po 30sztuce tej marki stwierdzam że virus Alfa działa
    Aktual:
    AR 166FL 3.0 v6
    AR GT
    AR 166FL 2.4jtd 20v
    Zastava 750

  7. #7
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar radosuaf
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Poznan, Poland, Poland
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Business 200 KM MY21
    Postów
    8,304

    Domyślnie

    Cytat Napisał jjokocha Zobacz post
    ale jak tam perwersja radosławie, troszke tutaj zazdrosc przez ciebie przemawia, byc moze zbyt praktycznie podchodzisz do rzeczy, przeciez posiadacz alfiny jest z definicji ekscentrykiem wiec zadna perwrsja nie ma tu zastosowania, przeciwnie im wiecej ekspresji tym lepiej,
    felgi to 20-30% wyglądu, co prawda wzor trojramienny nie jest jakims super ale jak sobie popatrze w garazu na sąsiednie wieksze auta na malutkich felgach np starsze A6 na 15' (duza kaczka na krotkich nozkach) to moje wozidło wygląda bardzo ofensywnie,
    reasumując - to nie pewrersja ze duze felgi, to perwersja ze dziury w jezdniach, rozwiązanie takie ze powoli, ekologicznie jezdzimy na dziurach i szybko, sprawnie na nielicznych autostrach, i tak juz pozostanie do usranej s....., tak sobie mysle ze jak pewnego dnia obudze sie w kraju bez dziur na ulicach to znaczy ze zostalimy zaanektowani przez kraj sąsiedni, znanego producenta aut, ale pewnie to nie nastąpi, dziura w drodze jest tak polska jak psia kupa na chodniku, jak tanie wino, jak wąsy,jak smierdzący panowie, smutne panie, kibole, rasizm, antysemityzm itp itd, jest poprostu esnencją polskości
    Oczywiście pisząc "perwersja" nie miałem na myśli wyglądu auta, tylko zestawienie felga vs. polskie kartofliska . Ja jednak jestem zbyt praktyczny .
    Alfa Romeo Giulia Business 200 KM 2021
    Peugeot 308 SW 1.2 130 KM 2019

    Były: Renault Clio I 1.2, Peugeot 307 SW 1.6 110 KM, AR 147 1.6 TS 105 KM, Giulietta 1.4 MA 170 KM, Giulietta 1.4 MA 150 KM, Alfa Romeo 75 2.0 TS

  8. #8
    darek3972
    Gość

    Domyślnie

    Jazda na 18 jest całkiem OK. W poprzednim Audi miałem kola 225/45/17. Trzymały idealnie, a co do komfortu jazdy to oczywiście trochł było twardo. Moje obawy,że w Julce na większych kolach może być istotnie gorzej, okazały się całe szczęście bezpodstawne. Dziury w drodze i tak trzeba omijać, a im więcej zakretów i dość szybko, tym większa przyjemność z jazdy. Julka jedzie jak po szynach.

  9. #9
    dwilk
    Gość

    Domyślnie

    Felgi 18" sa piekne. Kompletnie nie nadaja sie do uzytkowania w miejscu mojego zamieszkania (Wro/Wawa). Dlatego bez wahania kupilbym je ponownie.

  10. #10
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    01 2011
    Mieszka w
    01-486 Warsaw PL / 95014 Cupertino CA
    Auto
    Dające Radość z Jazdy
    Postów
    628

    Domyślnie

    Cytat Napisał dwilk Zobacz post
    Felgi 18" sa piekne. Kompletnie nie nadaja sie do uzytkowania w miejscu mojego zamieszkania (Wro/Wawa). Dlatego bez wahania kupilbym je ponownie.
    Z tą Warszawą to trochę przesadzasz .... fakt wybieram lepsze drogi dojazdu, ale nie żebym się bał że je pokrzywie, bo szczerze to takich miejsc w stolicy nie znam .... a po krawężnikach nie jeżdżę

    Co innego Wrocław ... faktycznie sporo brukowanych ulic, a i pozostałości po zimie jakoś więcej niż w stolicy

Podobne wątki

  1. MITO 1,4tb ktoś zna??
    Utworzone przez ruby81 w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 13-03-2013, 21:07
  2. [MiTo] Felgi do mito ze STILO
    Utworzone przez tomas1907 w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 01-12-2012, 18:54
  3. [145] Felgi z Mito do 145/146/155
    Utworzone przez SopelAR155 w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 40
    Ostatni post / autor: 18-03-2012, 20:01

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory